Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śpijcie słodko  i śnijcie o dudkach. Może  jutro jakiś  się pojawi  na jawie:hura: po  niemieckiej stronie mocy :d. Choć jeden..... ,co nie może  ustać na gorącym betonie:$ . Idą upały,  więc jego wachlowanie skrzydłami przyda się  niczym morski podmuch wiatru. 

@beatrix+ trafiłaś na dobrą  chemię z POP?  Do 3 razy sztuka :). Przydałaby mi się  ta krowa,  na której siedzisz . Masz na nią  papiery?  Sprzedasz mi ? Byłaby mleka pełna beka:dobrze:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkie koleżanki :cmok:. Niedziela zapowiada się piękna, słoneczko:327_sunny:świeci, ptaszęta popiskują:szydera:lub śpiewają, do wyboru, co kto woli :haha:. Kawusia :kawa:już czeka, zapraszam na pogaduchy przy małej czarnej:kawa:. No cóż, trzeba się zabrać do pracy powoli, chociaż nie chce mi się, jakiś leń się przyplątał do mnie i nie chce puścić:ostrzegam:. Koleżankom które w drogę się wybierają, albo już w niej są, życzę szczęśliwej podróży:476_red_car:. Miłej niedzieli kochane:cmok:

pobrane (8).jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza chemia z synem,  to i mamusia będzie zadowolona..

Pflege też ustawiłam,  bo wiadomo,  że Betusia niemieckich doopóff nie myje. 

Syn też skacze koło mnie..

Obiad W niedzielę zawsze przywozi późno,  zatem zapowoedzialam pod, że w niedzielę moja przerwa będzie po poludniu. Ale na kolację wrócę..ucieszyła się. :p

No i już mam lift. Znaczy syn służy za lift,  zanim przyjedzie prawdziwy. 

Ja Ich tu wyszkolę,  nie ma lekko!

Miłej Niedzieli...ja nadal nie rozpakowana :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, beatrix+ napisał:

Najważniejsza chemia z synem,  to i mamusia będzie zadowolona..

Pflege też ustawiłam,  bo wiadomo,  że Betusia niemieckich doopóff nie myje. 

Syn też skacze koło mnie..

Obiad W niedzielę zawsze przywozi późno,  zatem zapowoedzialam pod, że w niedzielę moja przerwa będzie po poludniu. Ale na kolację wrócę..ucieszyła się. :p

No i już mam lift. Znaczy syn służy za lift,  zanim przyjedzie prawdziwy. 

Ja Ich tu wyszkolę,  nie ma lekko!

Miłej Niedzieli...ja nadal nie rozpakowana :d

Ja myję jak trzeba, ale nigdy nie wchodzę 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś cieszę się wolna niedzielą. Dzieci zabrały rodziców na wycieczkę ja rowerem Przyjechalam nad jezioro i opalam schabiki.mam do 21 wolne więc podrywam starszych panów nad Dümmer. Właśnie zaprosili mnie na kawę i ciastko.  Idę oddawać sie szkoleniu językowe u w zakresie podrywania.. 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przerwę miałam od 15. Polazlam w kółko,  spotkalam Polkę z pieskiem...no bo ja wsxystkie psy muszę wycalować,  ta Pani mieszka tu od 50 lat,  całą rodzinę tu miała..najmłodszy syn był tu ministrantem...I popełnił samobójstwo,  bo go miejscowy ksiądz molestował..babka się na wspomnienie rozplakala..

A mnie się przypomniala podróż z Adasiem i jednym współpodróżnikiem,  który był byłym zakonnikiem. Czuł wówczas powolanie...Ale jak zobaczył jaki to syf,  quresrffo i inne molestowania,  to się odczuł. I mówi do nas...może obrażę wasze uczucia religijne,  ale ja uważam że JPII nie zasłużył na świętość...bo wszystko krył i p wszystkim wiedział...

Takie przemyślenia wieczorne..

Czekam Na lift,  żeby mamusi pomógł do łóżka się położyć. Miłego wieczoru. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Czemu płaczesz?:(

Bo zaczyna się dwumiesieczny maraton.  Miejsce jest ok. POP  zakręcona,  nieagresywna. Jutro spotkanie  z koordynatorką i przekazanie szteli. Dzień wspólny z przekazującą . Sąsiedzi muzykujący, walą w jakieś  bębęnki i śpiewający.  Powietrze w okolicy pachnie grillem. Będzie się działo :$.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...