Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Heidi napisał:

Dziś mnie oświeciło, dlaczego nie ma wśród nas aktywnych Opiekunów. Oni są, ale ciągle siedzą w jaskini:kawa2:

image.png.61ec46dfc59dd42ba55c31349675820d.png

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, opiekunowie od nas stronią O.o

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie każdy siedzi gdzie chce ,gdzie mu wygodnie a faceci to już z natury w okopach ,bunkrach siedzą o i w czołgach też lubią , taka pozostałość...  :pOraz dzień dobry:) pracowicie u mnie z rana kąpiel pdp.( sama to wykonuje bo Hilfe nie potrzebna na tym etapie ) no i sprzątanie mieszkania.Żadna inna kobieta po chałupie nie lata :pjedna starczy;)

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam robaczki.... Ciepło i jeszcze ciepłej w lipcowej Polsce jest.  Papiery do szkoły złożone. Teraz może jeszcze jakieś krótkie zlecenie do września złapię i przerwa w robotach. Dobra coś poszukam w leniwą niedzielę. A już na pewno w poniedziałek coś się nowego pojawi.  Pozdrawiam  pracujące kobietki. Buziaki  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf Hej.  Ewa oesterle szuka  na hibcika, pytała o Ciebie :d. Mówiłam , że  zakręcona jesteś jak śrubokręt,  że ciągle kalendarz 2020 roku mylisz z 1920 , że siedziałaś 4 lata w trzeciej klasie podstawówki i  teraz na stare lata chcesz nadrobić  zaległości , i w całowaniu też są  braki,  dlatego  chcesz być ratownikiem medycznym, żeby  w nieświadomości pacjentów  tajne korepetycje od nich  brać i nie płacić .  Jak co  to  szukaj jej na fb.  

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj Pana Focha :przekleństwa:. Moja POP nie chciała jeść moich pysznych  gołąbków na obiad:przekleństwa:.  Zupełnie nie wiem dlaczego:przekleństwa:. Były już całkiem dojrzałe tj. stare , ale bezpieczne w spożyciu.  Tak. To te same co @elf zlekceważyła zeszłej niedzieli:przekleństwa:.  Jutro  zrobię  obiad po niemiecku tj. Po najmniejszej linii fatygi z mojej strony:tak2: . Żarty  się skończyły:tak2:.  

Dostała ochrzant za to, że  wydaję za mało pieniędzy na zakupy:szok:, że mam kupować do jedzenia co nasze  dusze zapragną :szok:. Duszom nie wierzę.winie jestem pewna,  czy dobre aparaty mam w uszach.  Może  to jest awaria sprzętu? 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Heidi napisał:

Mam dzisiaj Pana Focha :przekleństwa:. Moja POP nie chciała jeść moich pysznych  gołąbków na obiad:przekleństwa:.  Zupełnie nie wiem dlaczego:przekleństwa:. Były już całkiem dojrzałe tj. stare , ale bezpieczne w spożyciu.  Tak. To te same co @elf zlekceważyła zeszłej niedzieli:przekleństwa:.  Jutro  zrobię  obiad po niemiecku tj. Po najmniejszej linii fatygi z mojej strony:tak2: . Żarty  się skończyły:tak2:.  

Dostała ochrzant za to, że  wydaję za mało pieniędzy na zakupy:szok:, że mam kupować do jedzenia co nasze  dusze zapragną :szok:. Duszom nie wierzę.winie jestem pewna,  czy dobre aparaty mam w uszach.  Może  to jest awaria sprzętu? 

weź teleportuj te gołąbki do mnie, tu się nie zmarnują:p

A widzisz, wydawaj więcej, kupuj na bogato jak Ci każą:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałam dzień pełen wrażeń :oklaski:

Rozmowa z synem przebiegła pomyślnie :oklaski:

100 euro na zakupy dostałam :oklaski:

Na przerwę dzisiaj poszłam :oklaski:

Syn ma powiadomić lekarza o problemach dziadka że snem. Jeżeli nie powiadomi to ja mu powiedziałam, że mi to właściwie jest obojętne bo ja w nocy śpię. Zobaczymy czy zmienia dziadkowi leki czy zostanie tak jak jest. O mojej przerwie mówiłam, więc syn powiedział, że mam rozmawiać o tym z moją agencja. Więc mu mówię, że moja agencja została już o tym poinformowana. Jeżeli dziadek nie może zostawać sam to musicie mu zorganizować opiekę na ten czas. 

