Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, margarette51 napisał:

czas mnie nagli a  inneoferty maja coraz to odleglejsze terminy

Nic więcej nie mogę Ci doradzić. Nie wiem jaka to firma i nie wiem dlaczego nie wierzysz zmienniczkę. Umowę można zawsze wypowiedzieć, w każdej firmie. 

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@margarette51  Leżaczek najlepszy. 

Mój dziadek-dementyk  w nocy miał fazę oglądania tv. Ja se oglądam Turków na fonie,  to mi nie przeszkadza..ale siusiu pragnienie miałam, i drzwi otwarte...W salonie ciemno,  pstryk światło A dziadziuś śpi na fotelu. Ledwo go zmotywowałsm do Gizeli. On ledwo chodzi,  mięśni wcale prawie ..

P.s.

Kontroler ruchu opiekunek już był,  czyli Pan syn. Ale.ostatnio jestem skłonna wszystko mu wybaczyć...;)

Aaaa! A w telefonie siadła mi fonia...ja słyszę,  MNIE nikt. Buuu ..

@elf A możesz chociaż mu rury przeczyścić? Bo zazwyczaj do do sklepu 4km i nazad się jeździ..

Padało ,  łeb mnie boli..

Milego dnia dla Was!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Pięknej pogody ciąg dalszy. Za oknem  widzę blekit nieba i ptaki strasznie skrzeczą, też im jest gorąco. 

Udanej i spokojnej niedzieli wszystkim życzę i zapraszam na Good Morning Hello GIF by echilibrultau

O nawadnianiu pamiętajcie!!!! Aperol Spritz Love GIF by CsaK

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Już się dosiadam do kawusi :kawa:, dziś trochę przysnęłam :szydera: i najpierw obrobiłam pdp:dobrze:, najpierw obowiązki później przyjemności:szydera:. W nocy lało :333_cloud_rain:porządnie od 4:45, ale teraz już jest sucho :tak2:, z nieba nic nie pada, słoneczka :327_sunny: też nie widać, ale jeden dzień ochłody się przyda. Spokojnej niedzieli życzę wszystkim:cmok:

b4c05b84699de67c43f9dc393f85eb59.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobiegłam na ogród i zebrałam trochę owoców dla koleżanki. Teraz jeszcze komary tak nie gryza a i owoce są odpowiednie do zbioru.Malysmy się dzisiaj spotkać ale niestety coś nie spasowało wiec jak mój mąż będzie jechał do pracy to jej podrzuci. Do tego chciała jeszcze flaszkę niemieckiego adwokata. Nie wiem co ona ma za gust a raczej smak bo ten niemiecki jajcok jest jak dla mnie o klasę gorszy od naszego. Jak chciała to będzie mieć. Co się nie robi dla przyjaciół ;)

Teraz :kawa: kolejna sobie zrobiłam i chlipie sobie siedząc w swoim fotelu. Ciekawe kiedy się z tego fotela znów ruszę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+  byliśmy w niedziele na urodzinach wnuków. 30km wystarczyło by Partikelfilter   to odczuł.  W tym tyg to raczej nigdzie się nie wybierzemy dalej. Rodzina z dziadzius iem pogrzeb załatwia. Ale mamy podobno plany nad morze jechać po wszystkim. Zobaczymy jak to się ułoży. Ja tu tylko na 4tyg zanim szkola się nie zacznie. @Janeczka1963 nowe Mercedesy nie mają już wystających gwiazdek. A ten ma nie wiem ile ale wygląda na nowy. . M Manetka zmiany kierunku jazdy jest podobnie jak w Amerykanach  przy kierownicy... Czyli robi się to reką powiem wam że wygodne nawet. 

15 godzin temu, margarette51 napisał:

Kochana Margaret Osoba o zaawansowanej demencji moze byc spokojna. Jeżeli leki są za mocne to nawet otepiała. 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@elf wiem, że te nowe nie mają już gwiazdki, tylko na specjalne życzenie klient dostaje gwiazdkę na masce, ale mam pretekst żeby się pośmiać:oklaski:

Kiedyś sobie też żarty  się z tego robiło i mówiło się, że mamy Mercedesa TYLKO gwiazdkę ukradli :szydera:

Kradli te gwiazdki to fakt. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Wszystkim:d. Dopiero wstałam po wczorajszym griluO.o.Ale nic to dzień długi przede mną. 

@Niezapominajka 67 ja też mam borówkę amerykańską, nie dużo bo tylko 4 krzaczki. Mają chyba 4 lata i rodzą pięknie. W tym roku moi chłopcy co chwilę zamawiają pierożki z borówkami, i nie mogą się najeść a ja zresztą też. Nie robię z nich żadnych przetworów tylko zamrażam. 

@elf fajne autko masz do dyspozycji, ja też lubię kiedy jest samochód na steli, nawet jeśli tylko na zakupy. Poczekaj trochę zaufają Ci to i pozwolą na dalsze wycieczki.Tak miałam u dziadka nad morzem północnym, na początku tylko zakupy a później bez problemu mogłam pozwiedzać a nawet wybrałam się nad samo morze.

