Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@beatrix+ mówisz, że dziecko bezproblemowe. Samo nie przyjdzie więc jeżeli ojciec je tylko przyprowadza i nie wtrąca się w Twoją prace to chyba wszystko w porządku :)

Na dodatek przystojny jest to działa na jego korzyść ;)

Z tego co wiem to opiekunka rządzi tam nie tylko w kuchni więc moim zdaniem to dobre miejsce :oklaski:

Przychodzi tam pani do sprzątania więc ja bym jej delikatnie napomknęła o umyciu tego okna np, że nie było do tej pory do niego dojścia albo, że trochę pobrudzil fachowiec jak naprawiał roletę. Jak umyjesz sama to nikt Ci za to głowy nie urwie, to Twoja sprawa. 

Ja na jednym zleceniu miałam podobna sytuację  z wnuczka podopiecznej. Zmienniczka mnie o tym uprzedziła, że podrzucają ja czasami. Pomyślałam sobie, że ja niańczyć wnucząt podopiecznych nie będę. Okazało się, że mąż podopiecznej odbierał ją z przedszkola raz w tygodniu w środy i jak ja przywoził to ja zaraz szlam na swoją przerwę. Czasami byłam w czasie przerwy w domu bo to była zima i widziałam, że dziewczynka nie wymagała zbytniego zainteresowania. Teraz jest czas wakacyjny więc sytuacja z dziewczynka jest pewnie przejściowa :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysiadły baterie w pilocie...ogladamy tylko CNN..

Piszę Do syna na watsupie,  żeby kupił..A ten wariat dzwoni kamerą i pyta ile volt?? Ło sielpiańsko!! Kto to dojrzy??? Mówię,  że 3xAAA, zrobiłam foto,  a jemy volty we łbie...xd jakimś cudem odczytalam..1.5 volt 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ooo... przecież opiekunki to nie wilki i dzieci  na posiłki nie jedzą.Czasem taka dzieci na życie umili jeśli jest samoobsługowa.  Ty się ciesz,  że  magnes masz do ludzi:oklaski:.  Gorzej byłoby , gdyby ludziska od Ciebie  uciekali, a zwłaszcza  dzieci :d.

Dobrze, że Ciebie matula nauczyła naleśniki  robić :oklaski: .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ ocet dobry na wszystko . U mnie z kranów  ledwie woda sączy,  ociekacz od zlewu  i krany,  dzbanek zakamieniały, płytki w kabinie też .  Co pomogło ? Ocet, naturalnie i szczotka . Tani i skuteczny.  Pracy  niewiele,   tylko  świeży  luft  trzeba wpuścić do chałupy. Nie muszę  się mocno wyginać, robię to z nudów :cool:. A może dlatego, że mam nowe  okulary i więcej widzę:tak2:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

 Ty się ciesz,  że  magnes masz do ludzi:oklaski:.  Gorzej byłoby , gdyby ludziska od Ciebie  uciekali, a zwłaszcza  dzieci :d.

 

Dzieci i psy są moją słabością...

No właśnie , owszem jest bezobsługowa..tylko mnie się uczucia włączają..jako bezdzietna to miękną mi kolana przy takich damach..

Zamiast Turków oglądać to przy naleśnikach wczoraj stałam..

Och,  Betuś...starzejesz się kobieto chyba. 

Putzfrau ma urlaub,  jeszcze nie ma syfu, bo zmylam kiedyś podłogę. Ale ona też sprząta po niemiecku.

Mam tu umowę do 11 września. A chciałabym zostać na Zaodrzu do 25 pizdziernika. To gdzieś mnie przerzucą na inną sztelę najwyżej..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ zapotrzebowanie na opiekunki jest zawsze ogromne. W opiece nie ma bezrobocia :dobrze:

Wyszłam na taras i komary mnie prawie pożarły w całości. Dobrze, że do pracy jadę. Tam przynajmniej komarów mniej :)

Wszyscy już spać poszli???? :szok:

To ja też się pożegnam 

Dobranoc 

Thank U GIF by Amanda

happy good morning GIF by Jessica May

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Heidi napisał:

Przedszkolaki już  w łóżkach :szok:? A kto mnie teraz po grzbiecie  podrapie? 