Ogólnie rodzina ma problem z panią zarządzająca a ona ma problem z rodziną O.o

Dziadek zjadł obiad w postaci jednego naleśnika bo zawsze twierdzi, że je ćwierć porcji, to tyle dostał. Teraz śpi w pokoju bo mu powiedziałam, że dzisiaj już bardzo długo siedział na tarasie a jest gorąco, to niech teraz posiedzi trochę w domu. Ja siedzie na tarasie i nie mam zamiaru dzisiaj już nic robić oprócz kolacji dla dziadka. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ale miałam dzień pełen wrażeń :oklaski:

Rozmowa z synem przebiegła pomyślnie :oklaski:

100 euro na zakupy dostałam :oklaski:

Na przerwę dzisiaj poszłam :oklaski:

Syn ma powiadomić lekarza o problemach dziadka że snem. Jeżeli nie powiadomi to ja mu powiedziałam, że mi to właściwie jest obojętne bo ja w nocy śpię. Zobaczymy czy zmienia dziadkowi leki czy zostanie tak jak jest. O mojej przerwie mówiłam, więc syn powiedział, że mam rozmawiać o tym z moją agencja. Więc mu mówię, że moja agencja została już o tym poinformowana. Jeżeli dziadek nie może zostawać sam to musicie mu zorganizować opiekę na ten czas. 

Ogólnie rodzina ma problem z panią zarządzająca a ona ma problem z rodziną O.o

Dziadek zjadł obiad w postaci jednego naleśnika bo zawsze twierdzi, że je ćwierć porcji, to tyle dostał. Teraz śpi w pokoju bo mu powiedziałam, że dzisiaj już bardzo długo siedział na tarasie a jest gorąco, to niech teraz posiedzi trochę w domu. Ja siedzie na tarasie i nie mam zamiaru dzisiaj już nic robić oprócz kolacji dla dziadka. 

wystarczy zmienić panią zarządzającą i po kłopocie, jednak z rodziną można załatwić jak się chce, super:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

wystarczy zmienić panią zarządzającą i po kłopocie, jednak z rodziną można załatwić jak się chce, super:oklaski:

Najważniejsze to być konsekwentnym i nie dać się odsyłać od jednego do drugiego. Nawet szamapana dobrego się napilam z synem i synowa :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Najważniejsze to być konsekwentnym i nie dać się odsyłać od jednego do drugiego. Nawet szamapana dobrego się napilam z synem i synowa :d

i dobrze, niech wiedzą, że nie pozwolisz sobie w kaszę dmuchać:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Mam dzisiaj Pana Focha :przekleństwa:. Moja POP nie chciała jeść moich pysznych  gołąbków na obiad:przekleństwa:.  Zupełnie nie wiem dlaczego:przekleństwa:. Były już całkiem dojrzałe tj. stare , ale bezpieczne w spożyciu.  Tak. To te same co @elf zlekceważyła zeszłej niedzieli:przekleństwa:.  Jutro  zrobię  obiad po niemiecku tj. Po najmniejszej linii fatygi z mojej strony:tak2: . Żarty  się skończyły:tak2:.  

Dostała ochrzant za to, że  wydaję za mało pieniędzy na zakupy:szok:, że mam kupować do jedzenia co nasze  dusze zapragną :szok:. Duszom nie wierzę.winie jestem pewna,  czy dobre aparaty mam w uszach.  Może  to jest awaria sprzętu? 

Nie przejmuj się Pdp nie wie co dobre. Do zamrażarki z nimi i po problemie. 

Ja wydałam dzisiaj 60 euro i jak Wenusia zapytała co kupiłam to wymieniłam kilka rzeczy i reszty sobie przypomnieć nie mogłam :$ a może ja nic więcej nie kupiłam???

Najważniejsze, że kupiłam borówkę amerykańska i czereśnie :d

PS 

Zawsze mogę pomóc Ci wydawać te nadwyżki z którymi nie ma co zrobić. Ja specjalistka jestem. Więcej wydaje niż zarabiam :cool:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

weź teleportuj te gołąbki do mnie, tu się nie zmarnują:p

A widzisz, wydawaj więcej, kupuj na bogato jak Ci każą:oklaski:

Z teleportacja tym razem problem.  Jeden gołąbek  w moim żołądku,  drugi w klozecie>:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...