Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, elf napisał:

@beatrix+ ktoś kiedyś na tym forum napisał że jeżeli Niemcowi nie powiesz coś wprost. To on insynuacji nie zrozumie

Witajcie  sobotnio dobitki . Ludziska dziś  zjeżdżają do domu.  Mało nas zostanie do pisania,  ale niedługo już @Niezapominajka 67  wstąpi w nasze forumowe progi na dobre. 

.  To ja... to ja... napisałam:oklaski:  . Zasłyszane od  dziewczyny  co  mieszka w DE  20 lat.  @elf a bez Ty  masz pamięć.  Trzeba uważać co się do Ciebie mówi :cmok:. Przed naszym spotkaniem, wywietrzę sobie głowę przez noc na balkonie i   nasypię  sobie pieprzu na język , żeby  nie kłamać :haha:, zawiążę na nim supeł, usta zepnę wykałaczką i wskoczę do garnka. Będę  udawała  zraza co nigdy nic nie gada. Przygotuj się  kochana  na monolog:tak2:.  Wolę  nie ryzykować przy Tobie moją fantazją, bo  w realu wszystko się wyda  >:(, a potem  jak pajda  chleba  będę  obsmarowana na forum :mur:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić,  żeby mieć dobrą  pamięć?  Krokodyla połykam oczami, piję mleko, jadam orzeszki.  Może  trzeba zjeść kogoś kto już ma dobrą  pamięć:$?    Wkrótce  sam @elf osobiście  podstawi mi się na talerz:oklaski:. Już  w niedzielę  Zjem Go w całości :hura:.  Co za uczta:hura:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam w lipcową sobotę. 

U mnie pochmurno i deszczowo ale Wam życzę słoneczka i wielu powodów do radosci i uśmiechu :)

@elf:oklaski: dojechałaś szczęśliwie do mety a właściwie to do kolejnego przystanku. Szczęśliwej podróży i udanego spotkania z @Heidi.

Nie zapomnij zabrać zapasowych spodni :haha::cmok:

Fcsp GIF by FC St. PauliWidze Was 

Zapraszam na 

safe for work cat GIF

:kawa::)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja serdecznie:d z pozycji horyzontalnej oczywiście. Ładny dzionek i słoneczko zagląda do mnie. Trochę chodzę ale więcej odpoczywam. Marek Antoniusz krząta się po kuchni i  sprawdza bejcowana wczoraj karkóweczke :d tak że obiad dziś będzie grillowany.Radlerek dla mnie w lodówce tez się chłodzi, chyba chce mój ślubny mnie przekupić smakim

@elf i @Heidi miłego spotkania Wam życzę, i udanego popołudnia oczywiście też.

A dla Was miłego dnia

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kleopatra napisał:

Tak z nudów przeglądam zlecenia. To już zboczenie zawodowe, przecież i tak do jesieni nigdzie nie pojadę. Moooze w  październiku ..

To bardzo długi urlop od wyjazdów tym razem będziesz miała. Fajnie, że zaglądasz do nas z tej pozycji horyzontalnej :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kleopatra napisał:

Jakie cudenka bułgarskie? Czytam i czytam i nie kumamO.o

@Heidi,ja też nie kumam tego bułgarskiego bana;), nigdzie nie mogę doczytać na jego temat:|, albo nie kumata jestem na starość:szydera:.

Mruczka do mnie podrzuć jak na kawę pójdziesz, ja się chętnie kociakiem zaopiekuję:love::serce:

Kot 56.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałam że zmienniczka i ogarnęła mnie czarna rozpacz :rozpacz:

Mogłam jednak nie dzwonić ale może jednak dobrze, że zadzwoniłam bo jakbym nie zadzwoniła to bym nie wiedziała, że muszę zabrać ze sobą sprzęt kuchenny :płacz:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Właśnie rozmawiałam że zmienniczka i ogarnęła mnie czarna rozpacz :rozpacz:

Mogłam jednak nie dzwonić ale może jednak dobrze, że zadzwoniłam bo jakbym nie zadzwoniła to bym nie wiedziała, że muszę zabrać ze sobą sprzęt kuchenny :płacz:

:kopara:no to ciekawie  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

@Heidi,ja też nie kumam tego bułgarskiego bana;), nigdzie nie mogę doczytać na jego temat:|, albo nie kumata jestem na starość:szydera:.

