Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwuje mnie ten syn..

No Bo przyprowadza córkę,  zostawia ją i idzie do drugiego domu. Ona niby se na lapku gra,  no ale nie dasz dziecku jeść?? Nie dasz pić..nie zapytasz się czy  glodna..jak tyle godzin siedzi?

Och!! Jalbym strzeliła w ten niemiecki,  siwy łeb!! Tatuś cały..

A takie naleśniki Tante Beate  für Deutsche Kinder gemacht 

Teraz przyjechała córka i wyprowadzila tatusia na zimno...ciekawe czym to się skończy..och!

20200715_125044.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pochwaliłam córkę pdp.że ładnie pachnie .Pojechała kupić mi wody i przywiozła mi perfum, nie  taki jak sama miała na sobie, ale podobny i na pewno tańszy, ale nieważne ,liczy się gest .Z końcem tygodnia powiem jej ,że ma fajne auto:szydera:pojade konkretnie, nie ma czasu bo niebawem wracam do domciu:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Funny napisał:

Dziś pochwaliłam córkę pdp.że ładnie pachnie .Pojechała kupić mi wody i przywiozła mi perfum, nie  taki jak sama miała na sobie, ale podobny i na pewno tańszy, ale nieważne ,liczy się gest .Z końcem tygodnia powiem jej ,że ma fajne auto:szydera:pojade konkretnie, nie ma czasu bo niebawem wracam do domciu:szydera:

a co się będziesz rozdrabniać:szydera:, jak już to konkretnie wal:tak2:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę mocno na prawo w oferty . Wiele agencji narzeka na brak opiekunek,  a z zarobkiem to jadą po bandzie, dlaczego wartości jadą ciągle w dół?  Prom...ica  nawet gdzieś tam podała 900 € O.o. Wariactwo, ale muszą być kobiety , które widocznie jeżdżą za taką kasę , bo agencja nadal istnieje na rynku. 

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Na 14 do fryzjera idę :oklaski:

Zamiast grzywki można maszynką przejechać na krzyż po głowie. Będziesz mogła w De  6 miesięcy bez następnego fryzjera się obyć :tak2:. Praktycznie na lato i tanio:cmok:.  Do zimy w sam raz odrosną .  15 euro zostanie w kieszeni, to na lody pójdziemy jak sie spotkamy:p, @Kleopatra  ze sobą nie zabierzemy, bo jej jeszcze na kręgosłup zaszkodzi:donos:.  Może zresztą @Kleopatra  spadła ze schodów, bo zamrożone stopy jeszcze miała po powrocie  z DE do PL ? Zawsze powtarzam, że co za dużo ,to niezdrowo:tak2:

Ja choć dudek jestem, to dziś grilowanego ptaka zjadłam:d, oby mi nie zaszkodził :szok:. Z nadmiaru piór poduszkę zrobię:trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Denerwuje mnie ten syn..

No Bo przyprowadza córkę,  zostawia ją i idzie do drugiego domu. Ona niby se na lapku gra,  no ale nie dasz dziecku jeść?? Nie dasz pić..nie zapytasz się czy  glodna..jak tyle godzin siedzi?

Och!! Jalbym strzeliła w ten niemiecki,  siwy łeb!! Tatuś cały..

A takie naleśniki Tante Beate  für Deutsche Kinder gemacht 

Teraz przyjechała córka i wyprowadzila tatusia na zimno...ciekawe czym to się skończy..och!

20200715_125044.jpg

Teraz będziesz miała dziecko na stałę do wyżywienia. Zmienniczka już na Ciebie bat kręci:pejcz:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Heidi napisał:

Tak patrzę mocno na prawo w oferty . Wiele agencji narzeka na brak opiekunek,  a z zarobkiem to jadą po bandzie, dlaczego wartości jadą ciągle w dół?  Prom...ica  nawet gdzieś tam podała 900 € O.o. Wariactwo, ale muszą być kobiety , które widocznie jeżdżą za taką kasę , bo agencja nadal istnieje na rynku. 

Mnie najbardziej zaciekawiła oferta dla 2 opiekunek na jedną stele. Wyczytałam tam, że każda z opiekunek pracuje po 12 godzin bo trzeba cały czas być przy podopiecznej. Nawet kanapę tam mają, żeby sobie polezac mogła ta dyżurująca. 12 godzin to trochę dużo ale za to języka nie trzeba znać. 

Rozpacz mnie czasami bierze po przeczytaniu takich kwiatków. 

Gdzie przerwa codziennie?Gdzie dzień wolny? :(

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Machnij fotkę to ocenimy .:d

Machnęłam fotkę jak wracałam ale na fotce jest Łabędzia rodzina że stawu opodal mojego domu, który widzę z okien :)

Problem jest taki, że ja tu fotek nie potrafię wstawiać. Fryzura wyszła jak zwykle ładnie. Jestem zadowolona :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, elf napisał:

@Funny a to nie do ciebie poszukują na gwałt opiekunki do małżeństwa koło Bonn....?. NA JUŻ!!!!!!. na zmianę? 

