Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 20.06.2020 at 19:56, Kleopatra napisał:

Co się stało z naszą @Blondi Slodziak ja zamknął  chyba w piwnicy , gdy się dowiedział że pracuje :donos: O.o

Najpierw to się tak wk... ił. Ale się wczasuje dalej. A ja nic nie mówiąc nikomu. Zamiast się urlopować. Wyjechałam do  pracy teraz drugi raz. Napiszę więcej później. Ja zawsze byłam spontanem i tak już mi zostanie. Babcia z nudów to mi przygotuje śniadanie... To nie taka babcia bo ma 68 lat i całą sprawna i robotna... Kumata. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam przy piątku :d

Zostało mi tylo 4 dni pracy w domu a w poniedziałek jadę do pracy w De O.o

Do zmienniczki się nie mogę dodzwonić ale może i dobrze :dobrze:

Miłego dnia kochani 

Weekend Bed GIFJa już po porannej gimnastyce i teraz zapraszam na 

Good Morning Hello GIF by echilibrultau

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Heidi napisał:

Co Ty ? Jakieś robaki chodzą Ci po głowie  ? Jakie pieczenie ?  Mam jeszcze  2 kawałki ciasta , po którym PoP.... :o:p musiałam oprać.  Sernika nie mam, ale mam pralkę :szydera:. Zapraszam sedecznie. Czas picia kawy powinien w sam raz odpowiadać czasowi prania :szydera:

Na mój przyjazd proszę zakupić świeże ciasto bo mam tylko jedną parę spodni, czas ograniczony więc nie będę czekała aż się wypiorą ;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, a już krawcową @Blondi to najbardziej. Prawda jest taka, że "długo igły pilnowała"w końcu sobie o nas przypomniała. :d Mam nadzieję, że teraz trochę z nami "poszyje" . Materiału u nas leżą całe bele, ekipa sprawnie się uwija, Świat OR czeka na nowe "kreacje". 

@Niezapominajka 67 , Ty tym rządowym helikopterem jak do mnie wpadniesz, to i ciasto z belwederowego stołu  razem z obrusem przytargaj:d. Raz kozie śmierć, byle estetycznie było :p i w BOR-owym towarzystwie:hura:. Przystojniaków może być 12-stu , jak apostołów, grzechu nie będzie:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko:cmok:. Pogoda dziś taka sobie, raz słoneczko:327_sunny:, raz chmurki:332_cloud:, ale chyba padać nie powinno, wczoraj się wylało:333_cloud_rain:. Babcia już obsłużona, lałfuje po kuchni w  jej ulubionym miejscu:haha:

@Blondiwitam serdecznie po długiej nieobecności u nas:cmok::serce:

@Heidija nie idę od razu spać, tylko jeszcze gram sobie ociupinkę przed snem:haha::cmok:

@Niezapominajka 67helikopter weź, ale bez borowików, bo oni jacyś wypadkowi są:dobrze:, a ja bym chciała żeby całe nasze grono forumowe było bez zadrapań i skaleczeń:cmok:, ciasto z prezydenckiej stołówki zabieraj bez mrugnięcia okiem;).

Komu w drogę to życzę szczęśliwej podróży:476_red_car:, nie ważne w którą stronę:tulipan:.

Miłego piąteczku życzę wam dziewczynki:cmok:

pobrane.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja wszystkich i każdego z osobna :love::kawa: miłego dnia życzę i co tam sobie jeszcze sami życzycie:haha: 

FB_IMG_1594968109456.jpg.3f3078eae627fdbb8f1f9147661b77d7.jpg  

19 godzin temu, Heidi napisał:

Cudny i jeszcze ma ludzki  wyraz twarzy.  Fajna mieszanka rasową ten fryz i farba . Cudny. Ciekawe jaki ma charakter?  Ile butów już  pożarł?

Hi hi z tego co wiem to wiele :szydera: , ale teraz ma pole do popisu i gryzie trawę  w ogródku :haha:

18 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Wygląda na pożeracza butów :dobrze:

...i serc :love:

18 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

śliczny  piesełek:serce::love:

Dziękuję w imieniu przyjaciółki i swoim :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, beatrix+ napisał:

A chłopa przed.....wz....:p

Mój też grzecznie chodzi jak czasem kolczatkę zaciągnę..no i jest najlepszy w łóżku...:cool:

O to tak jak mój :dobrze:

Zastanawiam się teraz nad tym czy to do listy zalet mam dopisać czy wręcz odwrotnie??? :d

Na wszelki wypadek przed odjazdem poproszę, żeby wodę pozakręcał i światła pogasił w razie jakby pod moją nieobecność się gdzieś wybierał :sorry:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

 

Zastanawiam się teraz nad tym czy to do listy zalet mam dopisać czy wręcz odwrotnie??? :d

Yyy....W ścielaniu łóżka,  znaczy się..Ale już nie mogłam edytować. :cool:

Zabierzcie ode mnie to dziecko...

Efekt uboczny niańczenia Księżniczki 

Ciepły zakalec nigdy nie jest zły..

20200717_093755.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

O to tak jak mój :dobrze:

Zastanawiam się teraz nad tym czy to do listy zalet mam dopisać czy wręcz odwrotnie??? :d

Na wszelki wypadek przed odjazdem poproszę, żeby wodę pozakręcał i światła pogasił w razie jakby pod moją nieobecność się gdzieś wybierał :sorry:

No przecież nie wszyscy faceci to :świnia: . Ja przed moim "darczyncą" na roboty do DE  uciekłam :haha:

Im dłużej jestem w DE  , to mój Krokodyl jest dla  mnie lepszy:szydera:. Czuję to po rozmowach telefonicznych , są  coraz krótsze >:(:mur::tak2:. Tuż  przed powrotem , słyszę zawsze to samo: rachunki leżą  na stole, Ty to ogarniesz?!

