Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, elf napisał:

Ich wünsche ouer einen schönen Abend. Nachti. Idę oglądać program o preferencjach seksualnych Niemców. Dobrej nocy wszystkim życzę. 

Miłego i Pięknego wieczoru. Uważaj, żebyś po tym programie nie zmieniła preferencji O.o

:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Niemożliwe, jestem pierwsza dziś, nagroda mi się należy:szydera:, wręczę sobie sama :zwyciezca:. Moja pdp  pochrapuje, to dam jej jeszcze trochę pospać:tak2:, a co niech ma. Mówią, że kto śpi nie grzeszy:szydera:.

Witam was milutko i cieplutko drogie Panie opiekunki :cmok: i udanego dnia życzę. Podobno ma padać dzisiaj, ano zobaczymy, oby nie, bo mam długą przerwę dziś i fajnie zaplanowaną:hura:.

No to do roboty czas, udanego czwartku wszystkim życzę:cmok:

images (1).jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ja cała noc prawie nie spałam z tego gorąca. Oddychać nie ma czym. Wczoraj wieczorem się trochę pochmurzylo i spadło parę kropli deszczu. Dzisiaj słońca nie ma i jest zachmurzone. Czekam na deszcz i ochłodzenie jak na zbawienie :)

Miłego i udanego czwartku wszystkim życzę. 

Dla @Janeczka1963 mam :zwyciezca:za to, że pierwsza się przywitała.

Teraz :kawa: się chętnie napiję i zapraszam wszystkich 

giphy.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mleko zginęło..jeszcxe  nie  było  policji. :p Było jeszcze  pol  litra A NIE  ma,..nie  mam pojęcia,  mówię..

pewnie kot wypił  ..I już  szczękościsku dostała- że  też nie  boi  się o zębowy garnitur..

Być może,  odpowiedziałam. :cool:

 

Czy ja się  aby  nie  zrobiłam  już  pyskata?

Żołądek mi się sperforuje do imentu przez ten tydzień..

Mimo wszystko miłego dnia dla Was 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszłam do wniosku, że opiekunka może wszystkich zastąpić oprócz przyjaciółki. Przyjaciółka mojego podopiecznego jest niezastąpiona. Przychodzi od 2 dni bo podobno z urlopu wróciła. Ciekawe gdzie była na tym urlopie???? Przyniosła wczoraj prezent dla dziadka, jajko niespodziankę. Miałam trochę mieszane uczucia co do tego podarunku ale może dziadek lubi??? Zjadł. Zawartością  firmie zabawki się nie zainteresował więc dała mi żeby sobie do Polski zabrała. Nie wiem komu mam to dać??? Może dam mężowi niech się zajmie składaniem. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Pada sad window GIF:oklaski:@Janeczka1963  będziemy sobie dotrzymywać towarzystwa bo reszta albo w podróży, albo urlopuja, a pozostałym nie chce się pisać :cmok:

No, no.... bez takich mi tam: "nie chce się pisać  " . Chce się,  tylko  najpierw muszę  sprawdzić czy lekcje odrobione:d. Odrobine więc teraz:

Dzień  dobry i  całusek w czoło, śniadanie do łóżka i jajecznica w wersji europejskiej, czyli z aromarycznym  boczkiem  .Chce się żyć .... , a dzieliło mnie od  tego luksusu tylko 16 godzin jazdy. 

@beatrix+ nie życzę  Ci źle,  ale mam nadzieję,  że mój  pech mnie  opuścił na długo .  A tak swoją  drogą nie mógłby on przejść na opiekunki z innego świata  :$

Teraz dla  @Kleopatra  czerwony dywan zaczynam  rozwijać  na polskich drogach.  Reporterzy i flesze czekają. Drukarnie zaopatrzone w papier . Wszystko gra i huczy. O reszcie dowiecie się z gazet:czytaj: Tylko mi tam czytać, proszę  . 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

@beatrix+ dlaczego drażnisz podopieczna i się nie przyznałaś do wypicia mleka nawet jak nie wypiłaś???? :szydera:

Pyskata to mało powiedziane :zwyciezca:

PS 

Sprytny ten kot i w razie czego jest na kogo winę zrzucić :dobrze:

Może  kot w poszukiwanej  filiżance mleko pije?  :haha:. W razie czego:  Mnie  tam w każdym bądź razie nie było . Ani mleka ani filiżanki  ja  w łapkach nie miałam.:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Może  kot w poszukiwanej  filiżance mleko pije?  :haha:. W razie czego:  Mnie  tam w każdym bądź razie nie było . Ani mleka ani filiżanki  ja  w łapkach nie miałam.:oklaski:

Na dodatek robi to w swoim pokoju w towarzystwie przeuroczej myszy i pewnie dlatego babka się tak piekli :szydera:

cat wow GIF

Piękny jest i jakie ma słodkie oczka. Może babka mu wybaczy???? 

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi widzę, że wpadłaś wprost w paszcze krokodyla :oklaski:i teraz siejesz spustoszenie w jego żołądku O.o

Pomyśleć, że od krainy mlekiem płynącej może nas dzielić tylko 16 godzin jazdy busem :oklaski:

W każdym innym świecie nie ma opiekunek ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, beatrix+ napisał:

Dziś mleko zginęło..jeszcxe  nie  było  policji. :p Było jeszcze  pol  litra A NIE  ma,..nie  mam pojęcia,  mówię..

pewnie kot wypił  ..I już  szczękościsku dostała- że  też nie  boi  się o zębowy garnitur..

