Skocz do zawartości

Dlaczego opłaca się zmieniać stele w pierwszych latach


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dlatego że jesteśmy różni mamy różne podejście do zmian i zbierania doświadczeń. Trzecia podopieczna z cukrzycą i przeżyłam szok widząc jak wysoki ma cukier. Inna podopieczna, inna cukrzyca i moje dotychczasowe doświadczenie nie przygotowało mnie jednak do tego. Za to wiem co powinna jeść, jak gotować i ja często musi jeść. Nie obawiam się zmian miejsca ale chyba zaczynam szukać czegoś stabilnego. Jeżdżę na krótko do Polski i znów do pracy więc tych zmian rocznie wypadnie mi pięć licząc pobyty 2-miesięczne, jak krócej to nawet więcej.

Chyba jednak jestem typem osadnika. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Fruwakowanie i zmienianie agencji to powinno się robić od początku,,popracowac ,poznac i dalej,,i dalej ,,odważnie,,wtedy się widzi jak jest,,nieraz trochę gorzej ale za lepszą kasę ,,nieraz w ogóle cudownie i wtedy nam szybciej czas leci,,bo nowe miejsce i nowe twarze,,ostatnio pisałam też,że szukam takiego miejsca ,gdzie bym zakotwiczyła dłużej,,bo wszystko mi by pasowalo,,abym czuła się jak w domu,,ale ta kotwica spadła na słodziaka,,,i co ja teraz mam z tym fantem zrobić??? :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, XXMartynaXX napisał:

chłopy zawsze nam skrzydła podcinają !!!!! nie wiem ile masz lat , ale w pewnym wieku to tylko kula u nogi, Sama zdecyduj, czy on dodaje ci skrzydeł czy ciągnie do ziemi,

:oklaski::oklaski::oklaski: ma swoje piękne oczka,,które wszystko widzą,,,mam uszka które wszystko słyszą,,ja jestem księżniczką i mam bajke,,a jak bajka się w razie co skończy,,to żaden chłop mi nie przytnie skrzydeł,,,odfrunę,,normalnie odfrunę,,bo nie mam zamiaru być grzeczna dla jakiegoś faceta,,i robić jak on chce,,niech każdy zapomni,,nie Blondi,,,nie jestem wymagająca ale swoje chcę,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Blondi napisał:

Fruwakowanie i zmienianie agencji to powinno się robić od początku,,popracowac ,poznac i dalej,,i dalej ,,odważnie,,wtedy się widzi jak jest,,nieraz trochę gorzej ale za lepszą kasę ,,nieraz w ogóle cudownie i wtedy nam szybciej czas leci,,bo nowe miejsce i nowe twarze,,ostatnio pisałam też,że szukam takiego miejsca ,gdzie bym zakotwiczyła dłużej,,bo wszystko mi by pasowalo,,abym czuła się jak w domu,,ale ta kotwica spadła na słodziaka,,,i co ja teraz mam z tym fantem zrobić??? :święty:

ja przez 11 lat zmieniłam 3-4 agencję , 1-szą bo facet zakończył karierę w szpitalu, a inne tylko dlatego że  zaczeli mi dawać najgorsze miejsca, Po 2-gim kociołku, powiedziałam paaaaaaa jedną zmieniłam bo szefowa chciała decydować kiedy i do kogo pojadę, Najgorsza firma z jaką się spotkałam, to Proffesionalcare z Toriunia. Straszne baby, a najgorsza szefowa.....:grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

:oklaski::oklaski::oklaski: ma swoje piękne oczka,,które wszystko widzą,,,mam uszka które wszystko słyszą,,ja jestem księżniczką i mam bajke,,a jak bajka się w razie co skończy,,to żaden chłop mi nie przytnie skrzydeł,,,odfrunę,,normalnie odfrunę,,bo nie mam zamiaru być grzeczna dla jakiegoś faceta,,i robić jak on chce,,niech każdy zapomni,,nie Blondi,,,nie jestem wymagająca ale swoje chcę,,

szczęściara, myślałam że dziś takich chłopów nie ma !!!!!!!:donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, XXMartynaXX napisał:

szczęściara, myślałam że dziś takich chłopów nie ma !!!!!!!:donos:

A są!!! ale też dużo mojemu słodziakowi musze otwierać oczy,,bo on jest za dobry dla złych ludzi tutaj,,,za inteligentny,,,ale ja swoim niemieckim naklepię ,naklepię i przyzna mi rację,,,hahahha  takiego trafiłam na portalu,,ale jestem jego gwiazdą ,,,no co! nie jestem taka paskudna,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

A są!!! ale też dużo mojemu słodziakowi musze otwierać oczy,,bo on jest za dobry dla złych ludzi tutaj,,,za inteligentny,,,ale ja swoim niemieckim naklepię ,naklepię i przyzna mi rację,,,hahahha  takiego trafiłam na portalu,,ale jestem jego gwiazdą ,,,no co! nie jestem taka paskudna,,,

na jakim portalu???? On jest Hiszpanem czy Niemcem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, XXMartynaXX napisał:

na jakim portalu???? On jest Hiszpanem czy Niemcem????

aj jaj jaj!!!! nie ma takiego drugiego,,ale warto szukać ,,bo można znalesc jeszcze lepszego,,idz na temat ,,randkowy"  @XXMartynaXX Ty bierz się za czytanie forum, to wszystko się dowiesz,,,gdzie i co!!,, żadnego Hiszpana w życiu,,oni to dopiero mafia ,,do nie roboty,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...