Skocz do zawartości

Co zawiera walizka opiekunki?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, erika napisał:

@Łukasz i tak trzymaj:love: hm to tylko kolezeńskie cmok:) bo fajny z Ciebie kumpel i dlatego funduję Ci:piwo: @Blondi prawda? ,że fajny łukaszek się nam "trafił" ? ale to Ty chyba masz w sobie tyle chemii :hahaha:  a co dopiero w realu :) Duże buziolki przesyłam .DZIĘKUJE ŻE JESTEŚCIE!!!

 

Mam tej chemi 3w1-hahahha  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adamos1 napisał:

LENA_57-----..."--adamos1 najlepiej bedzie jak bedziemy wolontariuszkami. No ewnetualnie za miske kartofli pracowac.-----.."o tym nie pisałem jeszcze bedąc tu na tym portalu.Ja przyjeżdzam z pustą a odjeżdzam z pełną ..bo jest wiele artykułów w promocji  co tu kosztują taniej jak w Polsce.Niemcy dobrze wiedzą ,że nasze dochody w Polsce są 3-4 niższe  a ceny w net takie same jak w Polsce,i tym się nie przejmuję ,tylko mi wstyd ,że żyję w takim złodziejskim kraju.Kiedy rozmawiam z Niemcami na ten temat  to wyjaśniam ,to nie znaczy ,że Polacy są niedouczeni i dlatego tak jest,tylko ,że  Ci mądrzy stoją z boku i nie chcą Rządzić  ,stąd taka sytuacja ,klasycznym obrazem jest obecna sytuacja w Polsce ,gdzie amatorzy i karierowicze rządzą tym krajem.Nie wystarczy entuzjazm ,ale  wiedza połączona z inteligencją a tego u nich nie ma za grosz!!!

Barrakuda----nie myślałem ,że i Ty należysz do tego grona a o co mi chodzi to chyba się domyślasz,dlatego nie dziwie się ,że i Niemcy o polakach mają podobne zdanie.(niektórzy),wybacz musiałem to napisać .

adamos1. Polacy zawsze byli tlamszeni i nie mogli decydowac o sobie. Ja uwazam, ze Polska nadal nie jest wolnym krajem. Musimy sie podporzadkowac woli silniejszego, a z pustego i Salomon nie przeleje. Polska sama niszczyla swoj przemysl juz z koncem lat 80-tych, poprzez narzucanie wysokich podatkow, "popiwek" itp, a teraz nie ma dla nas pracy. Jak nie ma przemyslu to i inne dziedziny gospodarki padaja, to prosta zasada. A co do zlodziejstwa, to Polacy chyba najmniej kradli, a jesli tak to okradali samych siebie. Niemcy od wiekow napadali na inne narody i grabili. To, ze po wojnie przeszli glod, jak kazdy narod, to ich nie usprawiedliwa. Ciagle nas szkaluja, pomawiaja bo to narod nauczony zdobywac, brac. A ta ich uprzejmosc jest pozorna.  Nawet do wagi naszych walizek maja obiekcje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LENA_57 napisał:

adamos1. Polacy zawsze byli tlamszeni i nie mogli decydowac o sobie. Ja uwazam, ze Polska nadal nie jest wolnym krajem. Musimy sie podporzadkowac woli silniejszego, a z pustego i Salomon nie przeleje. Polska sama niszczyla swoj przemysl juz z koncem lat 80-tych, poprzez narzucanie wysokich podatkow, "popiwek" itp, a teraz nie ma dla nas pracy. Jak nie ma przemyslu to i inne dziedziny gospodarki padaja, to prosta zasada. A co do zlodziejstwa, to Polacy chyba najmniej kradli, a jesli tak to okradali samych siebie. Niemcy od wiekow napadali na inne narody i grabili. To, ze po wojnie przeszli glod, jak kazdy narod, to ich nie usprawiedliwa. Ciagle nas szkaluja, pomawiaja bo to narod nauczony zdobywac, brac. A ta ich uprzejmosc jest pozorna.  Nawet do wagi naszych walizek maja obiekcje.

 

a czyja to wina ?skończmy ten temat,jesteś na portalalach tu i tam ? zieje nienawiścią do Niemców to ich wina?????????----odpłacają!

