Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiszę swoje. Rażą mnie błędy ortograficzne ale:

- piszę teraz z komórki ( a nie umiem i nie lubię ) więc wiem jak czasem wkrada się błąd

- to nie szkolna klasówka by komuś błędy wytykać

- drobne błędy nie są niczym strasznym i mogą zdażyć się każdemu, również mnie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dopiszę swoje. Rażą mnie błędy ortograficzne ale:

- piszę teraz z komórki ( a nie umiem i nie lubię ) więc wiem jak czasem wkrada się błąd

- to nie szkolna klasówka by komuś błędy wytykać

- drobne błędy nie są niczym strasznym i mogą zdażyć się każdemu, również mnie 

 

 W rzyciu bym niepomyślała :szydera: bo jeszcze cie niepszyłapałam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam oferty pracy na naszym forum i jak widzę do 1250 euro, ,,tzn, ,że ta oferta może być za 1000 euro a inne mają z bardzo dobrym językiem do 1250 :smutek:,,ręce opadają,,a jeszcze firma co nie ma najlepszej opinii tutaj,,,ale to nie ważne ,,rusza mnie ta płaca,,nic się nie polepszyło w tych agencjach,,dalej ochlapy dla opiekunów,,,a stele mają jedne z najgorszych,,bo taka prawda,, tam można w tych agencjach zarobić za super niemiecki 1250 euro i się ciesz ,,opiekunko,,,opiekunie,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.02.2016 at 20:56, Serenity napisał:

Jasne, ze loteria...

ale ten opis jest juz taki dosyc zly i jakby sie tam  zglosic to wielkiej konkurencji ze strony innych opiekunek  nie bedzie, tak czuje.

juz bylam przy parkinsonie i alzhaimerze  bylo ciezko wytrzymałam tylko ze placili wieksze pieniadze  no i na zakupy jezdzilam  z inna osoba raz w tygodniu i  mialam brac wszystko co najlepsze i swieze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.03.2018 at 20:56, Blondi napisał:

Czytam oferty pracy na naszym forum i jak widzę do 1250 euro, ,,tzn, ,że ta oferta może być za 1000 euro a inne mają z bardzo dobrym językiem do 1250 :smutek:,,ręce opadają,,a jeszcze firma co nie ma najlepszej opinii tutaj,,,ale to nie ważne ,,rusza mnie ta płaca,,nic się nie polepszyło w tych agencjach,,dalej ochlapy dla opiekunów,,,a stele mają jedne z najgorszych,,bo taka prawda,, tam można w tych agencjach zarobić za super niemiecki 1250 euro i się ciesz ,,opiekunko,,,opiekunie,, 

Ufff WITAJCIE !!!  Tydzien wyjety mam z zyciorysu ... syn niby prosty zabieg w szpitalu ale z komplikacjami ..i ... ufff  Drogo mnie to kosztowalo ...dzwonie do Firmy ze juz moge jechac a oni ze tak ale za 1100 ...  a ponoc 2 lata temu na dzien dobry 1200 dawali jak twierdzila znajoma ..i Buuuu .... Szukam cos innego ...Pozdrawiam WAS KOCHANI ..i nadrabiam zaleglosci .... czytam co Nowego slychac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, anna5826 napisał:

Ufff WITAJCIE !!!  Tydzien wyjety mam z zyciorysu ... syn niby prosty zabieg w szpitalu ale z komplikacjami ..i ... ufff  Drogo mnie to kosztowalo ...dzwonie do Firmy ze juz moge jechac a oni ze tak ale za 1100 ...  a ponoc 2 lata temu na dzien dobry 1200 dawali jak twierdzila znajoma ..i Buuuu .... Szukam cos innego ...Pozdrawiam WAS KOCHANI ..i nadrabiam zaleglosci .... czytam co Nowego slychac ....

Tak się większośc agencji  wycwaniła ,,,dobrze że z synem wszystko ok!! a agencji dużo,,szukaj!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, anna5826 napisał:

Albo jestem przemeczona ...albo slepa ...Ratuj ;;;))))

 

Ja chcialam do Ciebie napisac ale wyskoczyło że nie możesz odbierać wiadomosci,,albo masz w ustawieniach coś nie włączone,,albo masz skrzynkę z wiadomosciami pełną,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Ja chcialam do Ciebie napisac ale wyskoczyło że nie możesz odbierać wiadomosci,,albo masz w ustawieniach coś nie włączone,,albo masz skrzynkę z wiadomosciami pełną,,,

Bedzie syn to moze mi pomoze .... Nie znam sie na tym ..chyba mnie udalo sie napisac do Ciebie na pryv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.02.2016 at 09:56, Serenity napisał:

Mysle, ze warto przegladac w Internecie nie tylko oferty agencji jako takich ale i konkretnym sztelom.

