Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Kleopatra napisał:

Dziewczyny z kim Wy się tak czule żegnajcie w pracy?O.o

Przecież napisałam, że z podopiecznymi :szydera:

@Heididostała dzisiaj całusa bo swoją lepetyne przed dziadkowa wcisnęła. Należało jej się :zwyciezca:

Wiecie co sobie wyobraziłam jakbym pojechała do von Zmiji i ja na dobranoc w czółko cmoknęła :szydera:

Kto jak obstawia jej reakcje? 

Ja obstawiam, że by powiedziała Ja tezCię kocham  :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Przecież napisałam, że z podopiecznymi :szydera:

@Heididostała dzisiaj całusa bo swoją lepetyne przed dziadkowa wcisnęła. Należało jej się :zwyciezca:

Wiecie co sobie wyobraziłam jakbym pojechała do von Zmiji i ja na dobranoc w czółko cmoknęła :szydera:

Kto jak obstawia jej reakcje? 

Ja obstawiam, że by powiedziała Ja tezCię kocham  :d

:d nie zbliżać  sie do  von,  bo włosów nie myła  2 tygodnie. Może tam już jest jakieś Zoo i w nim  zwierzęta:papieros:

 Dzień  dobry.  Bramy miasta otwieram. Kto ma wolne niech już szpilki zakłada na stopy i w te pędy niemiecki  bruk szlifować  czas zacząć. Jakimś  mazidłem usta wymalowac , bo jak @Blondi napotkasz nieumalowana  to wstydu będzie pełne  wiadro. 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Cześć szalone.  Wstałam zjadłam śniadanie. Ugotowalam obiad a dziadzius śpi. Czyżby umarł?. Ale oddycha... Może zasnął snem sprawiedliwego. Babcia taksówka do dentysty pojechała bo ja jego muszę pilnować. Hym..... Co by tu zmalować jeszcze. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko, ciepło jest słoneczko :320_sun_with_face:fajnie sobie świeci, ładny dzień zapowiadając:d.

Muszę do sklepu ruszać, tylko się zastanawiam do którego i czy pieszo czy rower ;), ot mam dylemat :szydera:.

No rusz się babo, samo do domu nie przyjdzie, a szkoda:p.

Wtorku spokojnego życzę całej familii forumowej:cmok:

wtorek_014.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, elf napisał:

Hehe... Cześć szalone.  Wstałam zjadłam śniadanie. Ugotowalam obiad a dziadzius śpi. Czyżby umarł?. Ale oddycha... Może zasnął snem sprawiedliwego. Babcia taksówka do dentysty pojechała bo ja jego muszę pilnować. Hym..... Co by tu zmalować jeszcze. 

To ja tu trochę dodam, bo coś nudno u Ciebie :grzmotnąć:

Jutro mam wyjazd, więc dziś PoP mi rzecze, że powinnam swój pokój odkurzyć i sprzątnąć:czytaj:. Dostałam instruktaż, gdzie stoi odkurzacz i szmaty. Oczywiście mam uważać, bo to jest bardzo drogi odkurzacz nie takie jak my  w Polsce mamy:donos:.  Nawet mi się nie śniło, żebyśmy w Polsce mogli mieć dobre produkty. No tak,,, naszpilkowana PoP wiadomościami z gazet, więc przekazuję Wam, że jesteśmy w Europie, ale funkcjonujemy przy innej prędkości rozwoju gospodarczego. PoP dziś to potwierdziła. :szept:. Zostawcie to dla siebie, bo jak się sprawa rypnie, to będzie międzynarodowy skandal

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

#cute #kiss GIF by VH1Specjalnie dla Ciebie :)

PS 

Zwyczajowo to ja podopiecznych w czółko całuję O.o

Nawet nie wiesz jak mi ten pocałunek nerwy uspokoił. Wreszczie dziś dobrze spałam. Dziękuję  @Niezapominajka 67za pomysł

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Na poprzednim miejscu nie wolno mi  było nawet zbliżyć się do pralki..bo ja że Wschodu głębokiego..

A tak nie jest ?:szydera:

Ja mam pełen kosz ręczników i też nie mogę ich wyprać, bo zmienniczka przyjedzie i to zrobi/ona umie, bo ja nie umiem, bo to jest bardzo droga pralka :szydera:. A co ty sie dziwisz, zaciągasz swoim landem, to myślą, że Ojce z Uralu pochodzą:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

A co tam za ekscesy się dzieją ? Przejęłaś ode mnie pałeczkę , czy co ?