@Heidi pracuj dzielnie i podziel się z nami euraskami, pokaż że jesteś empatyczna:szydera:

@Niezapominajka 67 dobrze że jesteś bezpieczna w domu. Tego zlecenia nie zapomnisz nigdy.

Się rozpisalam . Pozdrowienia i miłego dnia wszystkim życzę:d:kawa::ciacho:

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Kleopatra dobrze, że się pokazałaś na forum :cmok:

Wiesz jak to w domu, niby nie widać a zrobione .Teraz jeszcze zaczynam na rehabilitację jeździć. Powiem szczerze że martwię się nawrotem  koronkiO.o Staram się nie słuchać za wiele wiadomości ale tu w Pl znów zaczyna się koronkowe szaleństwo.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janeczka1963  no to się dałam nabrać. @Kleopatra   jestem tu trzeci dzień a juz dzisiaj, jak na wolne wchodziłam, dziadzius z kluczykami leciał i mówi zapomniałaś kluczyków. Mówię że nie potrzebuję bo idę na spacer a on pieszo? to się zmeczysz biedactwo.  Uśmiałam się... Mówię trudno przyjdę to będę leżć.   Właśnie znalazłam  piękny zbiornik wodny idę na kawę i nóżki pomoczyć 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Kleopatra napisał:

Wiesz jak to w domu, niby nie widać a zrobione .Teraz jeszcze zaczynam na rehabilitację jeździć. Powiem szczerze że martwię się nawrotem  koronkiO.o Staram się nie słuchać za wiele wiadomości ale tu w Pl znów zaczyna się koronkowe szaleństwo.

Niestety w moim rejonie też zamiast lepiej to jeszcze gorzej. Do tej pory ten wirus gdzieś krążył w pobliżu ale nikt że znajajomych nie był chory. Dzisiaj się dowiedziałam, że syn mojej koleżanki jest chory. Od piątku jest na kwarantannie w domu i mimo młodego wieku bo ma 22 lata nie przechodzi tego bezobjawowo :(

W Niemczech tam gdzie byłam podobno od miesiąca nie wykryto ani jednego przypadku zakażenia. 

Już wydawało mi się, że powoli sytuacja się stabilizuje ale jednak nie. Podobno w Niemczech mają robić testy wszystkim obcokrajowca wjeżdżającym  do ich kraju. Wazam to za bardzo dobre rozwiązanie. Boją się też powrotu Turków, którzy na urlopy wyjeżdżają do swoich rodzin w Turcji. 

PS 

Podobno można już sobie kupić za 15 euro negatywny  wynik testu :szok:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

 

PS 

Podobno można już sobie kupić za 15 euro negatywny  wynik testu :szok:

:szydera::szydera::szydera:

Taniocha:szydera: zważywszy na fakt że może się zdarzyć ciężki przebieg, bo te choroby współistniejace to może mieć każdy nie wiedząc o tym

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, elf napisał:

@Janeczka1963  no to się dałam nabrać. @Kleopatra   jestem tu trzeci dzień a juz dzisiaj, jak na wolne wchodziłam, dziadzius z kluczykami leciał i mówi zapomniałaś kluczyków. Mówię że nie potrzebuję bo idę na spacer a on pieszo? to się zmeczysz biedactwo.  Uśmiałam się... Mówię trudno przyjdę to będę leżć.   Właśnie znalazłam  piękny zbiornik wodny idę na kawę i nóżki pomoczyć 

Ja zawsze w takiej sytuacji nauczyłam się mówić..gerne..Nawet jak nie skorzystam.:szydera: nauczyłam się  i już a co będę komuś robić przykrość. Oni bardzo lubią to słówko:trele:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kleopatra napisał:

Ja zawsze w takiej sytuacji nauczyłam się mówić..gerne..Nawet jak nie skorzystam.:szydera: nauczyłam się  i już a co będę komuś robić przykrość. Oni bardzo lubią to słówko:trele:

Ja też bardzo lubię to słowo. To jedno z pierwszych słów którego się nauczyłam :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kleopatra napisał:

:szydera::szydera::szydera:

Taniocha:szydera: zważywszy na fakt że może się zdarzyć ciężki przebieg, bo te choroby współistniejace to może mieć każdy nie wiedząc o tym

Potwierdza się również fakt, że w dzisiejszym świecie wszystko jest na sprzedaż :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Potwierdza się również fakt, że w dzisiejszym świecie wszystko jest na sprzedaż :szydera:

Chcesz  moją  lewą nerkę? Pobolewa mnie.  Zanim mi ją wytną lekarze z NFZ,  Może lepiej na niej jakiś  biznes wkręcić:haha:póki co? Ile dasz? Jeden wózek z kopalni na te geldy przeznaczę:d, albo cztery:szydera:, a może  i dziewięć :czytaj:. Tanio nie oddam :przekleństwa:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...