Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Waldi napisał:

A emotkach się nie znam - czasem nie trafiam - pozostałem z przekonaniem na prostych znakach - takich z czasów telefonów  monochromatycznych

-:) -:(” a tu taka plejada do wyboru … wiec : nie ogarniam języka emotek, wole język mówiony, czy pisany ( tu trudniej - bo samo pisanie jest tez na wiele sposobów interpretowane) i powoduje wiele sporów.

Dobrym i życzliwym być, tak to widzę -:)

A karma wraca  

Co do drzemki - jestem Zdecydowanie - za @Joker-em, należy się nam; i każdemu co ciężko pracuje

Za oknem deszcz - wiec dziś uświęce te święto w sposób szczególny - zrobię podwójną :oklaski:

No jasne piąsteczki męskie muszą się pyknąć, zresztą Wam to nie robi różnicy 5cm czy 10 do przodu w pasie :pW razie wątpliwości mogę zaproponować 

depositphotos_13979884-stock-illustration-cartoon-man-exercising.jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kleopatra napisał:

Nawet się nie przywitalam,dziś trochę pracy miałam od rana.Teraz już mam niewiele pracy.

Jak zwykle, niezwykle piękna pogoda  od rana.Dzus ma być 17 stopni na plusie oczywiście

Ja tu czekam na przywitanie na  misia a tu nic .Tu się tak nie wita ? :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Amaranta napisał:

No jasne piąsteczki męskie muszą się pyknąć, zresztą Wam to nie robi różnicy 5cm czy 10 do przodu w pasie :pW razie wątpliwości mogę zaproponować 

depositphotos_13979884-stock-illustration-cartoon-man-exercising.jpg

Wole mniej agresywne - Joga, robi dobra robotę ogolnie, a i na nadwyrężony kręgosłup ( co jest tu w opiekunkowie dość powszechną przypadłością ) 

Too - ja. A co Ty preferujesz, jakie masz muzyczne, filmowe itp preferencje ?

Podziel się

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Waldi napisał:

Wole mniej agresywne - Joga, robi dobra robotę ogolnie, a i na nadwyrężony kręgosłup ( co jest tu w opiekunkowie dość powszechną przypadłością ) 

Too - ja. A co Ty preferujesz, jakie masz muzyczne, filmowe itp preferencje ?

Podziel się

Uogólnie bardzo ,wszystko co wprawi mnie w dobry nastrój ,co wywoła dreszcz emocji tak by mi ciarki po plecach przeleciały, co uspokoi,wyciszy albo co pobudzi moje kończyny do działania:)) Reszta wyjdzie w praniu:tak2:  

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Amaranta napisał:

Uogólnie bardzo ,wszystko co wprawi mnie w dobry nastrój ,co wywoła dreszcz emocji tak by mi ciarki po plecach przeleciały, co uspokoi,wyciszy albo co pobudzi moje kończyny do działania:)) Reszta wyjdzie w praniu:tak2:  

I tak trzymaj świetne podejście

… i o ile pozostali się zgodzą uczestniczyć w małej wędrówce ( co lekkie ciarki na skórze wzbudzają ) to może być fajnie 

 

ps. już tak tu bywałotrochę wody w rzece upłynęło

 

 

 

7F7DD75F-7B1D-4460-BB79-A16151B24C7F.thumb.jpeg.a285fb76224ec7e2cc288fed14c2d0a2.jpeg
 

ale…np. „casting na parawan w przymierzalni ” Pewnie wiele z Was pamieta - miłe i pozytywne żarty

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Waldi napisał:

I tak trzymaj świetne podejście

… i o ile pozostali się zgodzą uczestniczyć w małej wędrówce ( co lekkie ciarki na skórze wzbudzają ) to może być fajnie 

 

ps. już tak tu bywałotrochę wody w rzece upłynęło

 

 

 

7F7DD75F-7B1D-4460-BB79-A16151B24C7F.thumb.jpeg.a285fb76224ec7e2cc288fed14c2d0a2.jpeg
 

ale…np. „casting na parawan w przymierzalni ” Pewnie wiele z Was pamieta - miłe i pozytywne żarty