Bywaja faktyczne kuriozalne oferty, albo interesujace

Dzis znalazlam

Obowiązki: Sprawowanie opieki nad 21-letnią kobietą w okolicach Heidelbergu.Podopieczna ma 21 lata, jest osobą niepełnosprawną / sparaliżowaną, która porusza się na wózku inwalidzkim. Na miejscu są sprzęty pomocnicze do transferu podopiecznej. Od poniedziałku do piątku podopieczna bierze udział w zajęciach na uczelni. Do zadań opiekunki będzie należało również wsparcie w nauce i robienie notatek. W weekendy jest więc czasu wolnego, ze względu na pomoc, ze strony rodziców podopiecznej. • Opiekuna ma do dyspozycji osobne mieszkanie • Pomoc w codziennych czynnościach - toaleta i czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznej • WSPARCIE ze strony drugiej opiekunki na miejscu • Prowadzenie gospodarstwa domowego Wymagania: • Doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi • BARDZO DOBRA znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY Oferta: • Wyjazd w terminie 27.02.2016 na 2 miesiące • LEGALNE ZATRUDNIENIE • BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI – 1512 € BRUTTO + PREMIE • SKŁADKI ZUS OD KWOTY OKOŁO 4055 ZŁ BRUTTO • Dokument A1 / karta EKUZ • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu • Stabilne miejsce pracy • Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę.
 
Nie znam osobiscie tej firmy,
ale oferta nieco odmienna od pozostlych.
Zachecam innych do dokladnie jakis ciekawych ofert jako przykladow tego co mozna znalezc, a nie reklamy konkretnej firmy.
Choc oczywiscie oferty tez swiadcza o agencjach.
W tej powyzszej mamy diokladna sume ubezpieczenia i to jest w porzadku.
z drugiej strony nie ma ani slowa o charakterze PDP i to moze juz byc roznie....
Znalam opiekunke, ktora po tygodniu rzucila opieke nad osoba niepelnosprawna w wieku 30lat,
tyle bylo zadan....
 

Kiedys kierowca przestrzegal ...przed taka niepelnosprawna ...wyslala opiekunke do sklepu a w tym czasie ... podopieczna spalila wszystkie rzeczy opiekunki ... Podopieczna ponoc mloda ..i niepelnosprawna ..Nie znam jednak miejscowosci ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Tylko proszę się nie pchać. Dla osób z co najmniej komunikatywnym niemieckim, prawkiem jazdy za 1200 z transferem, nocnym wstawaniem, mężem i rodzinką do kompletu. 

Jestem dobrą koleżanką i ustępuję miejsca. :)

Dziękuje...ja zaczekam jak skoczy do 1800 pro persone, bez nocnego wstawania i z płaconymi nadgodzinami :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, anna5826 napisał:

Kiedys kierowca przestrzegal ...przed taka niepelnosprawna ...wyslala opiekunke do sklepu a w tym czasie ... podopieczna spalila wszystkie rzeczy opiekunki ... Podopieczna ponoc mloda ..i niepelnosprawna ..Nie znam jednak miejscowosci ....

           Młoda niepełnosprawna osoba bywa nawet bardziej sfrustrowana swoją chorobą i ograniczeniami niż ktoś wiekowy, ktoś kto  się już ze starością swoją i brakami pogodził - ale to też nie jest chyba żelazna reguła, bo znam też 40latka, który zachowuje pogodę ducha mimo poważnej choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poznałam fajną dziewczynę opiekunkę co opiekowała się młodą dziewczyną,niepełnosprawną,,jak mi naopowiadała jak wygląda jej dzień ,,wymagania młodej dziewczyny itd, wystarczyło mi,,aby nawet nie interesować się takim miejscem,,też myślałam ,że młodzi są spokojni itd, nieprawda,,większosć jest zla ,,wręcz wsciekła patrząc na zdrową opiekunkę ,,ta ich bezradnosc ,nie moc,,doprowadza ich do wlaśnie takiego złego zachowania,,zazdrosć ,,ciągle się takiej chorej młodej PDP nasuwa pytanie,,dlaczego ja jestem taka poszkodowana a inni nie!" przy takiej osobie trzeba bardzo dużo cierpliwosci i być ciągle budowniczym ,,może dużo pomóc takiej osobie ,,ale musi być chemia pomiędzy chorą a opiekunką i zdolnosci wrpowadzania super atmosfery ,,tak zorganizowac wszystko aby ta osoba nie czuła się inna od zdrowej osoby,,musi byc zauważana i chwalona,,dużo humoru i radosci,,ale wszystko zalezy od charakteru,,oj dużo pisac ,,można,,ale nie jest to łatwa praca,,starsza PDP przyśnie po obiedzie itd, ma inne zainteresowania albo nie ma żadnych a młodzi? to są aktywni ,,rehabiliacje itd, -wystarczy mojego bazgrolenia,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...