Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, beatrix+ napisał:

Czemu oni tyle ludzi pchają do busa?? Nawet to miejsce koło kierowcy sprzedane

Dobra wiadomość jest taka, że więcej niż było to już nie wepchną, bo jakby można było więcej to na pewno by wepchnęli :)

Spokojnej pracy!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Joker napisał:

1 w nocy, czyli już dzisiaj. Dzień dobry.

Dzisiaj  obchodzimy dzień:

- bez opakowań foliowych (spróbujecie?)

- najbardziej kochanych

- pisma ręcznego

To teraz przyznawać się kto, kiedy i co napisał ręcznie przynajmniej kartkę zeszytową. 

Przyznaję się pisze

W pracy jak jestem to listę zakupów sporządzam ,w domu.jak mąż jedzie na zakupy większe to też mu robię ściagawkę

Wszystkie pisma urzędowe ,w tym do go firm zawsze na, brudno " redaguje odręcznie .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jurek50 napisał:

Dzien dobry wszystkim.Podaje :kawa::kawa::kawa: i zestaw cwiczen na dzisiejsza poranna gimnastyke.Zycze milej niedzieli.

https://fb.watch/aIebfj8RMc/

 

Obiecuję sobie od 2 lat, że od jutra zacznę ćwiczyć 20 minut dziennie. Nic z tego. Jak patrzę na nich to czuję się jak niepełnosprawny staruszek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joker 5G w telefonie i nawet własny pleban będzie wiedział do kogo do spowiedzi jeździszxd

Oni nie mają moich warunków..

Zatem pracuję z inną agencją.

To mój pierwszy raz z nimi, to jeszcze nie są na mojej czarnej liście agencyjnej :trele:

Wiosnę czuję w powietrzu, 8na plusie a za oknem ciągle się drą aleksandretty- zielone papugi.

Zmienniczkę wsadziłam do busa po 13, zrobiłam małe kółko i wróciłam do domu.

Dopiero teraz mogę odpocząć po podróży.

Potem Betce dam kawę i dzień można uznać za udany.

Miłego popołudnia, i nie żryć tyla słodkości proszę, bo będziecie grubi jak ja:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, beatrix+ napisał:

No, ale moje" krowy" też są cudne:love: już tęsknię..

Cholera...za duże zdjęcia..

No, ale są kochane.

 

Dobrze w noc państwu.

Agrncji Senioraktivia też życzę dobranoc.

No dobra, innym agenturom auch, niech stracę!:p

Nie ma to jak grzeczność i uprzejmość ,cecha jakże porządna

Teraz tylko czekam jak wszyscy pracownicy agencji zaczną Ci mòwić dzień dobry i dobranoc

Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i energii na cały tydzień wam życzę . Niech moc będzie z nami

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Inez. Teraz można popindalać.

energy GIF

Trzymajta się mrówy! 

Dzisiaj jest dzień wiedzy o Zespole Möbiusa. 

Zespół Möbiusa (ang. Moebius syndrome, MBS) – rzadki zespół wad wrodzonych (niekiedy traktowany jak sekwencja malformacyjna), na którego obraz kliniczny składa się szereg zaburzeń neurologicznych. Ludzie z tą chorobą nie mogą się uśmiechać, marszczyć brwi, mrużyć oczu i poruszać nimi. Czasem u pacjentów występują inne wady wrodzone. Chorobę jako pierwszy opisał niemiecki neurolog Paul Julius Möbius (1853-1907).

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joker :dxdxd a ja myślałam, że rzeczony Mobius dopadł tego jamnika,co go pokazałeśxd

Miałam onegdaj takiego watyjota.

Maksiu mu było.Ale w zasadzie Max, bo koleżanka miała syna Maksia.:grzmotnąć: 

Szalony był potwornie, być może jakimś cudem wówczas wrodził się - nabył czy przejął charakter i usposobienie po mnie.:d

Fetyszysta z niego pierwsza klasa, bo tęsknotę za panią utulał schowany ( czyt skotlłowany) w mój szlafrok lub koszulę nocną:p

Ogrodnicze zapędy miewał, co wsadziłam mieczyki, Maxiu biegusiem wykopał.. kretów na podwórku nie było, za to w poszukiwaniu tychże, sieć wykopalisk niczym Moskiewskie Metroxd

Ale kochał mnie nad życie.

Ja zresztą też.

Niestety zginął tragicznie na E7 

 

Poza tym jestem zmuszana do gry w kitajca:p jak ja nawet w szkole tego nie ogarniałAM, bo z Chińczyków lubiłam tylko gumkę zapachową:d

 

Miłego wieczorku Robaczki!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...