Skocz do zawartości

Czy nie sądzicie że los i podświadomośc mają hory humor?????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie sądzicie że los i podświadomość mają co najmniej chore poczucie humoru?? Jak to jest że spotyka się coś pięknego a potem znika zostawiając po sobie coś co powoduję że chce się "nie być". Dlaczego inni korzystają na naszych odkryciach nas zostawiając na pastwę, już wspomnianego, chorego losu. Jak tak ma wyglądać całe moje życie to ja z miłą chęcią zerwę tę umowę, ale nie podpiszę następnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, geko, widzę że ktoś musiał cię chyba bardzo zranić skoro tak piszesz. Popatrz na świat

z innej strony. Przez różowe okulary. Wszystko się zmienia, my też i nasze spojrzenie na świat również. Bądź optymistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jA ja się zgadzam z geko

Ja tam nie umiem założyć różowych okularów i starać się nie widzieć ile krzywdy ludzkiej się dzieje na świecie.

Ja już nawet wiadomości nie oglądam i czytam bo nie mam już siły psychicznie nabierać sobie tego całego bagna na głowę jakie jest na świecie.

I można się zastanawiać czy to los tak znas kpi czy Bóg a może inna siła wyższa która wyrwała nas ze spokojnego nieistnienia.

Ale trzeba jakoś żyć, umieć sobie i z tym radzić i umieć doszukać się radości w prostych rzeczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁAAAAAA, przespałem się i już mi lepiej, dziękowac bogom za mą naturę wesołka i dużego dziecka. Wielbic Izisa i Khareda. Łoj, lepiej mi, czuję się jak motylek który wyszedł z poczwarki, ale jestem jeszcze pomietolony więc będzie więcej zmian. Ale dzięki gabulo... tylko jedna rzecz... ja zamiast różowych okularów to mam różowe oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi.. z szacunkiem dla stanowiska... dla Ciebie ogólnie Albo nie zrozumialam albo jest zupelnie inaczej. Tez cale życie chyba mam poczucie bycia dzieckiem , ktore nie ma ochoty wydorośleć .. przynajmniej pod pewnymi względami - chcę być wolontariuszem , chcę radować , chcę wierzyć , chcę się smiac , chcę pomagać ... I zapewne wiele z tego zrobilam i co ? I coi z tego - dostalam nieraz siermiężne kopniaki w dupę , nieraz w ryja... Jesli , ktos widzi twoją słabość , pomoc, albo wspołczucie to uważa nas za kretynow do wykorzystania.Nieraz się przejechalam... A nie daj Boze pozalić się , to zaraz uważają , że chcesz więcej wyrwać aniżeli posiadasz...Uważają , że w realizacji własnych pragnień , cełów zawarłeś pakt z diablem. Nic inaczej-dla mnie to nie jest chore poczucie humoru... dla mnie los choć dziwnie to zestawiłaś z podświadomoscią .. inaczej myśleniem naszym nie wiąże się w realny związek. Los, podświadomość to zupełnie inne psikusy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu wrednym nie zostać? Osoba dobra, czyli obecnie taka, którą trzeba wyśmiać i zapomnieć. To nie kwestia poczucia humoru tylko prostackiego chamstwa. Jeśli ktoś chce być dzisiaj pomocnym dla innych, przegrywa na tym, staje się jedynie narzędziem, które po wykorzystaniu należy rzucić w kąt. Bądź chamem, zyskasz więcej - nauka która pobije wszelkie religie i filozofie. Już to zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie sądzicie że los i podświadomość mają co najmniej chore poczucie humoru?? Jak to jest że spotyka się coś pięknego a potem znika zostawiając po sobie coś co powoduję że chce się "nie być". Dlaczego inni korzystają na naszych odkryciach nas zostawiając na pastwę, już wspomnianego, chorego losu. Jak tak ma wyglądać całe moje życie to ja z miłą chęcią zerwę tę umowę, ale nie podpiszę następnej.

też kiedys powiedziałam że juz więcej nie podpiszę porozumienia

między tym co było prawie i tym co uciekło jak wiatr

niestety potem życie weryfikuje i podsuwa nam skrycie ,czając się w poświadomości następne

i podpiszemy,a jakże

i mimo strachu podnosimy ryzyko

czasami warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba jakoś żyć, umieć sobie i z tym radzić i umieć doszukać się radości w prostych rzeczach

Moi kochani . Dziękuję że mnie oszczędzacie w słowach. Jak powyżej napisała michell :!:

To jest najważniejsze. Przecież wiadomo że od razu po założeniu " różowych okularów "

wszystkie problemy nie znikną -ot--tak sobie . :!:

Na własnym przykładzie mogę wam z ręką na sercu powiedzieć że wszystko można przezwyciężyć, człowiek może wiele przejść---nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak

wiele może wytrzymać . A może :!: :!: Trzeba tylko chcieć :!: A życie toczy się dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiele może wytrzymać . A może :!: :!: Trzeba tylko chcieć :!: A życie toczy się dalej .

Może mam dzisiaj wyjątkowo zły humor... Człowiek męczy się, wytrzymuje cały ten czas, i wytrzymuje. Życie w swej postaci toczy się dalej. U jednych się polepsza, u innych nie. Mimo, że bardzo chcą. Różowe okulary nie zawsze pomagają, mimo tego że się je młotkiem do głowy przybija. Jak coś jest czarne, to jest czarne choćby nie wiem jak różowe te okulary były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...