Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Funny napisał:

A ile to wyciąga na h?:d

 Z górki to jechałam nawet 42km/h. Pod górkę z e wspomaganiem Standart 19 km/h. Ze wspomaganiem hoch  to do 22. Ognie na płaskim że wspomaganiem Standart koło 30 km/h. Zmeczylam się opalanie podrywanie i ogólnie tą wolną niedzielą. Dobranoc kobitki 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie i życzę powodzenia w całym rozpoczynającym się dzisiaj nowym tygodniu. Miłego i spokojnego dnia kochani :oklaski:

Cat Ear GIF by swerk

Zapraszam wszystkich na 

breakfast wakeup GIF by Gothaer Versicherung

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już na nogach...dziadki to nawet pół nocy brykali- czyt.kłócili się..A ja spokojnie se Turków oglądałam. 

Czekam na flege. Obiad mam do środy,  no chyba że mi coś odbije..

Piękny Dzień się zapowiada,  będzie opalanko na kijkach. 

Miłego dnia dla Was!

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie i życzę powodzenia w całym rozpoczynającym się dzisiaj nowym tygodniu. Miłego i spokojnego dnia kochani :oklaski:

Cat Ear GIF by swerk

Zapraszam wszystkich na 

breakfast wakeup GIF by Gothaer Versicherung

Cześć pracy. Dzięki za śniadanie , kawę . Brakuje mi Rapaholin na trzecim talerzyku:d.

Cała noc  przegadana :dyskusja:

Jestem w domu,  gdzie palono kiedyś dużo papierosów.  Czuć te "aromaty" zbyt  intensywnie jak dla .  Mam chrypkę palacza.  Brrr... Jeśli mam tu być 2 miesiące,  to chyba zacznę  od prania wszystkiego co jest do prania i szorowania wszystkiego co można  wyszorować.  

Może macie jakiś cudowny sposób  na wyeliminowanie  tych tabakowych zapachów? 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie pomyślę, że za tydzień mam jechać do pracy to aż gęsią skórka mi na laplach  i nóżkach się pojawia O.o

Nie chce mi się jechać :$

Dodatkowo boli mnie noga w biodrze :smutek:

Ma ktoś jakiś pomysł co można zrobić żeby przestala boleć? 

@Heidi myślę, że idziesz w dobrym kierunku. Wypierz wszystko co się da, firany, zasłony, pokrowce na podusie. Może całkiem nie wyeliminuje tego tytoniowego zapachu ale będzie pachnialo również  świeżością :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi jest taki spray do brzydkich zapachów frisse czy coś. Wystarczy użyć i nie śmierdzi. Nawet po wypraniu wszystkiego zostanie zapach w ścianach. Ja bym użyła spray. Tylko ten drozszy 10sek i bez roboty zapach zlikwidowany Cześć wszystkim robaczkom, ledwo oczy otworzyłam po wczorajszym wolnym dniu. Masakra dobrze ze niedługo wyjeżdżam bobym mogła się w alkoholizm wpedzic. Życzę wszystkim miłego dnia ja mam dziś znów wolne bo przychodzi pani od prac biurowych. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Heidi napisał:

Cześć pracy. Dzięki za śniadanie , kawę . Brakuje mi Rapaholin na trzecim talerzyku:d.

Cała noc  przegadana :dyskusja:

Jestem w domu,  gdzie palono kiedyś dużo papierosów.  Czuć te "aromaty" zbyt  intensywnie jak dla .  Mam chrypkę palacza.  Brrr... Jeśli mam tu być 2 miesiące,  to chyba zacznę  od prania wszystkiego co jest do prania i szorowania wszystkiego co można  wyszorować.  

Może macie jakiś cudowny sposób  na wyeliminowanie  tych tabakowych zapachów? 

Smród siedzi w ścianach , połóż gładź wapienną, na mokro ,szlifować nie trzeba będzie, dobrze jak zrobisz to sama to Ci pół zlecenia zleci piorunem :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie i życzę powodzenia w całym rozpoczynającym się dzisiaj nowym tygodniu. Miłego i spokojnego dnia kochani :oklaski:

Cat Ear GIF by swerk

Zapraszam wszystkich na 

breakfast wakeup GIF by Gothaer Versicherung

Rozumiem, że obiad wieczorem? Jakby mnie tak ktoś po uchu gryzł i lizał to bym zwariowała już z rana :p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, elf napisał:

 Z górki to jechałam nawet 42km/h. Pod górkę z e wspomaganiem Standart 19 km/h. Ze wspomaganiem hoch  to do 22. Ognie na płaskim że wspomaganiem Standart koło 30 km/h. Zmeczylam się opalanie podrywanie i ogólnie tą wolną niedzielą. Dobranoc kobitki 

No to palisz gumy :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny

41 minut temu, Funny napisał:

Smród siedzi w ścianach , połóż gładź wapienną, na mokro ,szlifować nie trzeba będzie, dobrze jak zrobisz to sama to Ci pół zlecenia zleci piorunem :d

Ty się wcale nie śmiej,  bo przeszło mi przez myśl,  że kupię farbę  i pomaluję sufity i ściany :szydera:. Dla mnie  to fraszka, bez drabiny dam radę to ogarnąć :oklaski:. Tylko mi ze mu te dwa miesiące  za szybko lecą, a ha 3 książki jeszcze ze sobą  do czytania mam  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Funny napisał:

Bonn obrzeża, ale zjeżdżam za 2 tyg.

Chętnie bym tam pojechała. Z Alfter mam bardzo miłe wspomnienia, niestety podopieczny umarł i 3  ci raz nie udało mi się tam wrócić. Kolejne zlecenie będę celowała w te okolice albo nad jezioro Bodenskie :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Heidi napisał:

@Funny

Ty się wcale nie śmiej,  bo przeszło mi przez myśl,  że kupię farbę  i pomaluję sufity i ściany :szydera:. Dla mnie  to fraszka, bez drabiny dam radę to ogarnąć :oklaski:. Tylko mi ze mu te dwa miesiące  za szybko lecą, a ha 3 książki jeszcze ze sobą  do czytania mam  

Książki  się przydają, na podłodze po rozkładasz zamiast gazet jak będziesz sufity malowała :d

PS 

Czapeczkę taka papierowa możesz sobie też zrobić, żeby sobie czubka farba nie zafarbować :dobrze:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...