Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jak wchodzić na salony to najlepiej razem z drzwiami :oklaski:

PS 

To @Heidi ma problem z mlekiem albo raczej mleko z nią. Lubi je i już :d

:szept:z czasów dzieciństwa jej widocznie zostało to zamiłowanie do mleka :szydera:

Reszta z nas jest, normalna ":tak2:

:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, waldiroom napisał:

Co z tym ....mlekiem macie dziewczyny ...? Jak dobrze zauważyłaś jestem nowy, nie "kumam" podtekstu ??? Jakieś wskazówki ?? Tak - 200 -tna strona zobowiązuje, czekałem specjalnie żeby się wynurzyć w odpowiednim czasie Will Smith Lol GIF by Shark Week:d

Dziwny nie jesteś jak 99.99 % populacji ludzkiej  :tak2:, bo  kiedy  ludzie siadają w restauracji  do stolika nr 13 pod kodem  96472 i  zamawiają szarlotkę  z lodami oraz szklankę  mleka do popicia, to ta osoba co ma kożuch  mleka na górnej wardze jest dziwolągiem . Ten 0.01% to właśnie  ja. Tu nie ma żadnego podtekstu. Zamiast  alkoholu pijam mleko. Ot moja dewiacja i cała tajemnica.  Tu już  wszyscy wszystko wiedzą i kiedy mam urodziny zawsze dostaję cysternę mleka w prezencie :d. Jestem wtenczas szczęśliwą  jak nikt. Jeśli nie  lubisz alkoholu, a masz pragnienie,  chętnie odstąpię Ci szklankę boskiego napoju w zamian za lody  waniliowe. Football Idk Sticker by Atlético de Madrid

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, waldiroom napisał:

wskoczyłem na 201-szą stronę - i to jeszcze dziś :dyskusja: - dobrej nocy:) 

Witam  farciarza i pozostałych  śpiochów czwartkowo.  Wszystkie przymiotniki powitalne zostawiam  wiadomo komu :cześć2:@Janeczka1963. Ona robi to najlepiej i najsłodziej z nas.  Czekamy zatem:czytaj:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldiroom jak sam tu czytasz każdy z nas odgrywa w naszym teatrze  jakaś poważną  rolę.  Nikt nikomu nie narzuca jaką. Pewnie tu wszystkich nie wymienię,  bo  nie wystarczyło by liter w alfabecie,  ale np.  

@Janeczka1963 to poranna Witajka:cześć2::320_sun_with_face:i każdego dnia  na dobranoc  ogłasza  akcję Pierzyna:321_crescent_moon:

@beatrix+ musiała w życiowej przeszłości pracować  z facetami i dużo  przeklinać. Teraz strasznie cierpi  tzn. ma supeł na końcu  języka, wiecznie sepleni i nikt nie wie o co Jej chodzi :szok:

@Niezapominajka 67 trzyma w ręku pochodnię trefnych szteli:smutek:, ale to do czasu pewnego. Jesteśmy  przekonani ,  że zmiany nastąpią wnet:tak2:

@Kleopatra  to schodowy połamaniec. Jeżeli kiedyś uda Ci  się z nią umówić , pamiętaj: żadnych schodów ani śliskich nawierzchni !!!    Najlepiej gdyby była noszona na rękach :haha:.

@elf czasem rzuca  nam na talerz przystojniaków na pożarcie, bo  przecież  głodno  nie wypada spacerować po  niemieckim domu z denentykami :oklaski:

@Heidi to mlekopijca i forumowy trzepak . Ciągle  nakręcona  jak sprężyna w szwajcarskim zegarku. Pojawia się i znika w zależności od humoru. 

Reszty osób  nie pamiętam, bo pewnie są na urlopie :|

 Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa .

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Heidi napisał:

@waldiroom jak sam tu czytasz każdy z nas odgrywa w naszym teatrze  jakaś poważną  rolę.  Nikt nikomu nie narzuca jaką. Pewnie tu wszystkich nie wymienię,  bo  nie wystarczyło by liter w alfabecie,  ale np.  

@Janeczka1963 to poranna Witajka:cześć2::320_sun_with_face:i każdego dnia  na dobranoc  ogłasza  akcję Pierzyna:321_crescent_moon:

@beatrix+ musiała w życiowej przeszłości pracować  z facetami i dużo  przeklinać. Teraz strasznie cierpi  tzn. ma supeł na końcu  języka, wiecznie sepleni i nikt nie wie o co Jej chodzi :szok:

@Niezapominajka 67 trzyma w ręku pochodnię trefnych szteli:smutek:, ale to do czasu pewnego. Jesteśmy  przekonani ,  że zmiany nastąpią wnet:tak2:

@Kleopatra  to schodowy połamaniec. Jeżeli kiedyś uda Ci  się z nią umówić , pamiętaj: żadnych schodów ani śliskich nawierzchni !!!    Najlepiej gdyby była noszona na rękach :haha:.

@elf czasem rzuca  nam na talerz przystojniaków na pożarcie, bo  przecież  głodno  nie wypada spacerować po  niemieckim domu z denentykami :oklaski:

@Heidi to mlekopijca i forumowy trzepak . Ciągle  nakręcona  jak sprężyna w szwajcarskim zegarku. Pojawia się i znika w zależności od humoru. 

Reszty osób  nie pamiętam, bo pewnie są na urlopie :|

 Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa .

 

Hejka @Heidi no jeszcze ja tu zaglądam i coś ciekawego o sobie poczytam, chyba że nie znasz żadnej bajki o Wenus to się nie pogniewam :szydera: no fakt na urlopie jestem, ale to tylko w przenośni bo ciągle żyję byłą stellą O.o:szept: Pozdrawiam milutko :tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :dImpreza się udała ,przeżyłam jakoś ten zjazd rodzinny( 33 osoby).Seniorka (101) dotrwała do samego końca i i 21.30 byłyśmy już w domu .Pozazdrościć takiej kondycji naprawdę, to moja najstarsza podopieczna .Knajpa fajna ,jedzenie jeszcze lepsze i co ważne nie muszę gotować na następne 2 dni więc luzik :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna :kawa: kawka zapodana od samego rana, bo kto rano wstaje uśmiech ode mnie dostaje:hura: a tak mnie się zrymowało :haha:

Spokojnego dnia i pracy, a wypoczywającym dużo słońca?  ☀ w serduchach. 

 

IMG-20200813-WA0003.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Heidi napisał:

@waldiroom jak sam tu czytasz każdy z nas odgrywa w naszym teatrze  jakaś poważną  rolę.  Nikt nikomu nie narzuca jaką. Pewnie tu wszystkich nie wymienię,  bo  nie wystarczyło by liter w alfabecie,  ale np.  

@Janeczka1963 to poranna Witajka:cześć2::320_sun_with_face:i każdego dnia  na dobranoc  ogłasza  akcję Pierzyna:321_crescent_moon:

@beatrix+ musiała w życiowej przeszłości pracować  z facetami i dużo  przeklinać. Teraz strasznie cierpi  tzn. ma supeł na końcu  języka, wiecznie sepleni i nikt nie wie o co Jej chodzi :szok:

@Niezapominajka 67 trzyma w ręku pochodnię trefnych szteli:smutek:, ale to do czasu pewnego. Jesteśmy  przekonani ,  że zmiany nastąpią wnet:tak2:

@Kleopatra  to schodowy połamaniec. Jeżeli kiedyś uda Ci  się z nią umówić , pamiętaj: żadnych schodów ani śliskich nawierzchni !!!    Najlepiej gdyby była noszona na rękach :haha:.

