Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałam styczności z Wartburgiem. Mają gwiazdkę tylko na życzenie i chyba dodatkowo to kosztuje.. Wszak należy inaczej maskę wytloczyc.  Ja wróciłam z wolnego zjadłam kluseczki że szpinakiem. Rodzina zajmuje się tata ja leżę j czytam was robaczki 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudzi mi się.... Ostatni raz nudziło mi się w Berlinie przy demencyjnym. Ale wtedy to ogólnie nudna robotę miałam. Dobrze ze fajnych sąsiadów to jeździłam do Kostrzynia na obiadki. Teraz mam bliziutko wodę i las i miasto i schronisko. I ogólnie mam dużo rzeczy blisko. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, beatrix+ napisał:

@elf A Wartburg to pies? Też przy kierownicy była wajcha..mają,  mają gwiazdę i nowe limuzyny..wszak bez Gwiazdy nima jazdy!xd

Siedzę w parku przy fontannie,  ale chyba wrócę na chatę bo spać mi się chce...

Nie ma jak to wajcha w samochodzie  :$:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, beatrix+ napisał:

@elf A Wartburg to pies? Też przy kierownicy była wajcha..mają,  mają gwiazdę i nowe limuzyny..wszak bez Gwiazdy nima jazdy!xd

Siedzę w parku przy fontannie,  ale chyba wrócę na chatę bo spać mi się chce...

Ja bym nie szła do domu przecież siedzenie przy fontannie jest bardzo przyjemne ;)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nie ma jak to wajcha w samochodzie  :$:szydera:

Bywajo bezwajchowe...:p

Gdy pochwaliłam się mojej przyjaciółce,  że idę na prawo jazdy ( jakieś 18 lat temu ) moja Krysia oczy zrobiła jak pińzloty i z przerażeniem...

A CZY TY WIESZ,  ŻE TAM SĄ 3 PEDAŁY A NOGI MASZ TYLKO    DW I E ???? No i wajche ogarnąć musisz!!!

Tak że ten tego tamtego...ogarnęłam alles i nawet automatic,  choć tego się bałam..xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Dzień dobry śpiochy, spokojnego i miłego dnia i całego tygodnia życzę :327_sunny:

Ja już po kawce ale trochi mi zostało dla Was :kawa: 

 

IMG-20200727-WA0001.jpg

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkie opiekunki te w pracy i na urlopach. Pogoda znowu dopisuje, będzie gorąco. Kawusią się częstuję i dla pozostałych też zostawię, żeby nikt nie powiedział,ze wszystko wyżarłam, taka samolubna nie jestem.Miłego poniedziałku życzę:cmok:

pobrane (5).jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa:

Słoneczne Dzień Dobry Bardzo Wszystkim. :d Dziś od rana odebrałam kilka telefonów od różnych agencji z zapytaniem czy może byłabym zainteresowana. Ofert mnóstwo, ale i rozpiętość finansowa też duża. Ponieważ jestem skoczkiem przeważnie dostaje nowe Stele i powiem szczerze jeszcze się nie sparzylam, co nie znaczy że wszystko mi się podobało. 

Miłego dnia duszyczki:d:ciacho:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67 no to witaj nowa przygodo:papieros:. Co tam, masz , za ile i czy się z nami podzielisz geldami?

Ahoj przygodo :oklaski:

Co do podziału geldami z Wami to muszę je najpierw zarobić bo ostatnio coś mi nie wyszło więc dzielić się nie ma czym O.o

Dwóch agentów w jednym mieście???? Hamburg to duże miasto więc może tak być. Mam nadzieję, że spotkamy się na rynku i wymienimy informacjami :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ładnie to tak z koleżanek się naśmiewać hm???? :szydera:

Przecież wcale nie przypomniałam Wam o zabraniu peruk i pozostawieniu smoczków w domu:d

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...