Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

Jak są chętni, to prosze pośmiać się ze mnie:cześć2:. Będzie mi przyjemnie do bólu:donos:, aż spać nie będę mogła:szok:. Wytrzymam. Wytrzymałąm z von Żmiją, to już żarty mi nie straszne

masz rację, nie wszyscy potrafią się śmiać z samego siebie, to oznaka inteligencji:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

masz rację, nie wszyscy potrafią się śmiać z samego siebie, to oznaka inteligencji:d

Zrobić Ci grzywkę ?:szydera:. Lotem ptaka. Przelecę Ciebie i po bólu:szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wqurrr....mnie poprzednia agencja od tej miny za Hanoverem..

Że Wypłatę teraz to tylko za czerwiec. Bo lipiec w sierpniu..

Skoro już umowa nie obowiązuje , to z jakiej okazji mam czekać na swoje należne pieniądze???

W mejlu w którym napisałam wypowiedzenie,  od razu zaznaczyłem o wypłatę wszelkich należnych  mi środków pieniężnych..

Co Za baba!!muszę chyba do Potockiej napisać...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ poślij im tam parę kieleckich scyzoryków>:(.

Fakt jest taki, że Rodzina płaci z dołu za przepracowany miesiąc. Agencja jest do bani skoro rozwiązałąś z nimi umowę, a oni nie mają kasy na rozliczenie się z Tobą za zakończoną tam pracę . To świadczy o tym, że jeśli Rodzina nie zapłaci, to Ty kasy nie zobaczysz. Musisz być cierpliwa. Jest zapis w umowie odnośnie daty przelewu środków finansowych, więc czekać wypada na ten czas. 

@elf ma kasę, pożycza pod zastaw, ale hipoteczny:szept:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Martwię się o @Kleopatra  czy już wszystkie kosteczki ma na swoim miejscu? :)

@geronimo nie wstydź się, męskie towarzystwo przy kawie jest bardzo miłe widziane a wręcz porządne :)

@Heidi możesz nadawać nawet morsem ale nadawaj :)

Wenusia, Beatrix +może wypada się przywitać z rana? 

Ta tarataaa,  a maze zamiast Niezapominajka zmień se nick na Przywoływajka :haha::cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani. Witam Was serdecznie i życzę miłego dnia z piękną letnia pogoda :oklaski:

Dzisiaj czuję się tak jakby walec po mnie przejechał. Proszę sobie teorii do tego nie dorabiać bo to wszystko wina ogrodowej gimnastyki. Wreszcie wczoraj doprowadziłam do porządku reprezentacyjna część ogrodu :oklaski:

Reszta jest oddzielona gęstym  szpalerem tui i nikt nie widzi co się tam dzieje. Chłopak mojej córki to nawet nie wiedział, że za tymi tujami to coś jeszcze jest i na dodatek należy do nas. Tak to młodzi się interesują, a przecież kiedyś to do nich będzie należało. 

Piękna pogoda się dzisiaj u mnie zapowiada ale dzisiaj muszę dom ogarnąć i tak w kółko. Jak robię na ogrodzie to w domu bałagan, jak posprzątam dom to ogród prosi się o interwencję O.o

Smaka mi na ciasto narobiłyście więc może upiekę jakieś ale koniecznie musi być z owocami. 

Na ostatnim adresie synowa dziadka piekla ciasta. Czasami nawet 2 razy w tygodniu. Nawet mi smakowały. Ogólnie to jakiś odmieniec z niej był. On ciasta piekla, na drutach robiła a obiady mąż gotował :szydera:

Teraz na Good Morning Coffee GIF by echilibrultau

heart love GIF by CINI MINIS PL

Jeszcze raz miłego dnia :cześć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Pdp już obsłużona należycie, laufuje sobie między stulami a tischem, jest w swoim świecie:love:. Teraz mam czas na drugą kawusię :kawa: i na nadrobienie zaległości klepankowych:tak2:. U mnie podobnie jak u @beatrix+całą noc lało:333_cloud_rain:, ale teraz już nie pada, stwierdzone na własnej skórze:szydera:. Niebo zachmurzone, słoneczko :327_sunny:dziś odpoczywa, albo je ktoś ukradł:ostrzegam:. Oddać po dobroci, bo jak na spacer albo rowerek :490_bike: iść, no:855_interrobang:

@Niezapominajka 67pozazdrościła nam ciasta i też będzie piekła:szydera:, a ja nie będę:szok:, bo sprawdziłam wczoraj piekarnik i się okazuje że nie działa;), niby światło się świeci, ale nie nagrzewa się:(. No cóż, kupię gotowy biszkopt i zrobię z owocami i śmietaną:ciacho:.  Życzę wszystkim spokojnej środy, :cmok:

images (14).jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Janeczka1963 muszę sprawdzić mój piekarnik. Może też przestał działać :haha:

Wystarczy korki wykręcić i cały dom będzie miał  ruich Zeit, włącznie z lodówką  i elektrycznymi  narzędziami ogrodowymi:szydera:. Tylko  przedtem nie zapomnijcie sobie kawy zrobić  :d. A... i warto też  dopływ  wody do domu odizolować :donos: . To tak w razie W:hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...