Skocz do zawartości

geko19912

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Zauważony
 1. geko19912

  Egzorcyzmy

  szczerze, dzisiaj to nawet słonia da się stworzyć bez większych problemów... wystarczy wiedzieć jak, po wodzie chodzą... a raczej po tym przezroczystym co jest w wodzie... i to jest KIT. a to co nadprzyrodzone to nie pokażą bo to ZŁE, bo nie wiadomo co to jest i w ogóle to od szatana... słowem, człowiek jest ( powiedzmy -skomplikowany ? ) Ha ha--- Geko ! wróciłam, i nie pozwolę na brzydkie słowa ! ! ! Poza tym nie zgadzam się z twoja opinią. Pozdro :!:
 2. Gabi Gabi Gabi, moja mała słodka Gabi. Bóg was kocha, Bóg kocha wszystkich. Już nie jetsem ateistą, jestem deistą. Bóg istnieje i Bóg stworzył świat, ale dalej twierdze, że Bóg juz nieingeruje w świat gdyż człowiek nazbyt się usamodzielnił. A teraz na temat. GABI NIE PODDAWAJ SIĘ CIEMNEJ STRONIE MOCY, cięn nie jest dobry, ściezka cieni jest prosta i szeroka, ale i łatwo ją zgubic, w przeciwieństwie do scieżki światła. Tam drzewa i ogień cię poprowadzą, woda i wiatr dopomogą, a błyskawice i ziemia wysłuchają. Nie ważne kim on jest, jego los jest znany wszystkim bogom, prawdziwym i fałszywym, istniejacym i nieistniejacym, on podąża scieżką cieni, Ty mozesz iśc ścieżką swiatła, nieschodź z tej ścieżki. Wierze w ciebie jako kapłan błyskawic. (A to ostatnie to wczucie się w role w moim nowym opowiadaniu ^^)
 3. no i masz gabi, o tym chyba już wspominałem, przyszedł typ i się za Jezusa podał, a TY mu nie wierzysz. Pytanie nie jest czy On jest Jezusem czy nie, tylko dlaczego mu nie wierzysz. Oki, pójdziesz do nieba a On cię zapyta "Dlaczegosz memu synowi nie uwierzyłas kiedy On Tobie przedstawił swą osobę?" I co?? Zatkało kakało?? Ja przerzuciłem się na deizm, więc zwisa mi czy jest on Jezusem czy nie... co jest prawdą pozostawiam siłom wyższym.
 4. geko19912

  Apokalipsa

  Dwie rzeczy gabi. Możemy cię uznac za porządnego wierzącego, który kocha, wybacza i zyje bez nałogów i próbuje życ bez najmniejszych grzechów(zawsze się coś znajdzie). Po drugie nie "za coś" ale "za kogoś" Może i jestem hamski, bezczelny, wredny itd. itp. etc. (nie chwalcie, jeszcze się uczę ^^) ale potrafię (czasem) zauważyc starania innych.
 5. geko19912

  Apokalipsa

  TAK, PRZEJDŹ NA CIEMNĄ STRONĘ MOCY, DAJ SIĘ PONIEŚC EMOCJOM. :twisted: :twisted:
 6. bardziej realista, jak coś jest czarne to jest czarne a my to tylko inaczej widziec mozemy. no dobra, ale los i podświadomośc czasem strzelaja takie hamstwa ze... ze... no pojśc i z mostu skoczyc.
 7. Dostałęm różowe okulary i mi się potłukły, a w jaki sposób mam zerwac umowę... no proszę, żyletki albo pociąg wystarczą.
 8. Czy nie sądzicie że los i podświadomość mają co najmniej chore poczucie humoru?? Jak to jest że spotyka się coś pięknego a potem znika zostawiając po sobie coś co powoduję że chce się "nie być". Dlaczego inni korzystają na naszych odkryciach nas zostawiając na pastwę, już wspomnianego, chorego losu. Jak tak ma wyglądać całe moje życie to ja z miłą chęcią zerwę tę umowę, ale nie podpiszę następnej.
 9. olka... piszesz o gejach, proszę wypowiedz się teraz o lesbijkach, bo o nich raczej nie wspominałaś(nie czytałem całego twojego posta bo mi oczy krwawiły) Jak jesteś taka mądra to napisz że lesbijki tez złe bo to jest prawie to samo, różnica jest taka że to kobieta a nie mężczyzna.
 10. geko19912

  Apokalipsa

  No dobra, jak wiecie jestem ateistą, ale powiedzmy że Jezus przyjdzie. Schodzi na świat. Podchodzi do kogoś z najbardziej wierzących (szczerze) i mówi. "Jestem Jezus Chrystus...". Łapy se nie dam uciąc jednak najprawdopodobniej ta osoba nawrzuca kochanemu Jezusowi że się za takiego podaje, za naśmiewanie się itd. I się nie zdziwię. P.S. Napisał bym gdzie indziej ale nikt tam nie zagląda. Mam dowód (jak to śmiesznie brzmi ale nie chce mi się w głowie szukac lepszego słowa) na to że wiara(cała) to może byc jeden wielki kicz.(najpierw musicie zapytac ;p)
 11. geko19912

  A może sam coś napisz

  Sorki Ann, musiałem coś spartolic wklejając cytat, mój błąd. Boli mnie smierc na całe zycie.
 12. geko19912

  A może sam coś napisz

  Sorki że tak późno, opuściłem forum z powodu wakacji a potem szkoły. Ale do rzeczy. Historyjka ładna, mogł bym się czepic kilku szczegółów i zabolało mnie jedno. śmierc na całe życie... chmm... co najwyżej nieumarły.Ale pochwalic cię muszę i przyznam że coś ładnego wyjdzie... ale sam nic nie dopisze, jestem zatopiony w stworzonym przez siebie świecie i nie chce tego zmieniac... wybaczcie.
 13. geko19912

  A może sam coś napisz

  mi osobiście do pisania tylko fantasy... a może spróbujemy coś napisac tutaj na forum??? To mogło by ci pomóc. Co ty na to?? Jeśli tak(nawet jeśli nie :P) to stwórz własną postac, opisz czy jest elfem czy człowiekiem, wojownikiem czy magiem, oczywiście rozpietości masz do świata fantasy, opisz o najlepiej jak potrafisz, wygląd i charakter po prostu wszystko.
 14. geko19912

  A może sam coś napisz

  niestety nie, po prostu pisze, nie chce byc nauczycielem bo jestem w tym kiepski... chyba. po prostu wez karke i zacznij... z czasem wszystko się ułoży, a kto wie, może stworzysz własny świat jak Ja z moim Przyjacielem. najpierw pisze jak leci(ale też z jakimś sensem) a potem przerabiam, łącze i omawiam z kolegą... ale najwazniejszy jest pomysł. nakręca mnie wszystko ale głównie muzyka i film, to właśnie tam znajduje najwięcej pomysłów. muzyka każda(ale w sensie że wszystkiego po trochu, uwierz, nawet w techno da się coś znaleźc) a film z dużą ilością efektów specjalnych bądź dobrą fabułą nierealną(fantasy i science fiction) ale najlepiej jak to jest połączone jak w lotrze czy hp. a tak w ogóle to jaki świat preferujesz, realny fantasy czy SF???
 15. Jeśli ten co ma byc na wiecznośc potępiony będzie wystarczająco uparty to sie nie nawróci chocby i bóg miał się skończyc.


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompedium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...