Skocz do zawartości

Pochwalijki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sie pochwale:

bylam na zakupach z corka pop.

Nabylam Amarylis,o ktory pop prosila w sobote,

Niestety na targu jeden maly w doniczce kosztowal 12.90:kopara:

W Aldi byly po 2.90.Wiec kupilam

Ku uciesz pop

Przy okazji zjadlam pyszne frytki w budzie,

Zawsze tam idziemy z corka pop jak,jestesmy w poblizu.

Porcja byla ogromna. 

Mniam

Teraz musze cos szybcoirem zapodac pop.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

Dziewczyny 5 lat na wspólnym mieszkaniu wystarczy.Spokój mnie się też należy.:oklaski:

5 lat powiadasz, z dzieckami za ścianą? U mnie przez ten czas to by była " Bonanza" " Wojna domowa" i "Cztery wesela i pogrzeb" (to w odwrotnej liczbie :szydera:). A teraz nastąpią u Ciebie "Barwy szcz:dobrze:ęścia" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I czego rży...pochwaliłabyś koleżankę za znajomość kinematografii :szydera:

Chciałam napisać , że w " Barwach szczęścia " są same dramaty i życiowe nieszczęścia , ale trochę głupio przyznawać się do tych seriali :haha: Tak więc ....... zaśmiałam się z poczucia humoru i nieświadomości tematu . :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darf ich? Proszę, proszę, proszę nie ignorować bo chyba debiutuje tu. Pochwalę się, choć wiem, że to nieprawda, nooooo nie cała prawda:haha:

Odbyłam spotkanie z córką pdp a ta wystrzeliła, że pierwszy raz słyszy tak perfekcyjny język niem. od auslandera. To nie jest prawda, nie mówię perfekcyjnie, bez ichniego akcentu, błędy gramatyczne popełniam w każdym wypowiedzianym zdaniu. To ja to wiem a ona nie?:haha:Ewidentnie kadzi mi, interes ma w tym? Oby nie.

Ale ponieważ i pomimo próżność ludzką cechą jest to połechtalo ^^mię toto:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

5 lat powiadasz, z dzieckami za ścianą? U mnie przez ten czas to by była " Bonanza" " Wojna domowa" i "Cztery wesela i pogrzeb" (to w odwrotnej liczbie :szydera:). A teraz nastąpią u Ciebie "Barwy szcz:dobrze:ęścia" 

Dzisiaj pytanie.: Mamo zostaniesz  z Misiem( Mania w przedszkolu) ,farby byśmy kupili i zaczęli szybko malowanie.Na to ja ,że bardzo chętnie.Szybko skończycie , szybciej się wyprowadzibcie.

Taksię podeśmiałam.Nawet na umeblowanie do dużego pokoju im dałam,żeby szybciorem im poszło.

Edytowane przez Teresadd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Teresadd napisał:

Dzisiaj pytanie.: Mamo zostaniesz  z Misiem( Mania w przedszkolu) ,farby byśmy kupili i zaczęli szybko malowanie.Na to ja ,że bardzo chętnie.Szybko skończycie , szybciej się wyprowadzibcie.

Taksię podeśmiałam.Nawet na umeblowanie do dużego pokoju im dałam,żeby szybciorem im poszło.

Co sie nie zrobi dla wolności ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co sie nie zrobi dla wolności ? :szydera:

Bosze.A potem jak mi się zechce to dam lub kupię coś.Do tej pory to na pół gwizdka u mnie w kieszeni siedzieli.Pijjawki jedne.I jeszcze nadąsane towarzystwo było.A paszli na swoje.Zobaczą jak życie wygląda.:oklaski:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Bosze.A potem jak mi się zechce to dam lub kupię coś.Do tej pory to na pół gwizdka u mnie w kieszeni siedzieli.Pijjawki jedne.I jeszcze nadąsane towarzystwo było.A paszli na swoje.Zobaczą jak życie wygląda.:oklaski:

 

A jak ! :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Teresadd napisał:

Bosze.A potem jak mi się zechce to dam lub kupię coś.Do tej pory to na pół gwizdka u mnie w kieszeni siedzieli.Pijjawki jedne.I jeszcze nadąsane towarzystwo było.A paszli na swoje.Zobaczą jak życie wygląda.:oklaski:

 

Otóż to, otóż to... Mój syn powiedział tylko jedno zdanie do swojego eksszwagra, kiedy nie chciał się wyprowadzić od swojej mamusi, a moja córka nalegała : " Wiesz kiedy zaczyna się dorosłe życie? Wtedy kiedy zaczynasz opłacać swoje rachunki samodzielnie... ja płacę swoje od 7 lat". Ekszięciunio starszy od moich dzieci o 8 lat. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Krista napisał:

Darf ich? Proszę, proszę, proszę nie ignorować bo chyba debiutuje tu. Pochwalę się, choć wiem, że to nieprawda, nooooo nie cała prawda:haha:

Odbyłam spotkanie z córką pdp a ta wystrzeliła, że pierwszy raz słyszy tak perfekcyjny język niem. od auslandera. To nie jest prawda, nie mówię perfekcyjnie, bez ichniego akcentu, błędy gramatyczne popełniam w każdym wypowiedzianym zdaniu. To ja to wiem a ona nie?:haha:Ewidentnie kadzi mi, interes ma w tym? Oby nie.

