Skocz do zawartości

A kiedy nie pojechalibyście na Święta do pracy ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Serenity napisał:

A dziś to dopiszę taką refleksję prawie poświąteczną, że

nigdy nie pojadę w nowe miejsce na Święta , ani Boże Narodzenie ani nawet Wielkanoc, bo niepotrzebne ryzyko gdy się nie zna rodziny klienta ( starsi ludzie to  ciężko znoszą ten czas świąteczny ) i nawet pieniądz tego nie wyrówna. Pojadę na Święta jeśli już znam miejsce pracy, ale w nowe miejsce NIE.

     

Jest takie powiedzenie" Nigdy nie mow Nigdy" Nigdy nie wiemy co los zgotuje za zakrętem. Tak na prawdę to My same  siebie dobrze sie nie znamy i nie wiemy jak zareaguje sie na daną sytuacje życiową.Dzis wiem ze nigdy przenigdy a za rok za dwa, to co dzis jest nie możliwe , będzie jedynym rozwiązaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, 1bozka napisał:

Jest takie powiedzenie" Nigdy nie mow Nigdy" Nigdy nie wiemy co los zgotuje za zakrętem. Tak na prawdę to My same  siebie dobrze sie nie znamy i nie wiemy jak zareaguje sie na daną sytuacje życiową.Dzis wiem ze nigdy przenigdy a za rok za dwa, to co dzis jest nie możliwe , będzie jedynym rozwiązaniem

Myślę, że to -  czyli wyjazd na Święta w nieznane miejsce -  byłoby możliwe tylko wtedy gdybym została bez środków do życia - czego oczywiście nie mogę zupełnie wykluczyć znając życie, ale pomijając zupełny brak gotówki - nie pojechałabym w nowe miejsce na święta. O, na Nowy Rok to już bym mogła, ale na Święta zwyczajnie  szkoda zdrowia. 

Żeby wyjechać na Święta to trzeba już znać daną rodzinę, bo nad wyraz nieprzyjemnie byłoby siedzeć w tak rodzinne Święta w jakimś przykrym towarzystwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...