Zadziwiające,  że  dwa znaki interpunkcyjne są stosowane  w tym samym miejscu i w tym samym momencie:$.

  Wracam do domu, żeby sprawdzić czy zamki w drzwiach ciągle te same.  Jednak stwierdzam, że na idiotyczne pomysły żeńsko-męskie najlepsza jest praca, dużo pracy  i jeszcze więcej pracy. Potem tylko jest czas i siła na sex. To jest nagroda dla pracowitych i wytrwałych :zwyciezca:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie pracowity dzień. Udało mi się dredy wyhodować:d. Muszę z tą szopą na głowie zrobić porządek. Może jest jakiś ochotnik ? Ktoś kiedyś mi wełnę z jednego barana we włosy wplótł. Na moje szczęście @elf bez fizycznego przymusu zgłosiła się na wizytę i do tego ma sprtyne rączki :oklaski:. Będzie, będzie zabawa do rana:hura:image.png.16c60f741e04c27f91abf0bf193929a0.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry:d dziś lepszy dzień bo już trochę się ogarnęłam i widać światełko w tunelu:donos: Z dobrych wiadomości ( dla mojego Marka Antoniusza oczywiście) to to że w najbliższym czasie na pewno nigdzie nie wyjadę. Dobrze się bawicie i fajnie się Was czyta, posmialam trochę.:d. Deszcz pada ale mi to się tlotto i tak nigdzie nie mogę wyjść. Tzn mogę :d ale nie mogę bo muszę się trochę pooszczedzac.Wiec pilot w jednej łapce a kawusia w drugiej. Zmysł smaku wyostrzył mi się ostatnio bo mój ślubny nawet dobrze gotuje, o czym nie mogłam się przekonać przez tyle lat, bo kuchnia to moje królestwo.....bylo:szydera: Tak więc życzę Wszystkim miłego dnia

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Heidi napisał:

No przecież nie wszyscy faceci to :świnia: . Ja przed moim "darczyncą" na roboty do DE  uciekłam :haha:

Im dłużej jestem w DE  , to mój Krokodyl jest dla  mnie lepszy:szydera:. Czuję to po rozmowach telefonicznych , są  coraz krótsze >:(:mur::tak2:. Tuż  przed powrotem , słyszę zawsze to samo: rachunki leżą  na stole, Ty to ogarniesz?!

Zadziwiające,  że  dwa znaki interpunkcyjne są stosowane  w tym samym miejscu i w tym samym momencie:$.

  Wracam do domu, żeby sprawdzić czy zamki w drzwiach ciągle te same.  Jednak stwierdzam, że na idiotyczne pomysły żeńsko-męskie najlepsza jest praca, dużo pracy  i jeszcze więcej pracy. Potem tylko jest czas i siła na sex. To jest nagroda dla pracowitych i wytrwałych :zwyciezca:

Nie zmienione zamki w drzwiach to dobry znak. A ja guuupia nie wiem po co zawsze zabieram ze sobą na zlecenie klucze od domu:grzmotnąć:przeciez jak zmieni zamki to i tak nie wejdę:trele:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleopatra :dobrze: my tu wszystkie ostatnio zaczęłyśmy mężów doceniać bardziej niż do tej pory. Będziemy ich doceniać coraz bardziej i bardziej bo w niektórych sprawach to oni perfekcyjni są i niezastąpieni :d

Witaj dobrze, że idzie ku lepszemu :cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

@Kleopatra :dobrze: my tu wszystkie ostatnio zaczęłyśmy mężów doceniać bardziej niż do tej pory. Będziemy ich doceniać coraz bardziej i bardziej bo w niektórych sprawach to oni perfekcyjni są i niezastąpieni :d

Witaj dobrze, że idzie ku lepszemu :cmok:

Bo nasze połówki potrafią doskonale się kamuflować w niektórych sprawach.Przyoadek dopiero że mogą rozwinąć swoje skrzydła:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleopatra napisał:

No wiesz cała noc czułam że ktoś o mnie mysli:szydera: ale wybacz nie sądziłam że to Ty:trele:

Ożesz  Ty:szok:. Wyspała  się,  wyleżała się,  pojadła i pyskata  się zrobiła . Też tak chcę :smutek:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Nie zmienione zamki w drzwiach to dobry znak. A ja guuupia nie wiem po co zawsze zabieram ze sobą na zlecenie klucze od domu:grzmotnąć:przeciez jak zmieni zamki to i tak nie wejdę:trele:

Uświadomiłaś mnie.  Ja też do DE  klucze mojego domu zabieram:d. Po co ? Chyba tylko  jako balast :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ożesz  Ty:szok:. Wyspała  się,  wyleżała się,  pojadła i pyskata  się zrobiła . Też tak chcę :smutek:

:szydera::szydera: właśnie zjadłam arbuza na drugie śniadanie..mniammm idealnie pokrojony w kosteczkę i bez pestek. Marek Antoniusz daje radę Tak się zastanawiam jak długo tak pociagnie:szydera: bo już chyba na oparach jedzie.Boje się żeby się nie zatarł w tej ciężkiej pracy:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleopatra @Heidi  ja często zapominam zabrać ale maz zostawia mi wtedy klucze w grilu (gazowym) 

Teraz dopiero sobie uświadomiłam, że on dobrze o tym wie, że ja jak z busa tylko wyskoczę to zaraz papierosa odpalam????? >:(

Czyżby????? :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...