Ale ponieważ i pomimo próżność ludzką cechą jest to połechtalo ^^mię toto:szydera:

No bo to miłe. Ja też się zawsze cieszę słysząc takie teksty. Tylko, że ja po niemieckiemu to tak bardziej średnio daję radę, więc w moim przypadku pochwały, to czysta kurtuazja:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

No bo to miłe. Ja też się zawsze cieszę słysząc takie teksty. Tylko, że ja po niemieckiemu to tak bardziej średnio daję radę, więc w moim przypadku pochwały, to czysta kurtuazja:szydera:

I w piórka nie obrastasz ...z tego powodu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Afryka napisał:

Otóż to, otóż to... Mój syn powiedział tylko jedno zdanie do swojego eksszwagra, kiedy nie chciał się wyprowadzić od swojej mamusi, a moja córka nalegała : " Wiesz kiedy zaczyna się dorosłe życie? Wtedy kiedy zaczynasz opłacać swoje rachunki samodzielnie... ja płacę swoje od 7 lat". Ekszięciunio starszy od moich dzieci o 8 lat. :d

Z mężem rok temu poprosiliśmy dzieci o wynajęciu,kupieniu czy budowie własnego lokum.Bo wszystko było już na ostrzu noża.Mnie tam praktycznie nie było,ale odpocząć we własnym domu nie mogłam jak wracałam z De.Już zapomniałam jak to mieszka się w spokoju we dwoje.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się :oklaski: Coraz lepiej idzie mi wierszowanie :oklaski: Przypominają się młode lata, jak szło mi super :haha: Aż żałuję, że nie wydałam tomiku wierszy :haha: W mojej ostatniej pracy na etacie wyprodukowałam nawet bajkę czytaną i graną....tekst, choreografia, kostiumy, reżyseria, zdjęcia i dźwięk mojego autorstwa...tylko w wolontariacie, niestety :haha: Będę więc się chwalić moimi wypocinami dość często :szydera: I nie latać proszę na poskarżyjki...dajcie starszej pani przeżyć drugą młodość :ostrzegam::haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pochwalę się :oklaski: Coraz lepiej idzie mi wierszowanie :oklaski: Przypominają się młode lata, jak szło mi super :haha: Aż żałuję, że nie wydałam tomiku wierszy :haha: W mojej ostatniej pracy na etacie wyprodukowałam nawet bajkę czytaną i graną....tekst, choreografia, kostiumy, reżyseria, zdjęcia i dźwięk mojego autorstwa...tylko w wolontariacie, niestety :haha: Będę więc się chwalić moimi wypocinami dość często :szydera: I nie latać proszę na poskarżyjki...dajcie starszej pani przeżyć drugą młodość :ostrzegam::haha:

:szok: :tak: i to widac i słychać i czuć:szydera: że mamy tutaj  mistrza forumowego,,nie lata młodziencze,,tutaj z forumowych aktorek i aktorów szybko stwarzaj produkcję filmową,,albo nawet teatrzyk,,:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

:szok: :tak: i to widac i słychać i czuć:szydera: że mamy tutaj  mistrza forumowego,,nie lata młodziencze,,tutaj z forumowych aktorek i aktorów szybko stwarzaj produkcję filmową,,albo nawet teatrzyk,,:hura:

" Nie będzie kabaretu ...będzie chór !!! "....St. Anioł :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

:szok: :tak: i to widac i słychać i czuć:szydera: że mamy tutaj  mistrza forumowego,,nie lata młodziencze,,tutaj z forumowych aktorek i aktorów szybko stwarzaj produkcję filmową,,albo nawet teatrzyk,,:hura:

Była już bajka mojego autorstwa :haha: O królewiczach i królewnach, karocach i rycerzach...zapomniałaś? :haha: Dobry rok temu wystawiłam "tę sztukę" :oklaski: Teraz mam też bajkę, ale boję się wstawić, bo mogę zostać posądzona o niecne myśli :haha: Ale pochwalę się, że jest zajebiaszcza :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krista napisał:

Darf ich? Proszę, proszę, proszę nie ignorować bo chyba debiutuje tu. Pochwalę się, choć wiem, że to nieprawda, nooooo nie cała prawda:haha:

Odbyłam spotkanie z córką pdp a ta wystrzeliła, że pierwszy raz słyszy tak perfekcyjny język niem. od auslandera. To nie jest prawda, nie mówię perfekcyjnie, bez ichniego akcentu, błędy gramatyczne popełniam w każdym wypowiedzianym zdaniu. To ja to wiem a ona nie?:haha:Ewidentnie kadzi mi, interes ma w tym? Oby nie.

Ale ponieważ i pomimo próżność ludzką cechą jest to połechtalo ^^mię toto:szydera:

Nie wiem jak mówisz po niemiecku ale ja byłabym zadowolona z takiego komplementu. Nawet jeśli wynika z kurtuazji to dukającej i to w bezokolicznikach nikt by tego nie powiedział. 

Ja usłyszałam jedynie że niepotrzebnie wybieram się na kurs niemieckiego dla obcokrajowców. Taki pseudo komplement. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...