Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Łukasz napisał:

Praca od stycznia 2018 w Berlinie // 8 godzin dziennie!

Szukamy opiekunki z komunikatywnym niemieckim oraz prawem jazdy.

Praca jest w klasztorze, do opieki są 4 zakonnice, są samodzielne, trzeba im pomóc w codziennych czynnościach, np. pomóc rano ubrać się, przygotować śniadanie, zaścielić łóżko, towarzyszyć w wizytach u lekarza i w spacerach po ogrodzie.

Praca w Berlinie 
Stawka: 1300 €

Mile widziane są referencje!

Zapewniony jest własny pokój, internet oraz telewizor.

Więcej informacji podam telefonicznie: +48 600 725 080.

Amen(o):szept:

 

To @Łukasz za cztery sztuki od razu?  :51_scream: I za takie marne grosze? :51_scream: Bój się Boga :grzmotnąć: Czytałeś moje ogłoszenie? Może tam zaaplikujesz?  Chciałeś do Heimu przecież :donos: 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz litosci:smutek: ja to bym sie tam nadawała ,bym wzięła :kopara: dla nich do zabawy-żartowałam

wiem,że są na forum osoby które chętnie pójdą w zakon i w siostry,,ale nie ja,,za mało kasy to napewno i nie przepadam za czarnymi pingwinami:smutek: także baj baj laleczki,,,:cześć3:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam widoki takie jak kosciół i 3 cmentarze dookoła ,,,jak wychodzę zapalić fajke to innego widoku nie mam jak cmentarz,,:(wiem,że widok nie za ciekawy,tak codziennie oglądac,,ale dzisiaj patrzę jest pogrzeb,kupa ludzi itd, a od razu za płotem pan dół kopie,,myślę ,,tutaj ludzie do koscioła na pogrzeb a ten dopiero kopie ? ale nic ,,mam na co popatrzeć,,kopie ,wychodze znowu na fajkę,,a pan przytupuje ziemię w tym dole,,równa teren,,obok na drugim już chowają w ziemię ,kupa ludzi tam,,,ale tutaj obok nic sie nie dzieje dalej,,ale za trzecim razem widze 2 ludzi na czarno ubranych elegancko i księdza,,myślałam ,że oglądają ,czy dół jest dobry,,a to był pogrzeb,,bo następnym razem mnie zatkało,,zasypany dół i kwiaty leżą,,takie mam atrakcje:(  przebieg mojego popołudnia,,jak dozorca dzisiaj bylam na posterunku,,,:hahaha:

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.11.2017 at 13:31, Mirelka1965 napisał:

To @Łukasz za cztery sztuki od razu?  :51_scream: 

Wstawiłem to jako ciekawostkę...że i takie ogłoszenia bywają :$ gdzie ja do klasztoru...jeszcze siostrze przeoryszy bym w głowie zawrócił :szept::4_joy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Łukasz napisał:

Wstawiłem to jako ciekawostkę...że i takie ogłoszenia bywają :$ gdzie ja do klasztoru...jeszcze siostrze przeoryszy bym w głowie zawrócił :szept::4_joy:

Hi, hi, hi.....nam możesz zawracać :haha:No i jest nas więcej :tak2: I jesteśmy sprawne i możemy pomóc przy rozbieraniu....:trele: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 23.11.2017 at 16:20, Blondi napisał:

Ja mam widoki takie jak kosciół i 3 cmentarze dookoła ,,,jak wychodzę zapalić fajke to innego widoku nie mam jak cmentarz,,:(wiem,że widok nie za ciekawy,tak codziennie oglądac,,ale dzisiaj patrzę jest pogrzeb,kupa ludzi itd, a od razu za płotem pan dół kopie,,myślę ,,tutaj ludzie do koscioła na pogrzeb a ten dopiero kopie ? ale nic ,,mam na co popatrzeć,,kopie ,wychodze znowu na fajkę,,a pan przytupuje ziemię w tym dole,,równa teren,,obok na drugim już chowają w ziemię ,kupa ludzi tam,,,ale tutaj obok nic sie nie dzieje dalej,,ale za trzecim razem widze 2 ludzi na czarno ubranych elegancko i księdza,,myślałam ,że oglądają ,czy dół jest dobry,,a to był pogrzeb,,bo następnym razem mnie zatkało,,zasypany dół i kwiaty leżą,,takie mam atrakcje:(  przebieg mojego popołudnia,,jak dozorca dzisiaj bylam na posterunku,,,:hahaha:

:(

Z takim widokiem ?:smutek:  to tylko palenie rzucić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Eeee, boleć nad tymi,  którzy wielu przyjemności i nieprzyjemności w swoim doczesnych życiu nie spróbowali :trele:

Najlepiej siedzieć i liczyć kasę ,,nie jesc ,,nie pic , nie palić,,nie seksić się ,nie kochać i samemu pójsc jeszcze na cmentarzysko i się położyć ,i powiedzieć ,,pier....ę takie życie,,,masakra jakaś,,,:smutek:

idziemy na jednego  @Mirelka1965 :659_smoking: ,,,kocham swojego słodziaka za wyrozumiałośc dla mnie za :659_smoking:.a ludzi wyrozumiałych też bardzo kocham,,,zgryzoty leczyć się ,,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mnie, a kuku :haha:

Za randewu rozbierane? O.o przecież nagosć to coś pięknego,,nie ma nic do ukrycia,,:święty:  a żyjesz jeszcze po tych tłuczkach? to zmykaj stąd  czym prędzej,,,,a dla ,  @jolantapl :67_head_bandage: zimny okład ,,dobrze zrobi:święty::18_kissing_heart: przepracowana u bogacza,,dlatego ma focha,,:18_kissing_heart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłam w imieniu ogółu,  a mnie @jolantapl. personalnie tłucze :mur: I za co? Pomóc tylko chciałam :smutek:Jak damą została, to taka bojowa się zrobiła, że aż strach...:przekleństwa: Te Diory jej bokiem wychodzą w postaci zazdrości :słabo: Niech ona już lepiej do domu jedzie :cześć:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Was du willst :haha:Tylko musimy działać szybko, bo jak @jolantapl. wróci z obiadu, to mnie zatłucze na śmierć :cześć3::smutek:

Już wróciłam i nawet mam dobry humor więc @Mirelka1965 już nie będzie :grzmotnąć: tylko:całus: Nie wiem czy obiadek mam opisywać tu czy w innym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...