Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. 

Udanego piątku wszystkim życzę :d

@beatrix+ szczęśliwej podróży i ucałuj mocno zmienniczkę ode mnie :cześć:

@elf widzisz ile fajnych rzeczy jest jeszcze do odkrycia w De. Dobrze, że @beatrix+ cynk nam dała. Ciekawa jestem czy to taki regionalny specjał czy wszędzie można dostać. Jak będę dzwoniła do koleżanki to zaraz będę ja o to pytała :)

Buzi daj buzi daj moja mała :szydera:

 

51 minut temu, Janeczka1963 napisał:

 

@:769_heart:Wenusia:769_heart: jedzie w domowe pielesze. 

W orkiestrze ja z Wami zagram na nerwach:szydera:, w ostateczności na akordeonie mogę:pianino:chociaż na tym też mogę, to klawiszowiec:tak2:

pobrane (7).jpg

Tak kochana , jadę jutro nad ranem , bardzo dziękuję Ci za mile spędzone  chwile , mam nadzieję że kiedyś się znowu spotkamy :serce:

19 minut temu, elf napisał:

@Janeczka1963 @Niezapominajka 67 @Heidi  @Heidi

Zamiast drugiej @Heidi miała być @Funny. Ja kobitki tylko i wyłącznie instrumenty szarpane.... Głównie gitara zarówno to akustyczna jak basowa i elektryczna. Myślę że na Harfie też bym sobie poradziła gorzej z kontrabasem czy skrzybcami. Najlepiej mi wychodzi szarpanie nerwów zazdrosnym żoną moich podopiecznych. Oooo. Tak teraz to @❤️Wenusia ❤️ wraca a ja 18. 07 o godz 14... Planuję wyjechać.  Teraz uciekam z domu z moim podopiecznym i mam nadzieję ze jak wrócę sprzątaczki już nie będzie i Nie będę musiała jej obiadu podawać.

No takie są koleje losu...czasem wybieramy dogodny moment, a czasem z znienacka musimy wyjechać...Szczęśliwej drogi już teraz życzę :cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elf napisał:

Tak was czytam czytam..... I mam wrażenie że @Heidi i @Funnyto jakby ta sama osoba.  Pozatym to trochę pokrecone jesteście jakby Was energia od środka rozsadzała.  Z czego tu się cieszyć deszczyk siąpi a ja głupia, byłam juz o 8. 10 z podopiecznym na basenie. I wiecie co mimo deszczu i tego że basen odkryty to było nas razem 10sztuk.  Fiu fiu.... 

Nie jestem Heidi ale chętnie zagram na rytmicznej, chociaż zawsze kręciła mnie perkusja i perkusiści:p

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elf napisał:

IMG-20200612-WA0007.thumb.jpeg.4a3c051e363a1996dce7592e7aaa97d3.jpeg

 Tak o 8 wyglądał basen potem zaczęło siąpić. Kuźwa jak mi zęby telepoczą

A to Ty tak dzwonisz a ja już kalendarz przeglądałam co za święto w De że w kościele dzwonią :d

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna :love:

Ja już od kilku dni żyje wyjazdem i w końcu nadszedł ten czas , tak więc jutro wyruszam nad ranem do domciu :hura:

Pięknego dnia życzę kochani :serce:

 

 

IMG-20200701-WA0000.jpg

Edytowane przez ❤️Wenusia ❤️
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

@elf wszyscy tu jesteśmy pozytywnie  pokręceni  tylko  niektórzy lubią za partyzanta robić:papieros:i się  nie uwidaczniają.  Też  jesteś fajna fariatka, dlatego z wielką przyjemnością uścisnę Twoje żeberka w kontakcie bezpośrednim :d w Hannover. @Funny to nowy Nick  starego forumowego bywalca OR dobrze wiedzącego , że  uwielbiamy się śmiać i dzielić  się tym co mamy w sobie najpiękniejszego: serce  dla ludzi na dłoni i pogodę  ducha. @Funny to osoba czuła i serdeczna, ale  nie jest mną.  My tylko gramy melodię  z jednej pięciolinii w tej samej orkiestrze także na innych innych  instrumentach.  Ja jestem na ten przykład bardzo nadęta:). Jaki to instrument? @Funny na czym Ty  grasz, bo nie mogę rozpoznać ? @elf  telepocząc się  cała od samego rana gra na zębach :zwyciezca:. Cóż za muzyczno-stomatologiczna fantazja:szydera:

A i tu Cię zaskoczę nigdy nie byłam tu na OR, ale podczytywałam do tego się przyznaje.Stracha miałam wcześniej bo strachliwa jestem z natury ;) a że czuła jestem to wiem bo mi to taki jeden co chwilę gada i nawet mu powieka nie zadrży:dSerdeczność mam w oczach, przez nią czesto wiele nie widzę:p  

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudna psina..... . Przyszłam sprzątaczka siedzi i czeka na obiad to wrocilam się do podopiecznego i siedzimy na ławce przed domem. Albo pójdzie do domu albo babcia jej poda. Babcia przestraszona że zabraknie jedzenia kartofli dogotowala fla sprzątaczki i będzie jej jaja smażyć na trudno. Ma kobita zajęcie jak zapraszał sprzątaczke. Dla wszystkich by starczyło. A że babcia chciała wyjść Pr, ed szereg  Nö to ma pecha 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Ogólnie to dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna :love:

