Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Kleopatra napisał:

Wczoraj prosiłam córkę o referencje a dziś już przyniosła. Piękne, napisane tak od serca z prośbą abym wróciła i z podziękowaniami że babcia przetrwała ten trudny czas dla niej dzięki mnie. Trochę mnie to zdziwiło bo przecież jest rodzina ,ale przypomniałam sobie że dużo rozmawialysmy ,nie sądziłam jednak że moje słowa pozostawią taki pozytywny slad. Niby nic a tak dużo. Cieszę się:d

:zwyciezca:

Nie miałam jeszcze przypadku, żeby zmarło któreś z małżonków. Właściwie to tylko jeden raz umarł przy mnie podopieczny. Jeszcze rano podawałam mu śniadanie i picie i że mną żartował. O 10 już nie żył . Córka wystawiła mi bardzo lakoniczne referencje. Obsmarowala mnie do agencji i jako jedyna nie podała mi nawet ręki na pożegnanie. No cóż i tak się zdarza. Jej ojca bardzo serdecznie wspominam :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłam na krótkim spacerze,  bo wiało. 

Dziś siedziałam w domu,  bo lało. 

Ale boli,  że jestem w domu a mimo to kawy nie robię..

No, Cóż..moja przerwa do 16.A że oni piją kawę o 15, to nie moja wina. 

Nie reagowałam na wołanie i krzyki. Zresztą wczoraj też powiedziałam, że mam przerwę i kawy nie zrobię. 

Okropna jestem,  nie? ;)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, beatrix+ napisał:

Wczoraj byłam na krótkim spacerze,  bo wiało. 

Dziś siedziałam w domu,  bo lało. 

Ale boli,  że jestem w domu a mimo to kawy nie robię..

No, Cóż..moja przerwa do 16.A że oni piją kawę o 15, to nie moja wina. 

Nie reagowałam na wołanie i krzyki. Zresztą wczoraj też powiedziałam, że mam przerwę i kawy nie zrobię. 

Okropna jestem,  nie? ;)

Bardzo okropna :dobrze:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beatrix+ napisał:

Jakie długo?? Dopiero 2 lata, i to mój pierwszy raz z psychiczną chorobą...zatem ciężko jest lekko żyć. 

," Stare" wygi czasem też wysiadają. 

Leje,  siedzę w domu popijając kawę. 

Kiedyś musiał być ten pierwszy raz :d

Ja też stara wyga nie jestem i uważam, że wiele  jeszcze przede mną O.o

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ to jak na osobę tylko z 2letnim doświadczeniem to jesteś twarda. Ja bym się chyba z tą kawą ugieła. Ja to wogole jestem jakaś taka nie stanowcza.  Szkoda mi ty moich podopiecznych nawet jak wredni bywają. Pracuje 4lata i niewiele się nauczyłam asertywności w stosunku do nich. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 miałam taki okres w życiu że kazde zlecenie kończyło się śmiercią. 4 pod rząd już się bałam że jakimś aniołem śmierci jestem. Wtedy lekarz z opieki paliatywnej wyjaśnił mi że to  dar umieć pozwolić spokojnie odejść człowiekowi, bez strachu i bólu.  I miał rację jestem osobą wierząca dlatego mnie jest łatwiej być spokojną przy śmierci.... Bo wiem że to nie koniec. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elf napisał:

@beatrix+ Pracuje 4lata i niewiele się nauczyłam asertywności w stosunku do nich. 

To na co czekasz? Bierz przyklad z " twardych,świętokrzyskich bab" !!

Właśnie awantura,  bo zginął jej kubek porcelanowy biały w niebieskie kfotki..jest 4, według niej było 5.

Pieron wie,  ile tego było..nawet bałam się ich do łap brać. Poza tym oni w tych tasach piją kawę,  a wiadomo,  że ja z kawą  ich nie posługuję.. 

Niech tylko spróbuje policję mi tu sprowadzić,  to zrobię JA wtedy awanturę na całą UNIĘ EUROPEJSKĄ,  I w try miga przyjedzie z przeprosinami Angela,  a nawet emeryt Helmut!!

Skorupami będę się przejmować..

Boszsz...ile to jeszcze tych dni?

 

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, beatrix+ napisał:

To na co czekasz? Bierz przyklad z " twardych,świętokrzyskich bab" !!

Właśnie awantura,  bo zginął jej kubek porcelanowy biały w niebieskie kfotki..jest 4, według niej było 5.

Pieron wie,  ile tego było..nawet bałam się ich do łap brać. Poza tym oni w tych tasach piją kawę,  a wiadomo,  że ja z kawą  ich nie posługuję.. 

Niech tylko spróbuje policję mi tu sprowadzić,  to zrobię JA wtedy awanturę na całą UNIĘ EUROPEJSKĄ,  I w try miga przyjedzie z przeprosinami Angela,  a nawet emeryt Helmut!!

Skorupami będę się przejmować..

Boszsz...ile to jeszcze tych dni?

 

Mam radę weź jeden do ręki i spytaj babkę ile tych kubków było. Jak Ci odpowie to upuść kubek na podłogę i powiedz, że teraz jest o jeden mniej. Może się wreszcie uspokoi, a jak nie to bierz nogi za pas bo aferę na całą unie europejska ona zrobi :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

To co od takiego wymagać :szydera:

@beatrix +zapasy robi na zimę :haha:

Co mi się tak krzywo pisze???? :o

bo sobie pewnikiem czcionkę omyłkowo zmieniłaś:szydera:, zdolna jesteś:p

no dobrze, zapasy zapasami, ale żeby zaraz cały wagonO.o

Edytowane przez Janeczka1963
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...