@elf czasem rzuca  nam na talerz przystojniaków na pożarcie, bo  przecież  głodno  nie wypada spacerować po  niemieckim domu z denentykami :oklaski:

@Heidi to mlekopijca i forumowy trzepak . Ciągle  nakręcona  jak sprężyna w szwajcarskim zegarku. Pojawia się i znika w zależności od humoru. 

Reszty osób  nie pamiętam, bo pewnie są na urlopie :|

 Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa .

 

A ja to gdzie hmmmm?:dpewnie ...zakopać i zapomnieć 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Dziwny nie jesteś jak 99.99 % populacji ludzkiej  :tak2:, bo  kiedy  ludzie siadają w restauracji  do stolika nr 13 pod kodem  96472 i  zamawiają szarlotkę  z lodami oraz szklankę  mleka do popicia, to ta osoba co ma kożuch  mleka na górnej wardze jest dziwolągiem . Ten 0.01% to właśnie  ja. Tu nie ma żadnego podtekstu. Zamiast  alkoholu pijam mleko. Ot moja dewiacja i cała tajemnica.  Tu już  wszyscy wszystko wiedzą i kiedy mam urodziny zawsze dostaję cysternę mleka w prezencie :d. Jestem wtenczas szczęśliwą  jak nikt. Jeśli nie  lubisz alkoholu, a masz pragnienie,  chętnie odstąpię Ci szklankę boskiego napoju w zamian za lody  waniliowe. Football Idk Sticker by Atlético de Madrid

Ja tam wolę kielbachę po mleku nalot na języku mam i przeklinam :p

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry szanownemu gremium forumowemu:cześć:

Nie mogę Cię zawieść @Heidi:cmok:,

Witam milutko i cieplutko wszystkich obecnych tych na urlopach i pracusiów:d. Pogoda dopisuje:d, znaczy nadal gorąco:555_island:, ale nie tak bardzo jak w DE:tak2:. Dziś chyba ostatni dzień intensywnej krzątaniny i biegania:haha:, bo serdecznie mam już dosyć, w pracy tyle się nie narobiłam co w domu:szydera:.  No i stawiam pifffko :zdrówko::piwo: i coś mocniejszego :wino::drink: bo to ja wczoraj pierwsza wskoczyłam na 200 stronicę nawet nie zauważyłam kiedy to się stało:mur:.

Miłego dnia życzę Wam i mało roboty:cmok:

Dzien Dobry GIF by Vimodji

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Hejka @Heidi no jeszcze ja tu zaglądam i coś ciekawego o sobie poczytam, chyba że nie znasz żadnej bajki o Wenus to się nie pogniewam :szydera: no fakt na urlopie jestem, ale to tylko w przenośni bo ciągle żyję byłą stellą O.o:szept: Pozdrawiam milutko :tak2:

:mur:Faktycznie  jest  z nami jeszcze @❤️Wenusia ❤️ co  to lubi ludziom  kłopotu narobić.  Kiedy  chcę ją przywołać  zawsze mam  problem przez te jej  serca :sos:. Ona,  ta Wenus  to dopiero jest z Marsa:haha:.

Oczywiście jeszcze jest  @Funny chytra jak lis i ruda jak wiewiórka. Czyta nas ,  troszkę "mleka na stole rozleje" i spada.  Nikt nic i niej nie wie oprócz tego,  że lubi imprezować ze  stu-latkami. Mamy wielką nadzieję,  że  przy farciarzu @waldiroom odkryje więcej  kart i nam jakiego tarota tu ułoży tarot spirituality GIF

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim:d gdyby ktoś był wczorajszy albo nocny to przypominam że dziś czwartek 13-tego.Miesuac temu też 13 tego pizgnełam na schodyO.o ale nie piłam wtedy ani mleka wysokoprocentowego ani wogole nic:szydera:.