Być może,  odpowiedziałam. :cool:

 

Czy ja się  aby  nie  zrobiłam  już  pyskata?

Żołądek mi się sperforuje do imentu przez ten tydzień..

Mimo wszystko miłego dnia dla Was 

sprytny ten kotecek, otworzył sobie lodówke i wypił mleczko w ulubionej filiżance babuni, na dodatek stłókł ją i nie ma, ani mleka ani filiżanki:tak2:, tu policja nie pomoże, tu trzeba Szerloka Holmsa do wytropienia bandyty złego:dobrze:

Nie martw się, pyskatość się przydaje, może trochę spuści babka z tonu, jak będzie widziała, że sobie nie pozwolisz w kaszę dmuchać:tak2:

Kot 109.gif

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleopatra szczęśliwej podróży :cmok:

Wiecie co. Ja to nie wiem już gdzie ja jestem. Przyszedł syn i pyta do której dzisiaj tatuś spał? Szczerze mu powiedziałam, że spał do 9, a on mi na to, że na noc trzeba spróbować dawać po pół tabletki na spanie O.o

Mówię mu, że ja nie jestem lekarzem i nie znam się na tym ale uważam, że jak lekarz przepisał cała to tak ma być. Takie rzeczy konsultuje się z lekarzem a nie z opiekunka :d

PS 

Przecież to nic nie pomoże bo on doskonale wie, że dziadkowi trzeba czasami 10 razy mówić, żeby wstał a on i tak nie chce wstać. Za pierwszym powiedzeniem to on wstaje bardzo rzadko. No i najważniejsza rzecz, że trzeba mu to powiedzieć!!!!! 

Więc co pomoże zmniejszenie dawki leku skoro ja i tak nie będę mu mówiła, żeby wstał o godzinie 7 tylko o 8 30 :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

@emma witaski,  dawno Cie tu nie było:cmok:, więc kwiatuszek na przywitanie specjalnie dla Ciebie:róża:

images (57).jpg

Dziękuję Kochana :) Właśnie skończyłam pomagać malować i sprzatać salon.

Dobrego dnia wszystkim!!!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Słoneczko:320_sun_with_face: już się dawno obudziło, czas na naszych pdp:szydera:, a co niech nie śpią jak my nie śpimy:p. Chociaż lubię te samotne poranki w kuchni, mogę kawusię :kawa:wypić spokojnie.

Ja częstuję dzisiaj kto chętny to na kawkę  :kawa::kawa::kawa: wpada do mnie, starczy dla wszystkich :dyskusja:, lubię zapas małej czarnej:haha:. Ciacho :ciacho:dla nie dbających o talię też się znajdzie:p.

Udającym się w podróż @Kleopatra życzę szerokiej drogi i bezpiecznego dotarcia do celu:476_red_car:

Miłego dnia życzę i mało stresu:cmok:

pobrane (1).jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane. U mnie pochmurno i jakoś tak smutnawo z rana.  Jak dobrze pójdzie to za dwa tyg i ja wyfruwam z tego miejsca. I nie wiem czy chcę wrócić. Niby dobrze mi tutaj, dziadki nie dadzą się nudzić. Ale... No właśnie wydaje mi się jednak że to nie jest idealne miejsce dla mnie. Zobaczymy zresztą mam inną alternatywę w zanadrzu... Dziękuję Janeczce za kawę chętnie się przyłącze. Kleo..... Życzę szczęśliwej podróży. Niezapominajce udanego dnia wolnego. Beatrix cierpliwości i zdrowia. Heidi miłego urlopu.. I by czasem tu zaglądała. Ba sobie życzę pogody... Bym mogła dziś na basenie popływać. Buziaki robaczki

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie i pozdrawiam. 

Dziadek kończy jeść śniadanie. Ja trochę ogarniam mieszkanko. 

O 10 jedziemy na zakupy z synowa O.o

U mnie też dzisiaj pochmurno ale to dobrze bo już byłam zmęczona tymi upałami. 

W Polsce burza za burza u mnie O.o

Buziaki i miłego piątku :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podopieczny swoim Mopedem mi uciekł.. Znaczy nie całkiem... Pojechał do sasiada w cały. Domu panika. To mnie tutaj denerwuje nie jestem jego policjantem. Pytałam dokąd idzie powiedział że zaraz wróci i mnie nie potrzebuje. Przezornie zerknęłam co robi i pojechałam za nim rowerem. Ale spokojnie zaparkował 300 m od domu to co miałam go dalej śledzić wrocilam opowiedziała babci gdzie jest. Ruska sprzątaczka zaraz że może mu się coś stać że trzeba go było wrócić babcia to samo więc mówię jej ze ja samochodem zawiozę niech go ściąga. To się fochnęła. I teraz jestem super opuekunka dla dziadka ale do *wulgaryzm* dla babci. Chyba wolę gdy podopieczni są mniej mobilni. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka hejka, wszystkim i każdemu z osobna :oklaski:

Zabiegana  jestem albo 

endropauza mnie dopadła ale jak już jestem to się przywitam co nie :kawa: kawusią oczywiście bo jakby inaczej :hura:

U was też taka parówa że wytrzymać nie można? Wczoraj przez 5 minut popadało i fertyś :haha:

No dobra to tyle bo mnie zjedzą motyle,  miłego popołudnia życzę :cmok:

 

IMG-20200701-WA0000.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...