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Florcia napisał:

@Blondi, już niedługo babie lato i co WY na to?!

Będziemy tak samo szaleć jak w lato,,temperatura napewno nie spadnie ,będzie gorąco i nie ma co dybac będzie napewno wspaniale,Florcia w babie lato też poszalejemy,,,

2 minuty temu, adamos1 napisał:

no to do toreb napakujemy babiego lata-ha ha

hahahha ale będzie lekka wreszcie walizeczka-hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, adamos1 napisał:

a czyja to wina ?skończmy ten temat,jesteś na portalalach tu i tam ? zieje nienawiścią do Niemców to ich wina?????????----odpłacają!

odplacaja???  Na litosc, za co?  Ze dajemy swoje zdrowie, serce, prace ponad miare??? Rodzina sie tak nie troszczy o rodzicow jak my to robimy. jesli ktos sieje nienawiscia to wlasnie ta druga strona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy umiesz czytać? odpłacają tym co zieją do nich nienawiścią  ,Dzieki Merkel  nie ma jeszcze III wojny ,czy tego też polacy nie dostrzegają? nie---- tylko jak  niemiecki temat się pojawi to wszyscy hura  na Niemców,kochana ,wiem co piszę!-wybacz.Bardzo szeroki temat,wiecej obiektywizmu,wszyscy dominować nie mogą ,tak już to wszystko jest stworzone, ale chamstwo jest odpłacane chamstwem,historia ----islamiści i inne podobne nacje byli paleni ,wyżynani ,nieraz całe wioski ,kto to robił ja? chrześcijanie  teraz mają zapłate.Rzecz jasna oni też swieci nie byli w tych czasach ,ale.....ale....

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

och ... od walizeczki doszło znów do polityki ...  szkoda :(

zapakujemy trochę polityki w walizeczki:hahaha: i co jeszcze? trochę nienawiści i złości wywieziemy z Niemiec do Polski-hahahaha  

Pytam się !!!a gdzie zmieści się radośc i usmiech? na plecach chyba-ludziska chyba w każdego z nas troche slońce dało po potyliczce  -:kawa: się napić i ochłonąc do jasnej ciasnej,,,

o walizkach mowa ,,,ja mam śliczną walizę , nikt nigdy nie pomyli ,,,nie musze szukać bo widzę ją z daleka ,,,a wy jakie macie kufry? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Łukasz napisał:

och ... od walizeczki doszło znów do polityki ...  szkoda :(

:hahaha:

 

16 minut temu, Blondi napisał:

zapakujemy trochę polityki w walizeczki:hahaha: i co jeszcze? trochę nienawiści i złości wywieziemy z Niemiec do Polski-hahahaha  

Pytam się !!!a gdzie zmieści się radośc i usmiech? na plecach chyba-ludziska chyba w każdego z nas troche slońce dało po potyliczce  -:kawa: się napić i ochłonąc do jasnej ciasnej,,,

o walizkach mowa ,,,ja mam śliczną walizę , nikt nigdy nie pomyli ,,,nie musze szukać bo widzę ją z daleka ,,,a wy jakie macie kufry? 

Ja mam niewyrozniajaca sie, ale dobra, spelnia wymogi. Dobra firma i do tego taka sama torbe podreczna. Dostalam w prezencie od tych dobrych Niemcow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 28.8.2016 at 15:07, adamos1 napisał:

czy umiesz czytać? odpłacają tym co zieją do nich nienawiścią  ,Dzieki Merkel  nie ma jeszcze III wojny ,czy tego też polacy nie dostrzegają? nie---- tylko jak  niemiecki temat się pojawi to wszyscy hura  na Niemców,kochana ,wiem co piszę!-wybacz.Bardzo szeroki temat,wiecej obiektywizmu,wszyscy dominować nie mogą ,tak już to wszystko jest stworzone, ale chamstwo jest odpłacane chamstwem,historia ----islamiści i inne podobne nacje byli paleni ,wyżynani ,nieraz całe wioski ,kto to robił ja? chrześcijanie  teraz mają zapłate.Rzecz jasna oni też swieci nie byli w tych czasach ,ale.....ale....

adamos1 do kogo to piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...