@Heidi łobuzico :trele: szarlotka pyszna pomimo a może mimo miseczki C. Tak że Twój scenariusz się nie sprawdził .:p

@waldiroom trudno nie chcesz mojej szarlotki bez lodów:trele: to nie.Sama zjem najwyżej pójdzie w boczki:szydera: Kod sympatyczny kiedyś miałam tam propozycje zlecenia na 2 tygodnie, może zamiast Ciebie na zastępstwo.

Miłego dnia Wam życzę i nie przepracujcie się za bardzo

 

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleopatra  : "Miesiąc  temu też 13 tego pizgnełam na schody ale nie piłam wtedy ani mleka wysokoprocentowego ani wogole nic."

Recepta Siostry @Kleopatra :

pić napoje wysokoprocentowe:wino: każdego  dnia. Zrobimy pauzę , to się  poślizgniemy:d i kości połamiemy. Dokładny przepis na trunki w krypcie kościelnej Opat w zacisniętym kościstym uścisku trzyma :czytaj:

Ty @Kleopatra , to się umiesz w życiu  ustawić :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Heidi napisał:

:mur:Faktycznie  jest  z nami jeszcze @❤️Wenusia ❤️ co  to lubi ludziom  kłopotu narobić.  Kiedy  chcę ją przywołać  zawsze mam  problem przez te jej  serca :sos:. Ona,  ta Wenus  to dopiero jest z Marsa:haha:.

Oczywiście jeszcze jest  @Funny chytra jak lis i ruda jak wiewiórka. Czyta nas ,  troszkę "mleka na stole rozleje" i spada.  Nikt nic i niej nie wie oprócz tego,  że lubi imprezować ze  stu-latkami. Mamy wielką nadzieję,  że  przy farciarzu @waldiroom odkryje więcej  kart i nam jakiego tarota tu ułoży tarot spirituality GIF

:oklaski: oj tam oj tam od razu kłopotów :papieros:chciałam wykasować te serducha z nicku ale chyba swoje 2 szanse wykorzystałam już, bo moje próby nic tu nie dały :$

Ale może @Moderator coś pomoże w tej sprawie i usunie serduszka z mojego nicku żeby Wam ułatwić komunikację ze mną... Proszę :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

@Kleopatra  : "Miesiąc  temu też 13 tego pizgnełam na schody ale nie piłam wtedy ani mleka wysokoprocentowego ani wogole nic."

Recepta Siostry @Kleopatra :

pić napoje wysokoprocentowe:wino: każdego  dnia. Zrobimy pauzę , to się  poślizgniemy:d i kości połamiemy. Dokładny przepis na trunki w krypcie kościelnej Opat w zacisniętym kościstym uścisku trzyma :czytaj:

Ty @Kleopatra , to się umiesz w życiu  ustawić :szydera:

Fajne to Twoje mleko:szydera: Cuda nie widy.Powiedz mi w tajemnicy a nie powiem nikomu gdzie go kupujesz,:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry szanownemu gremium forumowemu:cześć:

Nie mogę Cię zawieść @Heidi:cmok:,

Witam milutko i cieplutko wszystkich obecnych tych na urlopach i pracusiów:d. Pogoda dopisuje:d, znaczy nadal gorąco:555_island:, ale nie tak bardzo jak w DE:tak2:. Dziś chyba ostatni dzień intensywnej krzątaniny i biegania:haha:, bo serdecznie mam już dosyć, w pracy tyle się nie narobiłam co w domu:szydera:.  No i stawiam pifffko :zdrówko::piwo: i coś mocniejszego :wino::drink: bo to ja wczoraj pierwsza wskoczyłam na 200 stronicę nawet nie zauważyłam kiedy to się stało:mur:.

Miłego dnia życzę Wam i mało roboty:cmok:

Dzien Dobry GIF by Vimodji

No to Gratuluję kochana  

Ja na to nie zwracam uwagi, bo szczęśliwi nie liczą... Cokolwiek to znaczy :love:

Chętnie napiję się z Tobą ale wody nie polałaś :trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...