Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Szybkie dzień dobry wszystkim. Miłej niedzieli kochani :d

Ja robię wykończeniówkę :haha:tak nazywam ostatni dzień w pracy jak szykuje wszystko na przyjazd zmienniczki :)

Dziadek robi mi pod górkę bo nie chce na spacer iść. Nie chcę to niech siedzi na tyłku. Ja go nie będę prosiła bo nie mam na to czasu. Idę pranie wstawić i za obiad się biorę :cześć:

Spokojnie kwiatuszku bo kończyny Ci się pomieszają i stopą pranie z pralki wyciągać będzieszO.o Ja już próbowałam tak :p

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ a no poprzednim razem jako kierowca i tym też. Tylko że poprzednim razem dzieci też były i dziadkami się zajmowały teraz mamy jechać sami. Mam nadzieję że to nie wypali ... Ja tu głównie jako kierowca pracuje. Aaaa i jeszcze jak Chef. Koch. 

Więc witam was wszystkie osobiście i każdą z osobna. U mnie wieje i "ciemne chmury królują nad miastem życie nie smakuje tak jak chleb z masłem dużo siły trzeba czasem by zrobić krok...." ale chyba dojrzewa do tego kroku. Na razie wybrałam się grzybów szukac. Buziaczki poranne 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Heidi napisał:

@Michał845  ja teraz będę  pracować dla  niemieckiej agencji, więc jest stworzony specjalny segregator i należy wpisywać wszystkie wydarzenia dnia .  Plan dni wolnych jest ustalany w momencie wjazdu  na adres i realizowany  wg planu.  W momencie mojej pauzy  inne służby przychodzą  do POP i kąpią w tym czasie PoP :oklaski:.  Ja wracam, kiedy PoP  jest nakarmiona obiadem i umyta , podaję kolację i szluss.....  np.wolne we wtorki i piątki od 9-tej do 14-tej. Codziennie pauza:

2 dni po 3 godziny , reszta po 2 godziny.  1 raz w tygodniu  Pflege zawodzić mnie  ma na zakupy autem i  wracamy z towarem do domu.  100 euro na tydzień  dla 2 osób.  Rozliczać się będę paragonem z agencją. Stawka też niczego sobie. Ja o wszystkim decyduję bez pytań: czy wolno mi otworzyć szufladę i wziąć nóż, posmarować chleb masłem i ugryźć kawałek, potem czy wolno mi przełknąć ślinę . Teraz ja będę  nadawać rytm wszystkiemu co będzie się działo w domu PoP. Odżyję trochę  po  traumie z von Żmiją. 

Ja 29 lipca na nowe zlecenie.Wstepnie się zgodziłam ale jeszcze nic nie podpisałam.Musze przemyśleć, ale teraz mam co innego w głowie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleopatra co tam w głowie Kleopatry siedzi gadaj.... To. Może być bardzo interesujące. Ja właśnie rozpuszczam podopiecznych. Wena mnie naszła i upieklam sernik i ciasto czekoladowe. Może nie tyle wena co nuda i oczekiwanie na następny tydzień..... Wraca przedszkole i wreszcie będę mieć więcej czasu na obibokowanie.... I zwykle bumelandztwo.  Chętnie wybiorę się na jakieś fajne zlecenie w sierpniu.... Może któras ma coś fajnego na oku... Coś w górnych stawkach.....

Edytowane przez elf
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elf napisał:

@Kleopatra co tam w głowie Kleopatry siedzi gadaj.... To. Może być bardzo interesujące. Ja właśnie rozpuszczam podopiecznych. Wena mnie naszła i upieklam sernik i ciasto czekoladowe. Może nie tyle wena co nuda i oczekiwanie na następny tydzień..... Wraca przedszkole i wreszcie będę mieć więcej czasu na obibokowanie.... I zwykle bumelandztwo.  Chętnie wybiorę się na jakieś fajne zlecenie w sierpniu.... Może któras ma coś fajnego na oku... Coś w górnych stawkach.....

