Skocz do zawartości

Jaki samochód dla kobiety ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, 1bozka napisał:

W takim razie tu nie będzie razic puszek ale znow powiesz ze czerwony..:oklaski:

wp_ss_20180410_0002.png

To Ferrari nie ma tylnich siedzeń :d raczej nie potestujesz :d

Uważasz że opiekunkę stać na takie auto ? i to jest samochód dla kobiety ktora bedzie nim jechać do pracy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ORIM napisał:

To Ferrari nie ma tylnich siedzeń :d raczej nie potestujesz :d

Uważasz że opiekunkę stać na takie auto ? i to jest samochód dla kobiety ktora bedzie nim jechać do pracy ?

a kto opiekunce zabroni...:szydera: 

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, 1bozka napisał:

taki będzie moj nasyępny gdy mój pojdzie na .....złom:trele: na razie widziałam tylko jego oczka i...odjechał

wp_ss_20180410_0004 (2).png

Piekne auto.Przykuwa wzrok,a i mocy mu nie brakuje.Tylko moc jest wtedy gdy aukmulatory są pałne.Trzycylindrowy silnik spalinowy robi dużo zamieszania pod maska co skutkuje hałasem Zawieszenie tez pozostawia wiele do życzenia.Bagażnika praktycznie nie ma.To auto to "sportowiec" ale przez 5 min.BMW i8

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Piekne auto.Przykuwa wzrok,a i mocy mu nie brakuje.Tylko moc jest wtedy gdy aukmulatory są pałne.Trzycylindrowy silnik spalinowy robi dużo zamieszania pod maska co skutkuje hałasem Zawieszenie tez pozostawia wiele do życzenia.Bagażnika praktycznie nie ma.To auto to "sportowiec" ale przez 5 min.BMW i8

no wreszcie bingo...bedzie moj:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęsknota za dalekim światem, rodzina czy radość z jazdy – Klasa B jest gotowa na wszystko. Odkryj jej zalety.

To jeden ze sloganów reklamowych firmy Mercedes.Przyznajcie sami że chwyta za portfel xd

Mercedes B-klase to kontynuacja znanego wszystkim A-klase 

mercedes-a-klasa-2003-diesel-swietokrzys

Ponieważ wcześniejszy model znalazł wielu nabywców postanowiona w Mercedesie kontynuawać ta produkcję.Powstał B -klase w 2005 r

kbsktkqTURBXy80ZWU2OTg3MGI0MjE4NWQ2ZGFhM

Auto przeszło gruntowna zmianę.Nie dotyczy to tylko nadwoźa ale i również i na szczęście wnetrza samochodu.

2015-mercedes-benz-klasy-6eed9b3,910,500

Auto po wizycie u kosmetyczki (a raczej u chirurga plastycznego) prezentuje się b.ładnie

Dostepne jest również w wersji AMG

Zapraszam do kupna.Warto.Jeśli dysponujemy 10 000 euro to na rynku wtórnym bedzie w czym wybierać.Oczywiście nie w roczniku 2017 czy 2018 xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ivanilia40 napisał:

Kiedyś bardzo chciałam kupić tego mercedesa,ale poczytalam opinię o jego awaryjności i mi się odechciało. Faktycznie jenak,że wygląd chwyta za kobiece serce,kasa zresztą też.

Nie wiem kiedy to było kiedys.Kiedys byla A klassa. Zrobiona troszkę na szybko na potrzeby rynku.Obecne modele te tak od 2010 to juz dopracowane i dość solidnie wykonane auta.Mieszczą się zawsze w czołowce rankingów bezawaryjności.Nie jest to co prawda Mercedes o którym krążyła zawsze legenda solidnosci.Te Mercedesy juz sie nie wrócą.B klasse jednak polecam z czystym sumieniem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Nie wiem kiedy to było kiedys.Kiedys byla A klassa. Zrobiona troszkę na szybko na potrzeby rynku.Obecne modele te tak od 2010 to juz dopracowane i dość solidnie wykonane auta.Mieszczą się zawsze w czołowce rankingów bezawaryjności.Nie jest to co prawda Mercedes o którym krążyła zawsze legenda solidnosci.Te Mercedesy juz sie nie wrócą.B klasse jednak polecam z czystym sumieniem

Zakochałam się jednak w volvo ,a że wierna jestem to chyba przy tej miłości pozostanę..:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ivanilia40 napisał:

Zakochałam się jednak w volvo ,a że wierna jestem to chyba przy tej miłości pozostanę..:d

z samochodami to jest tak że "kocha sie raz,potem drugi i trzeci i znów "xd

Ono też sie zmienia z miłości do Ciebie xd

b2d525d5159e5b5c874e202e51d5de5b.jpg

Edytowane przez ORIM
dodanie zdjecia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dla Ciebie @ivanilia40 xd dostępny od ręki,wyprzedaż rocznika 2017 

https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-s90-2-0-d4-190km-momentum-business-pro-opcje-ostatnia-sztuka-ID6zTaTp.html#fbc511320b

spiesz się bo ostatnia sztuka :hura:

za sam VAT mozna kupic auto

Edytowane przez ORIM
dopisanie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wichurra napisał:

Też może być - tylko biały zamawiam

Cena niestety jak na mercedesa przystało - może za 20 lat sobie go kupię :)

Auto nie ma dobrych opinii więc za 20 lat kupisz go sobie za tygodniówkę :d Mówi się o nim że wygląda lepiej niż jeździ :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mi mówią odwrotnie ....

Może i maja racje.Za 20 lat to on sie rozleci :d To nie ten 220 co 30 lat wcześniej 

W wersji poliftingowej znacznie poprawiła się jakość materiałów we wnętrzu samochodu

Niestety, układ napędowy psuje pierwsze, bardzo dobre wrażenie.Do tego skrzynia biegów która przy tym standarcie i cenie powinna spisywac się o wiele,wiele lepiej.Do jakości materiałów we wnetrzu nie można się przyczepić.Jednak w aucie tej klasy jest mało miejsca.Tylnie siedzenia nie sa dla ludzi o wzroście 180 cm.Odczuć to można zwłaszcza w pakiecie AMG i panorama dachem.Bagażnik auta można zaliczyć na plus.Jednak jest to zdecydowanie auto dla singli a nie rodzinne.

Auto jest sprzedawane tylko z napedem 4X4 jednak zawieszenie jest slabe.Samochód jest podsterowny,czyli na zakrętach wypycha go do przodu.Przy takiej mocy i szybkości to poważny minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...