Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Blondi napisał:

basen to dla mnie,,a siłownię mogę oddać,, a nie chcą tam opiekunki? przeciez my tez dajemy radę jak opiekun:święty:,,bicepsy jakieś tam sobie wyrobimy aby siłownię tez zaliczyć i aby krążek jakiś nas nie powalił,,,:płacz:

Tam jest jeszcze sauna ;) nie zabieraj chłopakom pracy >:(:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jolantapl. napisał:

Tam jest jeszcze sauna ;) nie zabieraj chłopakom pracy >:(:całus:

sauna? na golasa:hahaha: ale superacka stella,,,:love: saune mam tutaj u babci,,ale nikt nie korzysta ,,a i tutaj mnie nie ciągnie nawet,,:płacz: sauna musi być z atrakcjami,,odpiwednie towarzystwo,,a jakże inaczej,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

sauna? na golasa:hahaha: ale superacka stella,,,:love: saune mam tutaj u babci,,ale nikt nie korzysta ,,a i tutaj mnie nie ciągnie nawet,,:płacz: sauna musi być z atrakcjami,,odpiwednie towarzystwo,,a jakże inaczej,,

Pewnie i towarzystwo do tej sauny by się znalazło ;) podopieczny ma w pełni sprawną żonę :$O.o:hahaha::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ta oferta jest dla opiekuna właśnie z powodu tej żony :płacz::hahaha:

czegoś nie rozumię,,żona siłaczka? mężowi trzeba pomóc i poszukuje opiekuna boksera:hahaha: ciekawie się zapowiada,,,rezygnuję z tego basenu,,nie chcę nic,,:płacz: ani  sprawnej żony ani męża,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

czegoś nie rozumię,,żona siłaczka? mężowi trzeba pomóc i poszukuje opiekuna boksera:hahaha: ciekawie się zapowiada,,,rezygnuję z tego basenu,,nie chcę nic,,:płacz: ani  sprawnej żony ani męża,,:płacz:

A po byłby Ci niesprawny facet? :hahaha: jak ja bym była opiekunem to bym to brała ale odzewu nie widzę,żaden opiekun nie jest zainteresowany takimi atrakcjami :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

A po byłby Ci niesprawny facet? :hahaha: jak ja bym była opiekunem to bym to brała ale odzewu nie widzę,żaden opiekun nie jest zainteresowany takimi atrakcjami :płacz::hahaha:

a ktora to oferta ? ucze sie dopiero . Nie, nie, żebym była chętna, ale poczytać mogę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

jolantapl. dwie koleżanki, bywalczynie FB, tak przy okazji, może wykukają na następny rok jakieś oferty dla par...nazwy agencji już mam:)jakbyś chciała, możemy razem pojechać

Ty chyba nie wiesz na co się narażasz :płacz::hahaha: no dobra zgadzam się ale pod warunkiem ,że pokoje będziemy mieli osobne :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Ty chyba nie wiesz na co się narażasz :płacz::hahaha: no dobra zgadzam się ale pod warunkiem ,że pokoje będziemy mieli osobne :$

Yyyyym ;) Tiaaaa :cool: A między pokojami drzwi suwane nigdy nie zamykane :cool::d No i nie strasz chłopaka, bo czkawki ze strachu dostanie i się zatchnie,  tfu....zatnie przy goleniu ;):d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłam w jednym miejscu tego lata, 30-45 stopni na zewnątrz,,w domu centralne ogrzewanie włączone jeszcze ,,pot sie lał po dupie,,siedzieć nie było można,,Dziadkowi w sam raz ,,ale babcia leciala do siebie -włanczała sobie klime pod nos i plackiem leżała,,,a opiekunka???? powinna nosem po ziemi zapindalać,,pracowac na pełnych obrotach z odkurzaczem itd, nie szło wyrobić,,lało się ciurkiem,tylko się wycierać,,,więc co ja robiłam? nic!!! wariata nie znalezli aby w taką temp, zapindalał,,,siedziałam i sie wycierałam i bardzo dobrze zrobiłam,,,tak bylo bardzo czesto,,bo temp, nie spadały,,,jeszcze najlepiej jakbym poszla w tym czasie pod oszklony taras i tam robiła porządki w tym ukropie,,,hahahha nic nie robilam ,,durnia nie znalezli na takie roboty,,nie dałam się ,,może byli nie zadowoleni,,ale mi to koło   tyłka latało,,i tak wiedzialam ,że tam nie wrócę ,,bo nigdzie nie wracam,,,,mam zasadę ,,nie pracuję w ukropach fizycznie,,koniec,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca od stycznia 2018 w Berlinie // 8 godzin dziennie!

Szukamy opiekunki z komunikatywnym niemieckim oraz prawem jazdy.

Praca jest w klasztorze, do opieki są 4 zakonnice, są samodzielne, trzeba im pomóc w codziennych czynnościach, np. pomóc rano ubrać się, przygotować śniadanie, zaścielić łóżko, towarzyszyć w wizytach u lekarza i w spacerach po ogrodzie.

Praca w Berlinie 
Stawka: 1300 €

Mile widziane są referencje!

Zapewniony jest własny pokój, internet oraz telewizor.

Więcej informacji podam telefonicznie: +48 600 725 080.

Amen(o):szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...