Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nie widzę w tym nic złego. Smakował chociaż ten placek? 

Ile lat ma ta mała dama? :)

W sam raz do schrupania,  choć już ciut leciwa jest ...8 .

Z lubością zjadam 3- 5 latki,  polane najlepiej kermelem. 

Bo mlodsze najlepiej mi smakują w sezamowej panierce i zjadam w całości..xd

No, niby złego,  ale przeca ja nie niania...może powinnam się w firmie domagać odszkodowania za nieoglądanie Turków?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina dziwnym zbiegiem okoliczności podejrzewa że nie wrócę, albo nie chcą bym wróciła. Muszę spokojnie z koordynatorem pogadać.  Tacy jacyś smutni są i pytają jaki mam humor i co planuje. Ja mówię że wszystko przed nami bo Jackowski powiedział że będzie wojna..... Więc nie ma co planować. Dziś moja popisową zupę ze szparagow ugotowalam. A babcia prawie z płaczem mówi że będzie jej mojej kuchni brakowało.... Aż ja się rozczulilam. Teraz zabrałam ich nad taki malutki stawki siedzimy i oglądamy jak karpie próbują pająki wodne łapać, spokój cisza.  Bez stresu że coś nie zrobione..... Może tak powinny zmiany wyglądać, bez nacisku że zmienniczka obsmaruje cię że brudas jesteś. Hihi .  Jeszcze się okaże że będę chciała wrócić nie daj boże. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ ktoś kiedyś na tym forum napisał że jeżeli Niemcowi nie powiesz coś wprost. To on insynuacji nie zrozumie. Jeżeli chcesz by ci zapłacił powiedz mu to. Jeżeli zabawa z księżniczka przynosi ci dużo radości i nie potrzebujesz pieniędzy za to. To ciesz się tym, nie licząc że dostaniesz kasę 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

My to się chyba wychowujemy wzajemnie, na zasadzie prób i błędów :djakis kompromis też musi być i odrobina siebie tylko dla siebie:d

Może to jest właśnie recepta na udany związek???? :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elf napisał:

@beatrix+ ktoś kiedyś na tym forum napisał że jeżeli Niemcowi nie powiesz coś wprost. To on insynuacji nie zrozumie. Jeżeli chcesz by ci zapłacił powiedz mu to. Jeżeli zabawa z księżniczka przynosi ci dużo radości i nie potrzebujesz pieniędzy za to. To ciesz się tym, nie licząc że dostaniesz kasę 

Tak wprost , frontem !;)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, elf napisał:

Rodzina dziwnym zbiegiem okoliczności podejrzewa że nie wrócę, albo nie chcą bym wróciła. Muszę spokojnie z koordynatorem pogadać.  Tacy jacyś smutni są i pytają jaki mam humor i co planuje. Ja mówię że wszystko przed nami bo Jackowski powiedział że będzie wojna..... Więc nie ma co planować. Dziś moja popisową zupę ze szparagow ugotowalam. A babcia prawie z płaczem mówi że będzie jej mojej kuchni brakowało.... Aż ja się rozczulilam. Teraz zabrałam ich nad taki malutki stawki siedzimy i oglądamy jak karpie próbują pająki wodne łapać, spokój cisza.  Bez stresu że coś nie zrobione..... Może tak powinny zmiany wyglądać, bez nacisku że zmienniczka obsmaruje cię że brudas jesteś. Hihi .  Jeszcze się okaże że będę chciała wrócić nie daj boże. 

Elfiku to ja Ci życzę fajnego urlopu ,samych uniesień...i zaglądaj tu :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół wsi tu już poznałam z jednym na ty z drugim na ty .Tu wszyscy o wszystkich a myślałam, że to tylko u nas :dA kurier to już mnie z nazwiska zna nawet, raz mnie zapytał bo paczkę przywiózł i teraz już  leci z górki ....Sąsiad to mi saunę pokazał w ogrodzie ( taka w ogromnej beczce) ,fajna .Musiał się pochwalić staruszek (94 l.)Może by i zaprosił, ale ja już na starcie z info.wylecialam, że morsem jestem bo od miesiąca zimne prysznice biorę:d , to nie tylko na faceta działa tak czytałam .W ryzach trzeba się trzymać do bólu:d chyba :p

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę też przyznać, że tu piękne ogrody są ,bardzo zadbane i oczka wodne z kwiatami ,których nazw nie znam .Są też takie posesje, że nie podglądniesz nawet ,strasznie obwarowane chałupy .Śmieje się, bo okolica bardzo spokojna i psy dupkami szczekają . To obrzeża dużego miasta gdzie i pole można znaleźć i tajemnicze zagajniki,kogut też zapieje :d 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

@beatrix+ ja bym delikatnie zasugerowała synowi np że  mała bardzo lubi że  mną spędzać czas, moje obiady i ciasto jej smakuje. Serce tatusia na pewno się wzruszy a agencja pewnie powie, że wcale nie musisz tego robić :)

Przeca o tym mówię cały czas...że młoda kruszy skorupę skorpiona...bo ja chcę,  NIC NIE MUSZĘ. Ale jakby ćwok jej nie przywozil,  to nadal byłabym kwordo baba..:cool:

Jak @Niezapominajka 67 wytrzymała z tymi dziećmi i wnukami na karku to nie wiem..

Niby grzeczny,  niby fajny,  a jednak lepiej się pracuje bez OKA PROROKA nad głową. No i mam ogromne zaległości u Turków xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

Przeca o tym mówię cały czas...że młoda kruszy skorupę skorpiona...bo ja chcę,  NIC NIE MUSZĘ. Ale jakby ćwok jej nie przywozil,  to nadal byłabym kwordo baba..:cool:

Jak @Niezapominajka 67 wytrzymała z tymi dziećmi i wnukami na karku to nie wiem..

Niby grzeczny,  niby fajny,  a jednak lepiej się pracuje bez OKA PROROKA nad głową. No i mam ogromne zaległości u Turków xd

Turki mają się dobrze :szydera:

Ja tam jeszcze nie byłam i chyba raczej nie będę. Mam inne plany :cool:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Funny napisał:

Muszę też przyznać, że tu piękne ogrody są ,bardzo zadbane i oczka wodne z kwiatami ,których nazw nie znam .Są też takie posesje, że nie podglądniesz nawet ,strasznie obwarowane chałupy .Śmieje się, bo okolica bardzo spokojna i psy dupkami szczekają . To obrzeża dużego miasta gdzie i pole można znaleźć i tajemnicze zagajniki,kogut też zapieje :d 

Fajne klimaty, lubię takie pomieszanie miasta że wsią. Ogrody to moja druga największą miłość życia,zaraz po rodzinie :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Fajne klimaty, lubię takie pomieszanie miasta że wsią. Ogrody to moja druga największą miłość życia,zaraz po rodzinie :)

a ja lubię ogródki, ale czyjeś, bo nie trzeba w nich zasuwać, tylko się pobyczyć legalnie można:oklaski:

IMG-20200412-WA0011.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko:cmok:. Kawusią :kawa::kawa::kawa: częstuję, proszę wpadać na poczęstunek z małym dodatkiem:ciacho:. Pochmurno dziś, a podobno ciepło ma być. Pożyjemy zobaczymy, na razie idę obudzić mojego śpioszka, czas na poranną toaletę i Frühstück. miłej soboty życzę wam kobietki:cmok:

pobrane (7).jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...