Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, elf napisał:

Ja już w Hannower... Córka w pracy brat będzie za godzinę. Ja biorę się za gołąbki moja córcia poszalal i kupiła głowę kapusty jak dla wojska 

To Ty  dziś  o spaniu zapomnij. Córka  musiała wiedzieć co robi:haha:, że zamiast kapusty  globus kupiła :szydera:. Dzieci  świata  trzeba wyżywić :hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum:cmok:. Pogoda jest wspaniała, akurat do leżenia na plaży :555_island:, z braku plaży basem musi mi wystarczyć:szydera:. Kawusia :kawa: powoli sączy się z filiżanki, czas na drugą :kawa:. Obiad gotowy, tylko odgrzać:385_stew:. Pdp szczęśliwa w swoim świecie laufuje po kuchni, wszystko w porządku. Miłej niedzieli leniwie płynącej życzę :cmok:

pobrane (6).jpg

Kaffee_Kuchen_47.gif

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:d wyspana , zadowolona i posterunku w fotelu z kawą w dłoni zabieram się do czytania mojej ulubionej lektury czyli Was:d

Serdecznie Witam naszego nowego kolegę @Knorr i zapraszam na kawusie:kawa: wprawdzie wirtualna lecz w naszym towarzystwie smaczna,  cieszymy się że jesteś:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Dzień dobry:d wyspana , zadowolona i posterunku w fotelu z kawą w dłoni zabieram się do czytania mojej ulubionej lektury czyli Was:d

Serdecznie Witam naszego nowego kolegę @Knorr i zapraszam na kawusie:kawa: wprawdzie wirtualna lecz w naszym towarzystwie smaczna,  cieszymy się że jesteś:)

@Kleopatra @Knorr nie jest nowym kolegą  tj. Stary wilk morski w kwestii opieki .  On jest tylko nieśmiały :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

@Kleopatra @Knorr nie jest nowym kolegą  tj. Stary wilk morski w kwestii opieki .  On jest tylko nieśmiały :szydera:

To tym bardziej zapraszamy. Oj wiem .Wiem też że lubi gotowac:d swego czasu czytałam ciekawe wpisy

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kleopatra napisał:

To tym bardziej zapraszamy. Oj wiem .Wiem też że lubi gotowac:d swego czasu czytałam ciekawe wpisy

@Knorr to super  gość jest. Posiada dużą wiedzę nt. opieki i jest zazwyczaj życzliwy,  tylko nie wiem dlaczego jest negatywnie nastawiony do dudka i innych  stworów.  Hm...? Może  za mało inteligentny jest? Dudek oczywiście :mur:i inne stwory :szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kleopatra napisał:

Ja nie wiem czy Ty dokładnie wiesz o co koleżance chodzi:szydera: ona chce nas rozpic winem , bo przecież nie wyleje wina żeby korek jej dać tylko wypije. :szydera:

ale może nie koniecznie koleżance chodzi o korki od butelek z wina, może z szampana wystarczą:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kleopatra napisał:

Ja nie wiem czy Ty dokładnie wiesz o co koleżance chodzi:szydera: ona chce nas rozpic winem , bo przecież nie wyleje wina żeby korek jej dać tylko wypije. :szydera:

Dbam, żeby póki co  wam też było  gorąco.  Te  opiekunki co mają menopauzę ominąć proszę z kolejką wina, wody im nalać  proszę i paluszki do pogryzienia. Paluszki na wypadek,  gdyby oczy wam z zazdrości chciały wydłubać.:donos:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Dbam, żeby póki co  wam też było  gorąco.  Te  opiekunki co mają menopauzę ominąć proszę z kolejką wina, wody im nalać  proszę i paluszki do pogryzienia. Paluszki na wypadek,  gdyby oczy wam z zazdrości chciały wydłubać.:donos:

Menopauza też by się napiła:szydera: tak sądzę

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

@Knorr to super  gość jest. Posiada dużą wiedzę nt. opieki i jest zazwyczaj życzliwy,  tylko nie wiem dlaczego jest negatywnie nastawiony do dudka i innych  stworów.  Hm...? Może  za mało inteligentny jest? Dudek oczywiście :mur:i inne stwory :szydera:

Dudek siedzi na dachu i dlatego jest nieosiagalny:szydera:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...