Skocz do zawartości

Praca bez pośrednika


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiliśmy początek. Stworzyliśmy dość dobrze wyglądającą stronę internetową, która na pewno da radę na tle konkurencji. A zrzeszenie ma charakter przede wszystkim społeczny. Jak zgłosi się dostateczna ilość osób odbędą się głosowania i będzie debata. Trochę wiary w dobro ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiara to w kosciole zaleznie od upodobań.

Fakt:

1/Oddolne zrzeszenie, na zasadzie stowarzyszenia wyższej uzytecznosci, wolne od podatków. Numery tel zrzeszenia jak na stronie agencji *usunięto*

*usunięto*

2/Zrzeszenie nowe a na stronie w historii ma zaczątek od 2013

*usunięto*

3/ strona polska agencji dziwnie zbiezna, nazwa, logo, oprawa graficzna a miało być bez pośredników. Jeslo polska agencja otwiera swój oddział na terenie niemiec wszystko ok, kazdy ma prawo ale przy okazji nie wprowadza w bład opiekunki, ze to firma opiekunek po drugie placi podatki w De

*usunięto*

proszę o odp a nie że nie muszę sie zapisywać, bo nie jesteście wiarygodni

Edytowane przez Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nielegalnym pośrednikiem. czegoś takiego nie słyszałam jeszcze. Robimy to kompletnie za darmo. A numer są te same, bo ta strona należny do zrzeszenia. to jaki ma mieć inny numer?

I może jak właściciele agencji się uspokoją to może jakieś prawdziwe opiekunki się odezwą. Trochę dużo tego hejtu jak na inicjatywne, która ma pomagać, a nie szkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona niby stowarzyszenia i strona *usunięto* ma tego samego wlascciela  *usunięto* i z Kowar.Strona firmy nie ma zadnego impressum.W Niemczech für Verein potrzebne sa do zalozenia 7 osob A do prowadzenia przynajmniej 3 .

Edytowane przez Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. :) transparentne jest jak najbardziej. pracuje bez posrednika

Transparentniej nie można. Pan nawet nie jest zalogowany. Tylko pisze jako Gość. Chyba Pan pracuje dla agencji pracy jako forumowicz :)

Edytowane przez beata_w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, beata_w napisał:

Nie o to chodzi. :) transparentne jest jak najbardziej. pracuje bez posrednika

Transparentniej nie można. Pan nawet nie jest zalogowany. Tylko pisze jako Gość. Chyba Pan pracuje dla agencji pracy jako forumowicz :)

To post skierowany do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moderator napisał:

Pozwoli Pani, że nie odpiszemy na Pani maila, bo postawione nam pytanie jest po prostu z Pani strony bezczelnością.

uuuuu.... nasz zawsze mily i uprzejmy Moderator sie z lekka zdenerwowal i nazwal temat poimieniu... tyle mi wystarczy zeby wnioskowac, ze intencje wysylajacego maila do Moderatora nie byly czyste jak łza... uuu macie Panstwo przechlapane... a sympatii i wiarygodnosci Wam to tym samym u forumowiczek nie przysporzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Moderator napisał:

Pozwoli Pani, że nie odpiszemy na Pani maila, bo zadane w nim pytanie jest po prostu z Pani strony wyrazem bezczelności.

brawo Moderator. A agencja z Jeloniej góry ma antyreklamę na bank. Zachłanność nie popłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, beata_w napisał:

Skoro dusicie inicjatywę społeczną w zarodku czego innego myśleć o Was.

:) mam zwyczaj rozstawać się w zgodzie. Zatem pokój z Wami.

Dusimy publikując i promując ją na naszych kontach w mediach społecznościowych? W mojej ocenie nie obroniła Pani inicjatywy w konfrontacji z Forumowiczami.

Życzymy mimo wszystko powodzenia.

Pomożemy w promowaniu wszystkich sensownych inicjatyw wspierających Opiekunów pod warunkiem, że będą one transparentne.

Pozdrawiam.

Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam i swoje 5 groszy----przeczytałem  coś co warto rozważyć  przy podejmowaniu taki działań typu zwiazki zrzeszenia itd.-w Polsce , gdzie bylismy i jesteśmy okradani przez góre ,jest brak zaufania do czegoś nowego.Moderator wspomniał ,że wszelkie działania pozytywne a więc transparentne  bedą spotykały się z poparciem-może zacytuje coś na ten temat..."    ....Transparentność nie jest potrzebna zatem tylko po to by załagodzić rzesze audytorów, prawników i innych osób odpowiedzialnych za tworzenie standardów i ich egzekwowanie, bądź też, by zwiększyć zyski czy też uszczęśliwić udziałowców. Firma, która prowadzi swój biznes poprawnie niewiele ma do ukrycia, zaś bycie transparentnym nie stanowi dla firmy nadmiernego wysiłku. Powód dla którego firmy są zainteresowane transparentnością jest dość prosty – umożliwia im zademonstrowanie, że firma działa w taki sposób jak ludzie chcieliby żeby działała...."i te końcowe mysli są godne uwagi.Jednak z drugiej strony nasuwa mi się myśl jak dojść do takiego wspólnego konsensusu ,kiedy wiekszość z nas ma inne zdanie na każdy temat.?   Pomysł Beaty w cale nie głupi ,ale realizacja też bardzo skomplikowana .Kiedyś napisałem Agencje  są dobre i pomocne dla osób ,które mniej znają jezyk i nie potrafią ,czy też by nie potrafiliby sobie poszukać prace i zgłosić działalność w Polsce ,czy w Niemczech a ktoś kto zna j.niemiecki bardzo dobrze i ma w dodatku jeszcze papiery nie ma przeszkody by sobie poszukał sam stele  i pracował na" własne konto"Poczekamy na rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)  to nas mobilizuje, żeby robić dalej. Następne kroki zrzeszenia narysowałam. Czy Wam to będzie odpowiadało czy nie. Spotkać się z taką nienawiścią oczywiście nie miałam w planach, ale Rzymu nie wybudowano w jeden dzień. Jak się okażę, że mówiłam prawdę to Wy będziecie mieli ze sobą problem. Papatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale adamis na co tu czekać? Wyszło że stowarzyszenie ma powiązanie z agencją co już dyskwalifikuje ich intencje a do tego panią niektórzy znają i nie polecają. Statut na maila, strona bez nazwisk eh. Moim zdaniem musimy czekać na kolejne stowarzyszenie. Racja że nie wszyscy będą zadowoleni, ale tutaj nic dobrze nie wyszło.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wieczorny gosc nask-de.nic