Tylko za połowę stawki..bez mała. 

Na szczęście nie wszystko rozumiem,  co do mnie na mnie gada,  zatem nie zrzucę ze schodów..

Dyplomacja To moje drugie imię,  choć ostatnio  ochrzczę się Cierpliwość..

 

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Tylko za połowę stawki..bez mała. 

Na szczęście nie wszystko rozumiem,  co do mnie na mnie gada,  zatem nie zrzucę ze schodów..

Dyplomacja To moje drugie imię,  choć ostatnio  ochszczę się Cierpliwość..

 

Jak PoP powie dumm, to sama skacz :szydera:, albo anschloch to smycz na szyję i udaj, że wieszasz się na klamce od drzwi:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Dzisiaj mój dzień wolny a zarazem dzień wkurzania się >:(

Przyjechała córeczka, oczywiście wcześniej niż powinna przyjechać. 

Najpierw głupie pytania, typu jak mi się spało, następnie wzięła się za gruntowne sprzatanie :dobrze:

Niech sobie sprząta, sprzątaczka tu nie przychodzi więc ma zajęcie i płacić nie musi. Ja :papieros:, odpoczywam :oklaski:

Chciałam z toalety skorzystać a tam dziadek z córeczka ja okupują. Nigdy więcej zleceń że wspólną łazienka. 

Miłego dnia kochani :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wiadomości są jeszcze takie, że córeczka rozpływała się w zachwycie nad wyglądem tatusia.Jaki to on pięknie wykapany i ogolony. Nawet się nie domyśla, że z synem sztame trzymamy. Wczoraj mu tylko szepnęłam, że dobrze by było jakby dzisiaj tatusia ładnie wykąpał i ogolił :d. Po co jego siostrunia ma się denerwować, niech zyje w błogiej nieświadomości :p

Facet kumaty jest to zrozumiał o co chodzi i zrobił :zdrówko:

No niech mi ktoś powie, że ja steli ustawić nie potrafię :zwyciezca:

:szept:podobno na urlopy się wybieracie 

@Heidirozpoczyna zjazdowy peleton :oklaski:

Kierunków nie pomyl z tej radości, że wschodu jesteś to na wschód się kieruj :476_red_car:

Tuż za nią, prawie depcze jej po, piętach @Kleopatra , która zamiast na walizkach to na łóżku siedzi :oklaski:

Wszystkie lodziarnie w Polsce już są powiadomione :donos:

:lody:

Na 3 cim miejscu @Niezapominajka 67 czyli ja :oklaski:

Hm co to znaczy wcisnąć się na trzeciego???

@beatrix+zdecydowała, że na razie do domu nie wraca. Jeszcze jej złość na ślubnego nie przeszła i boi sie, ze randapem by mogła go potraktować xd

Jedzie więc w innym miejscu szukać szczęścia i euro :oklaski:

Peleton zamyk @elf, pod warunkiem, że się na zmiennika nie wkurzy i nie przedłuży sobie pobytu do Świat O.o:oklaski:

O innych nic nie wiem, to może sami cos napiszecie??? :)

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezapominajka. Jejku ty to faktycznie poukładana jesteś jak pod linijkę.  Myślę że zamknę peleton. I otworzę nowy rozdział w moim życiu. Taki plan B foczki ale na razie ciiiii...... Jak wyjdzie to opowiem.  Czas coś odmienić w życiu by nudno nie było. I mogę zacząć  wszystko z innej perspektywy. Wczoraj. Właśnie zdecydowałam i podjęłam kroki.  Apropo kroków wczoraj też zarejestrowała się do korespondencyjnie go głosowania w drugiej turze. Teraz czekam tylko na papiery. Do wczoraj do 24 był termin. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf A co z naszymi planami?  Oszalałaś?  Za złotówki  chcesz  kręgosłup niszczyć? 

No... Chyba,  że sama  otwierasz  apartamentowiec geriatryczny:oklaski:. W Szczecinie jest już sporo Heimów dla Niemców.  Wolą na PL ziemi mieszkać na stare  lata ,  bo bezpieczniej i taniej 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...