Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Heidi napisał:

Ambitna jesteś,  To masz na co zasługujesz:cmok:.  Ty też jesteś szlachcianka:oklaski:

Nie. Po prostu interesowałam się swego czasu tym zleceniem na zastępstwo. Ale to co mi zaproponowali czyli 1300 euro było nie do zaakceptowania. Nawet mój dobry język niemiecki nie pomógł , bo powiedziano mi że tam wogole nie potrzeba znać języka. Więc nie chce się uwsteczniać, lubię rozmowy z Niemcami ,dużo się wtedy uczę

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Skąd  Wy  je bierzecie?  Te managerki szteli?

Od początku tego roku mam taką, dobra "passę na przyjaciółki a teraz mam 2 w jednym przyjaciółka i menadżerka w jednej osobie O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Kleopatra u mnie rosną te dzikusy ale jakoś teraz już nie kwitną. Nawet nie wiem ile niezapomninajki powinny kwitnąć czy tylko jakiś czas czy całe lato :)

Za to Konwalie sądziłam już że 100 razy i nigdy mi się nie przyjęły :|

U mnie ślimaki zjadłyO.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, beatrix+ napisał:

Co za moda z tymi zarządcami czy menadżerkami szteli...jak nie syny na karku,  to menadżery..Ło liebe Gott!

 

Co zrobisz, żeby mi chociaż ktoś o tym powiedział :przekleństwa:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiągam pierwsze sukcesy :oklaski:

Obiad przygotowałam na 12. Dziadek spojrzał na zegarek i powiedział, że dopiero 12. Więc mu mówię, że tak zgadza się ja jem obiad o 12 bo tak jestem przyzwyczajona:d

Teraz poszedł grzecznie na fotel i powiedziałam mu, że ja mam 2 godziny przerwy i mnie nie będzie, a on ma grzecznie siedzieć na fotelu i się nie oddalać (przy jednej opiekunce poszedł na miasto i policja go musiała szukać) 

Rozwieszę tylko pranie i wstawię następne a potem zmykam na przerwę i tyle mnie będą widzieli :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Osiągam pierwsze sukcesy :oklaski:

Obiad przygotowałam na 12. Dziadek spojrzał na zegarek i powiedział, że dopiero 12. Więc mu mówię, że tak zgadza się ja jem obiad o 12 bo tak jestem przyzwyczajona:d

Teraz poszedł grzecznie na fotel i powiedziałam mu, że ja mam 2 godziny przerwy i mnie nie będzie, a on ma grzecznie siedzieć na fotelu i się nie oddalać (przy jednej opiekunce poszedł na miasto i policja go musiała szukać) 

Rozwieszę tylko pranie i wstawię następne a potem zmykam na przerwę i tyle mnie będą widzieli :d

Widzisz o tym Ci pisałam kilka dni temu, że przerwa jest Twoja i nie bierzesz odpowiedzialności za niego w tym czasie. Troszkę byłaś zbulwersowana że to jednak sumienie:cmok::trele: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kleopatra napisał:

Powiem szczerze że nie rozumem tego wpisu O.o czemu akurat przeinaczasz?  chyba że to ma jakieś szczególne znaczenie. Kląskanie? O.o

@Heidinapisała:"

. tak , ja mam małą, ale myszkę. Jak siadam , to często klikam"

Ktoś odpowiedział:

"Można usłyszeć też klaskanie"

Ja odpowiedziałam:"  albo kląskanie"

Wyjaśnienie,w odniesieniu do cytowaniej "myszki":

https://sjp.pl/kląskać

Czy to wystarczy?Czy rozwinąć temat?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...