Chciałaś powiedzieć między piórkami :szydera:

Dzień dobry kochani :)

giphy.gif

Już dzisiaj i równiutko połowa lipca :oklaski:

Zapraszam Wszystkich na 

Jersey Shore Happy Dance GIF by Jersey Shore Family Vacationgimnastykę poranna a potem na 

Good Morning Hello GIF by echilibrultau

Miłego i spokojnego dnia :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D Z I Ę K U J E M Y...... już chcę do domu.... A tu jeszcze czwartek, piątek i połowa soboty. Eh.... Ciekawe co powie szef szteli jak tak nagle i znienacka dowie się że musi dziadka spakować i w niedziele jadą na Felman.... Zobaczyć te minę to nagroda za tamtem obiad. Nie dzwoni nie pyta cou nas myślę że ma focha że musiał o czasie przyjechać. No to trudno ją nie będę go informować 

Dzień dobry robaczki 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko:cmok:. Pogoda do bani, chłodno, pochmurno, na razie nie pada, a ja mam długą przerwę dzisiaj:(. No nic pójdę do Mein Taunus Zentrum powłóczę się po sklepach:szydera:, może coś fajnego i taniego upoluję:hura:znowu.Teraz czas pdp obudzić, niech nie śpi jak ja nie śpię:tak2:, a co , wiem wredna jestem, ale muszę ją nakarmić zanim pflege przyjdą ją wykąpać;). Czas kawusię :kawa:dopić i do pracy się zabrać, byle do 10:00:cześć3:. Miłego dnia Wam życzę:cmok:

@elfco Ty się zmiennikiem przejmujesz, jego strata jak nie zadzwonił żeby dowiedzieć się co i jak na steli:tak2:, ciesz się że niedługo będziesz odpoczywać na łonie rodzinnym:cmok:.

@Heidija Cię podrapię między piórkami, chodź:love:.

images (51).jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janeczka1963  masz rację.  Zamiennik nie dzwoni,  nie pisze,  więc jego ryzyko co zastanie na miejscu.  Może on olewus jest? Może w ogóle nie przyjedzie ? @elf Ty swoj przydział roboty odswiłaś w danym czasie , zjazd,  przelew i pozamiatane.  A i jeszcze odwiedziny ptaszyny:oklaski:, pamiętaj :cześć3:.  Faceci są z Marsa, reagują inaczej niż kobiety z Venus:love:

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

@Janeczka1963  masz rację.  Zamiennik nie dzwoni,  nie pisze,  więc jego ryzyko co zastanie na miejscu.  Może on olewus jest? Może w ogóle nie przyjedzie ? @elf Ty swoj przydział roboty odswiłaś w danym czasie , zjazd,  przelew i pozamiatane.  A i jeszcze odwiedziny ptaszyny:oklaski:, pamiętaj :cześć3:.  Faceci są z Marsa, reagują inaczej niż kobiety z Venus:love:

My ciepłe oni zimni :d ale są odstępstwa od reguły jak zawsze :p

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Chciałaś powiedzieć między piórkami :szydera:

Dzień dobry kochani :)

giphy.gif

Już dzisiaj i równiutko połowa lipca :oklaski:

Zapraszam Wszystkich na 

Jersey Shore Happy Dance GIF by Jersey Shore Family Vacationgimnastykę poranna a potem na 

Good Morning Hello GIF by echilibrultau

Miłego i spokojnego dnia :cmok:

Giętki ten gostek O.onawet mu się,, dysk nie wysunie":p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Drapaczke widziałam w DM no chyba że coś w akcesoriach kuchennych znajdziesz w kuchni:d

Te drapaki z dynastii Ming już wykupili-.-. Zostały srebrne widelce, ale luksusów mam dość na jakiś czas po pobycie u von Żmiji. Może wskoczę na więzienny drut kolaczasty ?Happy I Love You GIF by Looney Tunes? ??????

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...