Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ankieta - w celach naukowych - praca opiekunki osób starszych.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,
Mam na imię Marta i jestem studentką socjologii. Przygotowuje obecnie materiały które są mi niezbędne do napisania pracy magisterskiej.Badania te dotyczą tematyki związanej z pracą jako opiekunka osób starszych w kraju lub zagranicą.
Tematem zainspirowała mnie moja mama która pracuje właśnie jako opiekunka. Mam nadzieję że będę mogła liczyć na waszą pomoc w w realizacji mojego zadania :) Praca jest żmuda ponieważ nie ma zbyt wiele aktualnych i rzetelnych informacji.

Będę wam niezmiernie wdzięczna za udział w krótkiej ankiecie które pomoże mi lepiej zrozumieć ten obszar.

Chętnie poznam Twoją opinię która może być bardzo pomocna.  Dlatego Proszę cię o wypełnienie tej krótkiej ankiety (Twoje odpowiedzi będą anonimowe).

Z góry dziękuje za pomoc:)

Marta

Link do ankiety : https://forms.gle/KA4JBWjn7eMQnKjZ9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło. Ankieta nie jest miarodajna. Brak pytań otwartych a sporo pytań dotyczy obecnych zarobków i życzeń. Poza tym nie jest doprecyzowane czy chodzi o opiekę w domach prywatnych czy w domach opieki. Nie zalicza ci takiej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Poszło. Ankieta nie jest miarodajna. Brak pytań otwartych a sporo pytań dotyczy obecnych zarobków i życzeń. Poza tym nie jest doprecyzowane czy chodzi o opiekę w domach prywatnych czy w domach opieki. Nie zalicza ci takiej pracy...

dziękuje za uwagi. Ankieta jest narazie na poziomie ogólnym aby móc zejść głębiej do konkretnych pytań i wątków. Dzięki że pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, martawysocka95 napisał:

dziękuje za uwagi. Ankieta jest narazie na poziomie ogólnym aby móc zejść głębiej do konkretnych pytań i wątków. Dzięki że pomoc :)

postaram się ją rozwinąć :)  nie spodziewałam się dużego odzewu stąd też narazie zbieram informacje z perspektywy lotu ptaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@martawysocka95, Marto, ciekawe, kto wybaczy Ci te tragiczne błędy interpunkcyjne, gramatyczne i stylistyczne w poście początkowym ;)? Jesteś Polką, czy język polski jest dla Ciebie językiem obcym?

@foczka63, Kasiu, Tobie też już nie zależy ;)?

Tak sobie tylko po nocy zajrzałam i już uciekam. Dziękuję za uwagę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, salazar napisał:

Kasiu, Tobie też już nie zależy ;)?

Domagam się stanowczo wskazania błędu:)Zależy ,zależy.Literówek się nie czepiam ,ludzka rzecz.Ale ,droga koleżanko ,czasem mylą się nawet geniusze:):):)To i mnie wolno:)Czasem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, salazar napisał:

@martawysocka95, Marto, ciekawe, kto wybaczy Ci te tragiczne błędy interpunkcyjne, gramatyczne i stylistyczne w poście początkowym ;)? Jesteś Polką, czy język polski jest dla Ciebie językiem obcym?

@foczka63, Kasiu, Tobie też już nie zależy ;)?

Tak sobie tylko po nocy zajrzałam i już uciekam. Dziękuję za uwagę :).

Mnie to wygląda na słowo mówione, konwertowane przez urządzenie na słowo pisane. A urządzenie nie zna polskiej interpunkcji :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, foczka63 napisał:

Domagam się stanowczo wskazania błędu:)Zależy ,zależy.Literówek się nie czepiam ,ludzka rzecz.Ale ,droga koleżanko ,czasem mylą się nawet geniusze:):):)To i mnie wolno:)Czasem:)

Znaczy się , że Ty zaraz za geniuszami ? ....Fiu...fiu ...ffiuuuuu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A to trzeba się meldować? Nie wiedziałam! No ale skoro muss to...też wypełniłam. :660_skull_crossbones:

No trzeba . Ty wiesz ile lajków można załapać ? !  Dlatego meldunek złożyłam ...jak wszystkie to wszystkie ...babcia też ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Dobrze, że nic gorszego :haha:

Na przykład -  Mam na imię Klaudunia, lat 50 skończone, pierwszy stosunek odbyty? I na śniadanie zjadłam 40 deka kaszanki a teraz mdłości mam, chlip, chlip? Bo cierpię na bulimie mentalno-werbalną?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Na przykład -  Mam na imię Klaudunia, lat 50 skończone, pierwszy stosunek odbyty? I na śniadanie zjadłam 40 deka kaszanki a teraz mdłości mam, chlip, chlip? Bo cierpię na bulimie mentalno-werbalną?:haha:

Nie . Zaciążyła jak nic ...zbrzuchacił ją jakiś padalec jeden , dlatego te mdłości :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...