Skocz do zawartości

Interesujące zajęcia podczas pracy z osobami starszymi.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam informację, że aby grać w przysłowiowego chińczyka czy inne gry planszowe, to są specjalne szkoły niemieckie, które tego uczą!     Innymi słowy nie jest to :cytat-  "Wiśta wio, łatwo powiedzieć". 

 Skoro są ludzie wykształceni w tej materii, to gdzie nam pomocom domowym na tzw. salony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BabaJagusia napisał:

Mam informację, że aby grać w przysłowiowego chińczyka czy inne gry planszowe, to są specjalne szkoły niemieckie, które tego uczą!     Innymi słowy nie jest to :cytat-  "Wiśta wio, łatwo powiedzieć". 

 Skoro są ludzie wykształceni w tej materii, to gdzie nam pomocom domowym na tzw. salony. 

A gdzie są te szkoły? W Narnii czy Hogwardzie? Bo moze papiery złozę?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

A gdzie są te szkoły? W Narnii czy Hogwardzie? Bo moze papiery złozę?:haha:

Podobno to się nazywa jakiś asystent. Zadzwonię a raczej napiszę:przekleństwa: i się dopytam. Tylko to jest płatna edukacja dla Ciebie-bo jesteś silnie dorosła:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zniżkę nie liczyłabym, ale to jest szkoła dla asystentów seniorów, bez możliwości wykonywania czynności medycznych. I wcale mnie taka wąska specjalizacja nie dziwi, tutaj jest dużo różnych szkół, których to odpowiedników nie ma u nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MisiekFfm napisał:

A ja - pasjami wręcz - uwielbiam zabawę z PDP w głuchy telefon. 

No i te, codzienne, poranne zapasy w stylu wolnym na łóżku. 

Ja się też uśmiałam,,,:szydera:  A co ma powiedzieć taka  @beatrix+ ,co to jej PDP najbardziej lubi spędzac czas na paleniu fajek, ma też palić razem z PDP? aby się dostosować do jej zainteresowań? dla palaczki super sprawa,nakopic w chacie razem z PDP, super spędzony czas i świeży relax:szydera:,, @beatrix+ jeszcze sama się nauczy palic :papieros:

Ja żadnych gier nigdy nie rozgrywałam z PDP, dawałam im wolnośc Tomku w swoim Domku,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Ja mam ciekawe zajęcia z Divą :oklaski: Bawię się codziennie w chowanego :oklaski: Ja się chowam, a ona mnie nie znajduje :haha: Zaczynamy dochodzić do perfekcji...czyli to prawda, że trening czyni mistrza :oklaski:  

@Mirelka1965:haha::dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomas1965 napisał:

Zabawa polegająca na pilnowaniu podopiecznego, aby nie wywalił się na podłogę zrywając (!!!!!) się z wózka, w celu wydojenia krów. I fakt, że ostatni raz robił to jakieś 80 lat temu nie ma znaczenia.

@Tomas1965:oklaski:

na ciebie mozna liczyc!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BabaJagusia napisał:

Mam informację, że aby grać w przysłowiowego chińczyka czy inne gry planszowe, to są specjalne szkoły niemieckie, które tego uczą!     Innymi słowy nie jest to :cytat-  "Wiśta wio, łatwo powiedzieć". 

 Skoro są ludzie wykształceni w tej materii, to gdzie nam pomocom domowym na tzw. salony. 

Chodzi zapewne o sozialbegleiter. Tutaj też są panie tylko do śpiewów, gier i zabaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

W każdym przyzwoitym kraju jest jakiś Pcim. :szydera:

Skoro tak twierdzisz :haha:Niemniej jednak w tych przyzwoitych krajach należy odbyć stosowny kurs, a nie jakąś degrengoladę uprawiać :haha: Ja bez kursu nie będę grała, śpiewała i czytała...i już. Bojam siem...i basta :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Afryka napisał:

Pchfi... Toż pierwsze lepsze Koło Gospodyń Wiejskich z Pcimia ogarnie w try miga, bez szkół. :haha:

Ogarnąć to nie sztuka, tylko siedź na tyłku z pdp. i graj w tego chińczyka a w przerwie, , gotuj, rób zakupy i w nocy wysadzaj na nocnik. Tak z 5 razy:haha:. A i jeszcze przyczep sobie miotłę do doopy, żeby po sobie zamiatać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

I też bez dyplomu grają, tańczą i śpiewają? :szok: Nie może być :haha: A co na to podopieczni? :szydera:

Jak to co podopieczni ...a drą japy , wywijają góralskie tańce razem z odpowiednio wykształconymi opiekunkami . I na bębenkach marsze grają ...ram tam tam ...ram tam tam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...