Mruczka do mnie podrzuć jak na kawę pójdziesz, ja się chętnie kociakiem zaopiekuję:love::serce:

Kot 56.jpg

Też nie widzę i nie kumam :dtajemnica jakaś 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

To nie tylko Twoje zboczenie :dtez tak mam

@Kleopatra  robi to z nudów. W najbliższym czasie nie planuje nawet wyjazdu. Ja przeglądam oferty nawet wtedy jak jestem na zleceniu albo jak już mam zaklepany wyjazd. Ja można jakoś usprawiedliwić a mnie??? O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

@Heidi,ja też nie kumam tego bułgarskiego bana;), nigdzie nie mogę doczytać na jego temat:|, albo nie kumata jestem na starość:szydera:.

Mruczka do mnie podrzuć jak na kawę pójdziesz, ja się chętnie kociakiem zaopiekuję:love::serce:

Kot 56.jpg

Był  post  i się zmysł. Dotyczyło to przekierowania na stronę internetowa ze sprzedażą  czegoś  tam.... W języku  rosyjskim i bułgarskim. Nie  zdążyłam wejść i zajrzeć  tam, bo  gołąbki  chciały mi z patelni uciec,  a potem były już tylko Wasze wołania  i  klops.  Może @elf wie więcej 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Właśnie rozmawiałam że zmienniczka i ogarnęła mnie czarna rozpacz :rozpacz:

Mogłam jednak nie dzwonić ale może jednak dobrze, że zadzwoniłam bo jakbym nie zadzwoniła to bym nie wiedziała, że muszę zabrać ze sobą sprzęt kuchenny :płacz:

@Niezapominajka 67  możesz odwołać wyjazd jak tak źle  jest. Jeszcze jest czas.  Może  szkoda  drogi? Agencje  wołają  o pomoc,  bo straszny deficyt  opiekunek jest . Robotę znajdziesz szybko, nawet na zaraz .  Ja pierdziu!!! Ja wyszłam z szamba, teraz Ty  wpadasz:mur:.  W tej robocie,  zbyt wiele jest  katastrof.  Jedziesz ze starej agencji , czy nowa wtopę daje? Może  wiedzą,  że jesteś jak Atlas i trwogi świata udźwigniesz ? 

Jeszcze nie wyjechałaś,  a już  "fascynujące"atrakcje mamy . A niech to jasny gwint:przekleństwa:   ściśnie. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Był  post  i się zmysł. Dotyczyło to przekierowania na stronę internetowa ze sprzedażą  czegoś  tam.... W języku  rosyjskim i bułgarskim. Nie  zdążyłam wejść i zajrzeć  tam, bo  gołąbki  chciały mi z patelni uciec,  a potem były już tylko Wasze wołania  i  klops.  Może @elf wie więcej 

Może to rosyjski  albo  bulgarski komik chciał sobie z nami porozmawiać :oops:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67  możesz odwołać wyjazd jak tak źle  jest. Jeszcze jest czas.  Może  szkoda  drogi? Agencje  wołają  o pomoc,  bo straszny deficyt  opiekunek jest . Robotę znajdziesz szybko, nawet na zaraz .  Ja pierdziu!!! Ja wyszłam z szamba, teraz Ty  wpadasz:mur:.  W tej robocie,  zbyt wiele jest  katastrof.  Jedziesz ze starej agencji , czy nowa wtopę daje? Może  wiedzą,  że jesteś jak Atlas i trwogi świata udźwigniesz ? 

Jeszcze nie wyjechałaś,  a już  "fascynujące"atrakcje mamy . A niech to jasny gwint:przekleństwa:   ściśnie. 

Temat rozwinęłam w innym temacie. Do agencji nic nie mam bo jak opiekunka nic nie zgłasza to skąd oni mają wiedzieć. Trochę mi przykro, że na wzajem się w jakieś g....  pakujemy. Co nam daje zmiana przepisów? Głowy nadstawiać mi się już nie chce. Ostatnio byłam tylko 3 tygodnie a i to starałam się ułożyć dobrze zlecenie, żeby inni mieli lżej. Dostało mi się po głowie od agencji, że nie zgodziłam się na codzienne kąpanie dziadka. Teraz zastanawiam się kiedy ja się z tej głupoty wyleczę :mur:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...