O co Ty ja posądzasz? Myślisz, że @Funny siedzi na takiej kijowej steli, której nikt nie chce? O.o

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

Denerwuje mnie ten syn..

No Bo przyprowadza córkę,  zostawia ją i idzie do drugiego domu. Ona niby se na lapku gra,  no ale nie dasz dziecku jeść?? Nie dasz pić..nie zapytasz się czy  glodna..jak tyle godzin siedzi?

Och!! Jalbym strzeliła w ten niemiecki,  siwy łeb!! Tatuś cały..

A takie naleśniki Tante Beate  für Deutsche Kinder gemacht 

Teraz przyjechała córka i wyprowadzila tatusia na zimno...ciekawe czym to się skończy..och!

20200715_125044.jpg

Wygląda apetycznie ale naleśników nie widzę. Wakacje są to normalne, że dzieciakom trzeba czas wolny zorganizować :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 najważniejsze, że Ty sie dobrze z nowym look-iem czujesz, reszta to pikuś. Martwi mnie tylko to, że wyjedziesz  na roboty i za szybko do domu wrócisz. Ja tu wszystkich chyba czasowo pobiję . Jeszcze mam 55 dni :szept:urlopu. W domu trwoga, bo to... trzeba zrobić i tamto... , i nie ma kim popchnąć:oklaski:roboty. Jak ja się cieszę , że w końcu rodzina zauważa  brak mojej osoby:oklaski:. A ja jak na złość ciągle żyję i mam się :oklaski:dobrze :trele:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Wygląda apetycznie ale naleśników nie widzę. Wakacje są to normalne, że dzieciakom trzeba czas wolny zorganizować :d

No... najlepiej je kijem do cudzego gniazda wepchnąć i jeszcze na cudzy garnuszek. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67 najważniejsze, że Ty sie dobrze z nowym look-iem czujesz, reszta to pikuś. Martwi mnie tylko to, że wyjedziesz  na roboty i za szybko do domu wrócisz. Ja tu wszystkich chyba czasowo pobiję . Jeszcze mam 55 dni :szept:urlopu. W domu trwoga, bo to... trzeba zrobić i tamto... , i nie ma kim popchnąć:oklaski:roboty. Jak ja się cieszę , że w końcu rodzina zauważa  brak mojej osoby:oklaski:. A ja jak na złość ciągle żyję i mam się :oklaski:dobrze :trele:

Ja zawsze wracam na czas bo robota zawsze nie jest zrobiona i czeka na mnie O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Teraz będziesz miała dziecko na stałę do wyżywienia. Zmienniczka już na Ciebie bat kręci:pejcz:

Zmienniczka na razie obrywa listki z drzewa, wrócić (nie) wrócić? :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zmienniczka na razie obrywa listki z drzewa, wrócić (nie) wrócić? :szydera:

Ją po zmienniczce odziedziczylam obowiązek karmienia ptoskóff i wiewióróff..teraz doszło dziecko. 

Jest szansa,  że urlop się synowi skończy i nie będzie młodej wlekał tu..mlody w psedskolu,  a nie wiem co mamcia robi w tym czasie..

Nie Będę pytać,  bo dzieci są wszędzie takie same...wszystko wygadają. 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, beatrix+ napisał:

Ją po zmienniczce odziedziczylam obowiązek karmienia ptoskóff i wiewióróff..teraz doszło dziecko. 

Jest szansa,  że urlop się synowi skończy i nie będzie młodej wlekał tu..mlody w psedskolu,  a nie wiem co mamcia robi w tym czasie..

Nie Będę pytać,  bo dzieci są wszędzie takie same...wszystko wygadają. 

Stele się przejmuje z całym inwentarzem. Ja kiedyś przejęłam z wiewiorkami i jeżami. Jeszcze po jezach sprzątałam kupki i  też jakoś przeżyłam. Po ostatnim razie to już powiedziałam nigdy więcej z rodziną w pakiecie. Nie i już  Jak okłamią, że podopieczny mieszka sam a po przyjedzie okaże się, że mieszka z rodziną wypowiadam umowę i tyle >:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś spierniczylo się ...

Po tej minie z schizofremią , to miejsce wydaje się idealnie..bo ja rządzę w kuchni. Ale denerwuje mnie ten syn codzienny. Chyba wyczuł moją słabość do dzieci i robi ze mnie nianię. Generalnie dziecko jest bezobsługowe,  tylko te obiadki...

Dobra,  już nic nie powiem,  bo zmienniczka stwierdzi,  że mi się w tej grubej doopie poprzewracało!

Aaa! Roleta w sypialni już działa...można normalnie wychodzić na balkon. Wypadałoby tylko okno przetrzeć...tak żeby nikt nie widział. Tylko nie mam płynu do okien. A przecież mu nie powiem,  żeby kupił,  bo uzna że okna będę myć,  a juści!!

Ooo, ocet! Ocet mi kupi,  to się nie zorientuje.

Jutro ma przyjść rama pod wyrko i lift. Aaa! Zaś syn przyjedzie...Ło sielpiańsko!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...