Skocz do zawartości

Czy wierzycie wróżkom?


Gość mąż
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem dla ciebie Lucynko ale ja jestem przeciwna jakimkolwiek wróżbom , kartom itp. . To jest naprawdę wbrew wszelkiej wierze chrześcijańskiej . A " mąż " napisał wcześniej że żona się obraziła. Szkoda że nie pisze teraz jak rozstrzygnął ten dylemat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację co do wiary

ale tez zależy od wewnetrznej wiary człowieka

ja nie jestem maniakiem szukania w kartach i ignorowanie wszystkiego co niesie wiara czy religia

człowiek jest ułomny i jak wiesz postępowanie wielu tych co chodzą do kościoła nie ma nic wspólnego z wiarą,mimo że na zewnatrz pokazują przywiązanie do wiary

odpowiedzi się szuka,zawsze i tylko problem w miejscu szukania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zawsze kusiło mnie i zastanawiałam czy nie wybrać się do wróżki nawet z czystej ciekawości. Ale boję się tylko tego, że mogę się od tego uzależnić? Nie uważacie, że jest to podstawowy problem chadzania do wróżek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zawsze myślałem że przepowiednie dotyczące daty śmierci to tylko sposób na wyciąganie kasy. Ostatnio dla żartu poszedłem do wróżki która przepowiedziała mi moją datę śmierci (bardzo niebawem). Zrobiło to na mnie duże wrażenie więc postanowiłem pójść do innej wróżki w innym mieście. Powiedziała mi dokładnie to samo.

Przestraszyłem się i postanowiłem przejść test na przepowiedzenie życia na http://poznajdate.com i otrzymałem znów tę datę!

Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość blackagula

Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, skonsultujesz ją z wróżką? Wybór życiowego partnera, mieszkania, pracy ale również wybór fryzjera czy samochodu. Jeśli jesteś stałą bywalczynią gabinetu astrologa czy tarocisty i chciałabyś o tym opowiedzieć napisz: [email protected] lub zadzwoń 516444962

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

I ja jestem tego samego zdania jak Oczko. Moja znajoma wysłała kiedyś SMS do wróżki Marcina, żeby podał jej wyniki losowania lotto. Nie padła żadna z cyfr, a SMSy nękały ją przez kilka miesięcy póki nie zadzwoniła do biura obsługi klienta, żeby zablokowali ten numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem tego samego zdania jak Oczko. Moja znajoma wysłała kiedyś SMS do wróżki Marcina, żeby podał jej wyniki losowania lotto. Nie padła żadna z cyfr, a SMSy nękały ją przez kilka miesięcy póki nie zadzwoniła do biura obsługi klienta, żeby zablokowali ten numer.

to się dopiero nazywa naiwność :D . Jakby wróżka Marcin znał wyniki losowania to zachowałby to dla siebie i żył z odsetek od wygranych :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość julia wróżka

Hmmm - ja też mogę przepowiedziec przyszlosc każdemu z Was - wystarczy tylko przeslac wczesniej na moje konto skromna sumkę w wysokości 100 zł i całą prawde wam powiem! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - ja też mogę przepowiedziec przyszlosc każdemu z Was - wystarczy tylko przeslac wczesniej na moje konto skromna sumkę w wysokości 100 zł i całą prawde wam powiem! :D :D :D

Ha ha ;) i własnie na takiej zasadzie się to odbywa. Ale dopóki ludzie się nabieraja, dopóty interes się kręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - ja też mogę przepowiedziec przyszlosc każdemu z Was - wystarczy tylko przeslac wczesniej na moje konto skromna sumkę w wysokości 100 zł i całą prawde wam powiem! :D :D :D

Ha ha ;) i własnie na takiej zasadzie się to odbywa. Ale dopóki ludzie się nabieraja, dopóty interes się kręci...

dokladnie...my sie zastanwiamy o co w tym chodzi, jak to jest, ze ludzie w to wierza... a wiadomo, ze jak nie wiaodmo o co chodzi, to chodzi o poeniadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takiej wróźce z telwizji nigdy bym nie zaufała. Ale prawdziwa, cygańska wróżka potrafi zakręcić w głowie... kiedyś byłam u takiej, z głupoty i powiem Wam, że sporo rzeczy o mnie wiedziała i częśc z nich sie sprawdziła. Do dzis nie wiem co mam o tym myslec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Ten wielce skomplikowany,czy wierzycie? takie przeciętne Cyganki tego nie umią ,ale są wsród nich ,które tylko w tym siedzą i mają to opanowane,,tu dużą role odgrywa psychologia -sam kontakt z osobą zainteresowaną..fakt faktem ,że niektóre z nich czerpią wiedze ,czy te wiadomosci z sił paranienormalnych a więc z sił nieczystych-chodzi mi o sfery duchowe-diabelskie ale tych cygank jest bardzo mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chodzi o wróżki, to w tv puls zaczął się super reality show Dom wróżek. Naprawdę wciąga i nie można się oderwać od telewizora. Szkoda, że musiałam cały tydzień czekać, żeby obejrzeć kolejny odcinek. Ciekawe co dziś się wydarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, mnie kiedyś wróżka wywróżyła międzynarodową karierę. Biorąc pod uwagę fakt, że pracowałam jako opiekunka we Włoszech a teraz w Niemczech to nie mam powodu jej nie wierzyć hahahaha. Nie wierzcie, nie marnujcie czasu, bo wszystko jest w waszych rękach. Ana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierzę ,jacy ludzie są naiwni -gorzej niż dzieci,,,stare a głupie? na wszystko jest odpowiedz u takiej wróżki -ja nigdy  nie chcę wiedziec co mnie czeka itd.śpię spokojnie!!!

          ha ha no cóż z czegoś muszą żyć jak księża a kto im wierzy to ich sprawa,tak samo wróżkom.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...