Ja już od kilku dni żyje wyjazdem i w końcu nadszedł ten czas , tak więc jutro wyruszam nad ranem do domciu :hura:

Pięknego dnia życzę kochani :serce:

 

 

IMG-20200701-WA0000.jpg

:hura:psiara jestem, więc dawaj pyska mały

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elf napisał:

Cudna psina..... . Przyszłam sprzątaczka siedzi i czeka na obiad to wrocilam się do podopiecznego i siedzimy na ławce przed domem. Albo pójdzie do domu albo babcia jej poda. Babcia przestraszona że zabraknie jedzenia kartofli dogotowala fla sprzątaczki i będzie jej jaja smażyć na trudno. Ma kobita zajęcie jak zapraszał sprzątaczke. Dla wszystkich by starczyło. A że babcia chciała wyjść Pr, ed szereg  Nö to ma pecha 

Też za jajca się zabiorę .Spigel podam bez skorupek :tak2:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, elf napisał:

@Janeczka1963 @Niezapominajka 67 @Heidi  @Heidi

Zamiast drugiej @Heidi miała być @Funny. Ja kobitki tylko i wyłącznie instrumenty szarpane.... Głównie gitara zarówno to akustyczna jak basowa i elektryczna. Myślę że na Harfie też bym sobie poradziła gorzej z kontrabasem czy skrzybcami. Najlepiej mi wychodzi szarpanie nerwów zazdrosnym żoną moich podopiecznych. Oooo. Tak teraz to @❤️Wenusia ❤️ wraca a ja 18. 07 o godz 14... Planuję wyjechać.  Teraz uciekam z domu z moim podopiecznym i mam nadzieję ze jak wrócę sprzątaczki już nie będzie i Nie będę musiała jej obiadu podawać.

Flecistki nam brakuje, może jakiś pan opiekun... jakoś tak bardziej pasować będzie:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Siedzę i dumam co mam w domu z gardynami wykombinować .  Czekam na Panią  dekorator wnętrz .  Może nowym spojrzeniem na dom i całe wnętrze coś fajnego mi zasugeruje? Chcę w końcu pozbyć się zbieractwa z całego mojego życia.  Najlepiej jeśli zrobi to ktoś  obcy,  bo mi wszystkiego szkoda :mur:. Niech się dzieje wola nieba:hura:

Tyle tego jest na rynku od wyboru do koloru , że  już sama nie wiem co chciałabym mieć.  Ja już  jestem jak nasze demencyjne. Wszystko wywieszę na raz:szydera: . 

Chyba Ci zazdroszczę ale też mam pewne obawy. Możesz wrócić do domu a tak zastaniesz wypchanego, krokodyla "wiszącego nad Twioim łóżkiem :sorry:

PS 

Mam do wykończenia łazienkę i właśnie chciałam się rozejrzeć za odpowiednimi meblami ale chyba powierzę to wyspecjalizowanej osobie. U mnie w domu to takie mieszanie z poplątaniem ale tak to jest jak ma się ograniczone finanse :$

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pogrzebałem gdzie trzeba i znalazłam coś fajnego bardzo podobnego do,, naszej grającej drużyny"o której tak tu od rana  glośno.Z wysokiej półki:pianino:może nie wszystkim przypadnie do gustu, ale warto posłuchać choć jeden raz.Ci to dopiero się zgrali .

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny  ma poczucie  humoru  i do tego jest wrażliwa,  i jeszcze kocha muzykę.  Wiadomo.... na tym wątku jest tylko wysoka półka  opiekunek :love::love::love:

Jeden gra ze  słuchu,  druga czyta z ruchu rąk inny  czuje brzmienie z drżenia estrady Każdy gra na  swoją nutę:szydera:.         I tak ma być.  

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

@Funny  ma poczucie  humoru  i do tego jest wrażliwa,  i jeszcze kocha muzykę.  Wiadomo.... na tym wątku jest tylko wysoka półka  opiekunek :love::love::love:

Jeden gra ze  słuchu,  druga czyta z ruchu rąk inny  czuje brzmienie z drżenia estrady Każdy gra na  swoją nutę:szydera:.         I tak ma być.  

kochana, oby ta półka nie była zbyt wysoka, bo można się dotkliwie potłóc spadając na niziny:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67o dogadaj się z @Heidimoże do Dolnej Saksonii cię zaprosi we wrześniu. 

Chyba za  wysokie progi na moje skromne nogi :(

Skontaktuje się z nią jak będzie na zleceniu bo teraz nie chce jej zawracać głowy. Niech się cieszy ostatnimi chwilami w domu :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

kochana, oby ta półka nie była zbyt wysoka, bo można się dotkliwie potłóc spadając na niziny:szydera:

Poduszkę pod tylek wystarczy podłożyć i już upadek nie będzie tak dotkliwy :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Zdradził mnie ten torbiel,  ale najważniejsze że do zmienniczki mnie dowiózł!! My się już wycałowały na powitanie...

Wenusia odroczyla wyjazd o tydzień..nie możemy się rozstać..xd

Z kim zdradził??? Z Twoją podopieczna??? :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...