Czy coś Ci jeszcze zostalo? te czekoladowe mnie kręci :dcos musi ja mogę podjechać pytanie gdzie i czy się opłaca

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kleopatra napisał:

Ja 29 lipca na nowe zlecenie.Wstepnie się zgodziłam ale jeszcze nic nie podpisałam.Musze przemyśleć, ale teraz mam co innego w głowie

Uchylisz czy nie ?pewnie nie bo to tajemnica urlopujących z życia korzystających ,umiaru nieznających :$

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny no...... Zostało...pewnie się nie opłaca bo jutro rodzina przyjedzie to wszystko wpierniczy. Wygląda na to że oni w weekendy to nie jadają bo Straß, nie głodni do nas zawsze przyjeżdżają. Dzisiaj jakoś rodzina się nie pojawiła więc po dwa kawałki zjedliśmy każdego i pojechaliśmy nad jezioro pospacerować. Znaczy oni spacerowali ja nadzorowałam spacer z bezpiecznej odległości i zajmowałam się moczeniem nóżek na pomoście. A teraz już po wszystkim i grzecznie dziadki Krymii oglądają razem, w zgodzie i bez zgrzytów. A ja idę na rower muszę gulasz spalić. Wreszcie na kolacje dokonczylismy te 1,5 kg wołowiny. Co usmazyłam. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elf napisał:

@Funny no...... Zostało...pewnie się nie opłaca bo jutro rodzina przyjedzie to wszystko wpierniczy. Wygląda na to że oni w weekendy to nie jadają bo Straß, nie głodni do nas zawsze przyjeżdżają. Dzisiaj jakoś rodzina się nie pojawiła więc po dwa kawałki zjedliśmy każdego i pojechaliśmy nad jezioro pospacerować. Znaczy oni spacerowali ja nadzorowałam spacer z bezpiecznej odległości i zajmowałam się moczeniem nóżek na pomoście. A teraz już po wszystkim i grzecznie dziadki Krymii oglądają razem, w zgodzie i bez zgrzytów. A ja idę na rower muszę gulasz spalić. Wreszcie na kolacje dokonczylismy te 1,5 kg wołowiny. Co usmazyłam. 

Też dziś gulasz miałam i go nie spaliłam poczekam do jutra niech się nazbiera więcej bo ja się nie lubię rozdrabniać, spalić raz a dobrze :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Też dziś gulasz miałam i go nie spaliłam poczekam do jutra niech się nazbiera więcej bo ja się nie lubię rozdrabniać, spalić raz a dobrze :d

Hehe dobre.... Spalić raz a dobrze . Może to też jest pomysł. Jak wrócę do ślubnego to będę spalać... To może faktycznie polezę sobie. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@❤️Wenusia ❤️ A gdzie ty byłaś jak cie nie było. Wiesz, ze brak meldunku karany jest gilotyną. 

Cześć kobietki  spokojnego śniadanko życzę. Mam. Nadzieję że ta piszaca gadula już jest na dobrej drodze do domu,  żaden kierowca jej nie zmolestowal a jak zmestowal to chociaż przyjemnie. Witam ws, ystkichbez wyjątku. I miłego dnia życzę 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elf napisał:

@❤️Wenusia ❤️ A gdzie ty byłaś jak cie nie było. Wiesz, ze brak meldunku karany jest gilotyną. 

Cześć kobietki  spokojnego śniadanko życzę. Mam. Nadzieję że ta piszaca gadula już jest na dobrej drodze do domu,  żaden kierowca jej nie zmolestowal a jak zmestowal to chociaż przyjemnie. Witam ws, ystkichbez wyjątku. I miłego dnia życzę 

Molestowanie to mi jakoś nie bardzo leży, może degustacja ?:p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny

Ulubione dania na obiad 

Jest też książka kucharska (wchodzisz w poradniki albo w te ruszające się obrazeczki na stronie głównej) :)

Dzień dobry. Witam Wszystkich już że swojego domku. Jechałam tylko 13 godzin ale i tak jestem bardzo zmęczona. 

Pozdrawiam Wszystkich i miłego dnia życzę 

 

:cmok:

@beatrix+ podjęłaś trafna decyzję o pozostaniu w pracy dłużej (zdążyłam obejrzeć swój ogród) O.o

@elf hm jeżeli to mnie miałaś na myśli pisząc o tej gadule :$ to informuje Cię uprzejmie, że nikt mnie nie z molestował i odwrotnie też nie :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...