Wszystkie dane ponizej sa ogolnodostepne  ******ale mam serce dla administratorow***** ;-)

ABONENT domeny pra*****-bez-*********ika.pl:
Laurentius Weckowski
Sw********** 11
58-530 Kowary

zrodlo: whois nask

ABONENT domeny jas**********e24.de:

Domaininhaber
    Beata Weckowska
Adresse
    Ul. Sw*********** 11
PLZ
    58-530
Ort
    Kowary
Land
    PL

zrodlo: whois de-nic

Przypadek? pewnie NIE

+ na stronie niemieckiej nie ma impressum (uwaga, moze byc kosztownie)

kazda strona firmy lub stowarzyszenia (eingetragener Verein, e.V.) w Niemczech musi miec impressum z danymi rejestru, osobami odpowiedzialnymi, pelnym adresem, nr. podatkowym, statutem itd...

Pani Beato... Pisze na stronie, ze maz ma certyfikat TÜV-u ale certifikatu nie mozna odczytac... Moze on powinno sie znac chociaz troche w takich sprawach....? Inaczej jak chcecie doradzic opiekunom w niemczech jezeli budujcie ladna stronke w edytorze ale nie macie pojecia o podstawowych wymaganiach prawnych?

Jestem tez ciekawy z czego zyje ja********24. A jeszcze bardziej, jak sie nazywa ta praca ktora robicie.... z delegacja, z Gewerbe.... z formularzem zgloszenia dla rodzin jak u 100000 innych posrednikach... Mi sie wydaje tu ktos mial pomysl jak ewentualnie znalesc nowe opiekunki...? prawde?

Mielego wieczoru... i nich bedzie da skreta droga z dobrym widokiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kogoś zainteresuje ta strona  *usunięto*

no i nie ma nic za darmo,nawet za zostawienie wiadomości trzeba wykupić dostęp a tutaj jak na  razie nie musimy za nic płacić...ha ha

Edytowane przez Moderator
Dopowiedziane przez Autora, regulamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość wieczorny gosc nask-de.nic napisał:

Wszystkie dane ponizej sa ogolnodostepne  ******ale mam serce dla administratorow***** ;-)

ABONENT domeny pra*****-bez-*********ika.pl:
Laurentius Weckowski
Sw********** 11
58-530 Kowary

zrodlo: whois nask

ABONENT domeny jas**********e24.de:

Domaininhaber
    Beata Weckowska
Adresse
    Ul. Sw*********** 11
PLZ
    58-530
Ort
    Kowary
Land
    PL

zrodlo: whois de-nic

Przypadek? pewnie NIE

+ na stronie niemieckiej nie ma impressum (uwaga, moze byc kosztownie)

kazda strona firmy lub stowarzyszenia (eingetragener Verein, e.V.) w Niemczech musi miec impressum z danymi rejestru, osobami odpowiedzialnymi, pelnym adresem, nr. podatkowym, statutem itd...

Pani Beato... Pisze na stronie, ze maz ma certyfikat TÜV-u ale certifikatu nie mozna odczytac... Moze on powinno sie znac chociaz troche w takich sprawach....? Inaczej jak chcecie doradzic opiekunom w niemczech jezeli budujcie ladna stronke w edytorze ale nie macie pojecia o podstawowych wymaganiach prawnych?

Jestem tez ciekawy z czego zyje ja********24. A jeszcze bardziej, jak sie nazywa ta praca ktora robicie.... z delegacja, z Gewerbe.... z formularzem zgloszenia dla rodzin jak u 100000 innych posrednikach... Mi sie wydaje tu ktos mial pomysl jak ewentualnie znalesc nowe opiekunki...? prawde?

Mielego wieczoru... i nich bedzie da skreta droga z dobrym widokiem...

w samo sedno.....zdobyc naiwne opiekunki i nie placić podatków w de. Nieźle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla pani moderator za rażąco niski poziom ...i kulturę. Tak na samym początku nie potrafić przełknąć słów krytyki ....Hmm, nie wróży to dobrze ....ani "powiązania" ....po prostu fiasko ...Halo! Opiekunki i Opiekunowie to ludzie światli, wykształceni, inteligentni ....a tu? Stowarzyszenie, które postrzega ich jako "ciemnogród" ....Nic dziwnego....KLAPA....i dobrze, może w ten sposób uchroni się choćby jedna osoba .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...