Skocz do zawartości

beata_w

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Zauważony

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Berlin
 • Rodzaj konta
  Opiekunka

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Zrzeszenie się konstytuuje. Zapraszamy chętnych. I te obelgi to same bzdury
 2. to nas mobilizuje, żeby robić dalej. Następne kroki zrzeszenia narysowałam. Czy Wam to będzie odpowiadało czy nie. Spotkać się z taką nienawiścią oczywiście nie miałam w planach, ale Rzymu nie wybudowano w jeden dzień. Jak się okażę, że mówiłam prawdę to Wy będziecie mieli ze sobą problem. Papatki
 3. Skoro dusicie inicjatywę społeczną w zarodku czego innego myśleć o Was. mam zwyczaj rozstawać się w zgodzie. Zatem pokój z Wami.
 4. Nie. Do Państwa napisałam oddzielnie na dole z pozycji kontakt.
 5. Nie o to chodzi. transparentne jest jak najbardziej. pracuje bez posrednika Transparentniej nie można. Pan nawet nie jest zalogowany. Tylko pisze jako Gość. Chyba Pan pracuje dla agencji pracy jako forumowicz
 6. ok. Dziękuję za uwagę i życzę wszystkim wszystkiego dobrego.
 7. nielegalnym pośrednikiem. czegoś takiego nie słyszałam jeszcze. Robimy to kompletnie za darmo. A numer są te same, bo ta strona należny do zrzeszenia. to jaki ma mieć inny numer? I może jak właściciele agencji się uspokoją to może jakieś prawdziwe opiekunki się odezwą. Trochę dużo tego hejtu jak na inicjatywne, która ma pomagać, a nie szkodzić.
 8. Zrobiliśmy początek. Stworzyliśmy dość dobrze wyglądającą stronę internetową, która na pewno da radę na tle konkurencji. A zrzeszenie ma charakter przede wszystkim społeczny. Jak zgłosi się dostateczna ilość osób odbędą się głosowania i będzie debata. Trochę wiary w dobro ludzi.
 9. tak tak. To trochę jak droga krzyżowa.
 10. Jesteśmy zrzeszeniem! Nie firmą Mam coś udowadniać kiedy nic chcę? Teksty na stronie są jakie są. Pomysł zrzeszenia się liczy. Pozdrawiam.
 11. Jedyna szansa, żeby coś zmienić jest zrzeszenie się. No nie ma innej logicznej alternatywy. Strona jest w trakcie finalizacji i będzie coś w rodzaju pomocy na bazie zrzeszenia. Więcej nie mogę zrobić, żeby rozwiać wątpliwości, aczkolwiek kompletnie nic nie oczekiwałam w zamian. Chciałam ogłosić, że coś takiego powstaje. Strona została stworzona i będzie przekazana do zrzeszenie do pożytku publicznego w momencie ukonstytuowania się i wpisania w Niemiecki rejestr sądowy. Chcemy uzyskać dopisek "o pożytku publicznym" czyli Gemeinnütziger Verein.
 12. prosze sie nie zrzeszać z nami w takim wypadku. No niestety. Jak widać strona należy do zrzeszenia opiekunek. Pomysł jest dość prosty. Bezpośrednie zatrudnienie bez prowizji.
 13. Spodziewałam się tyle niewiary. Pomysł jest opisany na stronie zrzeszenie. Jak pisałam w poście wyżej, jesteśmy na niemieckiej stronie widoczni i niczego nie ukrywamy. Jesteśmy fazie konstytuowania się. Nikogo na nic nie namawiamy. Pozdrawiam!


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...