Wiosna idzie czas na przymiarki się zbliża zapraszam do kabiny numer 22 .Drzwi wymontowano . Zasłonkę trzyma Waldi i Joker na zmianę,aż im grabki nie odpadną albo oczy nie zbieleją :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co Wam zostawiam na popołudnie żeby nikomu przez myśl nie przeszło że ja leniwa albo chytruska .Zostawiam też na asfalcie strzałki do ogrodu bo może trudno innym trafić po lekkim remoncie na  forum ;))Swoją drogą zasiadłabym pod drzewem w słońcu z kubkiem w łapce wciągajac zapach świeżej kawy i ciasta mandarynkowego .:)

piekna-porcelana-kawa-z-eleganckiego-serwisu.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Niemce to jednak normalne nie som... ręczny hamulec w podłodzexdwatyjoty!!

Jakoś wyciągnęłam dziada i nawet udało mi się nic nie urwaćxd

A w Niedersachsen każą w PPV2 chodzić...te czarne medyczne nie ładne,czy jak??

Leje..i zaś nigdzie nie pójdę,

No to do następnego!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

Te Niemce to jednak normalne nie som... ręczny hamulec w podłodzexdwatyjoty!!

Jakoś wyciągnęłam dziada i nawet udało mi się nic nie urwaćxd

A w Niedersachsen każą w PPV2 chodzić...te czarne medyczne nie ładne,czy jak??

Leje..i zaś nigdzie nie pójdę,

No to do następnego!

Dobrze że nie w fotelu kierowcy, mogłoby by Cię do tyłu odbić ,prosto na kolana pasażera :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Kleopatra napisał:

Przyznam Wam się do czegośO.o

Wczorajsza wycieczka tak mnie sponiewierała:szydera: że trudno mi się było przemoc by na zakupy wyjść.

Ale dałam radę,dobrze że następny tydzień jest za tydzień, czy jakoś takO.o:szydera: więc jestem happy.

Miłego wieczoru Wam życzę

 

@Kleopatra no jak Ci tu teraz ulżyć?No jak dziewczyno?Mam co prawda dobry płyn od wujka Anatola.Śmierdzi okrutnie .Co tam namieszał nie wiem,sam robił, ale na obolałe mięśnie bardzo pomocny To ta maści  końska się kryje a i Amol takiej potęgi nie ma xd.Jak podrzucić?

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Przyznam Wam się do czegośO.o

Wczorajsza wycieczka tak mnie sponiewierała:szydera: że trudno mi się bxdyło przemoc by na zakupy wyjść.

Ale dałam radę,dobrze że następny tydzień jest za tydzień, czy jakoś takO.o:szydera: więc jestem happy.

Miłego wieczoru Wam życzę

 

A może masażysta ale żaden starzysta i no wiesz rozmiar dłoni XXL .No tak się martwię :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Waldi napisał:

I tak trzymaj świetne podejście

… i o ile pozostali się zgodzą uczestniczyć w małej wędrówce ( co lekkie ciarki na skórze wzbudzają ) to może być fajnie 

 

ps. już tak tu bywałotrochę wody w rzece upłynęło

 

 

 

7F7DD75F-7B1D-4460-BB79-A16151B24C7F.thumb.jpeg.a285fb76224ec7e2cc288fed14c2d0a2.jpeg
 

ale…np. „casting na parawan w przymierzalni ” Pewnie wiele z Was pamieta - miłe i pozytywne żarty

A to my mamy tą samą rzekę ,tylko po drugiej stronie:szydera:

Screenshot_2022-03-14-21-17-07-89_965bbf4d18d205f782c6b8409c5773a4.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Amaranta napisał:

Patrzcie co Wam zostawiam na popołudnie żeby nikomu przez myśl nie przeszło że ja leniwa albo chytruska .Zostawiam też na asfalcie strzałki do ogrodu bo może trudno innym trafić po lekkim remoncie na  forum ;))Swoją drogą zasiadłabym pod drzewem w słońcu z kubkiem w łapce wciągajac zapach świeżej kawy i ciasta mandarynkowego .:)

piekna-porcelana-kawa-z-eleganckiego-serwisu.jpg

Piknie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...