Skocz do zawartości

lucyna

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Kontakt

 1. Popieram jednak kilka biur , jedno obiecuje reklamę w internecie,która polega na tym co człowiek może sam zrobić. Koszty prowizji potem bywają dziwne za tzw dodatkowe inne.. :twisted:
 2. lucyna

  Ulubiony mebel

  och to co mam to mam ale mazy mi się sofa,wygodna,właśnie do oglądania tv
 3. moja córcia nadala nie pali druga robi przymaiarki a ja niestety dalej,mimo że nabyłam epapierosy
 4. lucyna

  wada <choroba> oczu...

  tak,ja od lat czekam i czekam oby mi starczyło wzroku na doczekanie
 5. moja córcia trzyma się dalej ale ja ani drgnę z kończeniem tez myślę kto podpowie jakąs może nawet i masakryczną metodę,ale skuteczną :twisted:
 6. moja córcia poszła teraz na jakies tam prądy odwykowe i nie pali tydzień zobaczymy czy da rade i pewno sama podreptam
 7. lucyna

  co daje nam szczęście?

  ech szczęście to taka ułuda to taki wiatr to bryza morska jak pieniądz w prtfelu
 8. spokojne sumienie to piękna sprawa tylko pozostaje kwestia posiadania sumienia
 9. jeżeli pomogło to super ale myślę ze najwięce zasługi jest w Tobie
 10. lucyna

  prośba

  u mnie juz od czerwca ub. roku szukaja!!! na badania czeka się 2-3 miesiące teraz szukamy jeszcze tętniaka aorty brzusznej i na badania 4 MIESIĄCE a położyć się nie mogę w majestacie instytucji za które płacę można spokojnie zejść a ja bym tylko chciała wiedzieć na co :twisted:
 11. 1.czy wypijesz kawę w kawiarni w towarzystwie geja (lesbijki)? 2.czy uciekniesz z fajnego przyjęcia kiedy dowiesz się że jest tam gej (lesbijka) 3.wypiszesz się ze szpitala kiedy dowiesz się ze obok lezy gej (lesbijka)? itd,itd wypośrodkować ,wyluzować skrajności prowadzą do skrajnych zachowań.
 12. lucyna

  co daje nam szczęście?

  masz rację,każdy ma swoje to tak jak z obrazem na wystawie o jednym obrazie kilka osób powiedziało zupełnie coś innego
 13. lucyna

  prośba

  bardzo dziękuję za linki sporo ciekawoste o których nie wiedziałam i mogę swojej lekarce podpowiadać w jakim kierunku iść lekceważy się objawy a potem słyszy się -dlaczego tak ózno pani przychodzi
 14. lucyna

  Miłość przez Internet

  wszystko może się stać,to tylko sprawa rozwagi i oczywiście nie w wieku nastu lat bo to jest bardzo grożne z poznaniem człowieka w realu jest podobnie też do końca nie wiadomo
 15. lucyna

  co daje nam szczęście?

  szczęście trzeba sobie zasłużyć? A może szczęście tkwi w każdym z nas zaczajone by wyjść w najmniej odpowiednim momencie i pomóc nam zmienić nasze życie w bardziej znośne? A co Wam daje poczucie szczęścia? Zapraszam do rozmowy.


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompedium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...