Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale się nie dziwię, że słyszy się o tym, że opiekunka szuka swojej zmienniczki... trzeba pamiętać, że za takie polecenia dostaje się jakiś bonus - przynajmniej w mojej firmie tak mam, a że jestem zadowolona ze współpracy, więc polecam koleżankom. Teraz nie miałam problemów ze zmienniczkami, ale kiedyś od Aterimy usłyszałam, że nie mogę zjechać do Polski, bo nie mają osoby na moje miejsce, a zjechać będę mogła jak kogoś sobie znajdę, więc są dwie strony medalu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalPie64 

ale kiedyś od Aterimy usłyszałam, że nie mogę zjechać do Polski, bo nie mają osoby na moje miejsce, a zjechać będę mogła jak kogoś sobie znajdę, więc są dwie strony medalu.

Jeszcze trochę to opiekunka powinna siebie sama rozliczyc z US, ZUS, sama sobie załatwić kartę EKUZ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LENA_57 napisał:

@MalPie64 

ale kiedyś od Aterimy usłyszałam, że nie mogę zjechać do Polski, bo nie mają osoby na moje miejsce, a zjechać będę mogła jak kogoś sobie znajdę, więc są dwie strony medalu.

Jeszcze trochę to opiekunka powinna siebie sama rozliczyc z US, ZUS, sama sobie załatwić kartę EKUZ.

 

:hahaha: mi tak doradzili w firmie co jakaś opiekunka będzie im głowę zawracać opiekunka ma pracować a nie o ekuz się dopytywać .Najlepiej to niech sobie pani sama wyrobi:hahaha: tylko czy mogę jak to oni mnie podobno ubezpieczają?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Czekam sobie na umowę a tu niespodzianka - karta Ekuz. Bez proszenia, bez zabiegania sama sobie przyszła do skrzynki pocztowej. :d

 

Czytają nas ,,agencje czytają,,piszcie swoje postulaty,,kto co chce ,,tłustym drukiem aby pierwsze wpadło w oczy paniom z agencji,,, widzisz  @Maria Jolanta szybko do portfela schowaj ,,ważna karta,,zobacz termin tej karty czy się zgadza,,,a potem na zakupy -schnell,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce też chociaż ekuz:( może mnie ktoś wreszcie zauważy i to przeczyta bo zaufałam agencji ,że mi wyrobią a gdybym wiedziała,że nie wyrobią to bym nie czekała na cud i sama sobie wyrobiła 4 miesiące temu:)

A jak przeczytają i przyjdzie mi zamiast karty wypowiedzenie z pracy :( to też tu napiszę wtedy chociaż będzie wiadomo,że czytają:rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 -Premie uznaniowe za dobrze wykonywaną pracę, za cudowne referencje,za wytrwałośc i za 2 msc, pobyty w De,bo uważam ,że 2 msc, to i tak bardzo długo,,

-karta Ekuz

-1200 euro za 1 os, i za język podstawowy

-od 1300 - euro za 1 os, za komunikatywny 

-małżenstwa ,czy trzeba robić koło drugiej osoby czy nie powinny zaczynac się od 1500 euro,,a przy dwojga od 1800 euro-wynagrodzenie

-szacunek ,,szacunek dla dobrych opiekunek /nów,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę ,że w ten skwar mogę sobie wentyla włączyć w każdej chwili,,nie prosząc się nikogo,,już jest fajnie,,:hahaha: mi dużo nie trzeba:płacz: narazie mam wszystko co najlepsze ,,hahahhaha ale do czasu,,bo apetyt rośnie,,cały czas na coś jeszcze lepszego,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś mi się przypomniało:

-dodatek za jazdę autem w De/prawo jazdy/ 

-zwrot kosztów przejazdu,,nie 100 nie 130-150 euro a 200 euro,,są takie odległości ,że bus czy autobus się też cenią,,

-dodatek za wykonywane czynności ,które powinny wykonywać Panie z Pflegedienstu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Właśnie poczytałam. Dobre warunki socjalne ale... podopieczny leżący, znajomość języka dobra, 1350 EUR a w gratisie zdrowa żona. :d

 

- wynagrodzenie za dodatkowe gratisy np. zdrowa żona ,co potrafi krew wypijac opiekunce ,czy zdrowy furiat syn i reszta rodziny,cały orszak zwierząt

- godne warunki mieszkaniowe /żadnych salonów wspólnych czy pokoi przechodnich/ ,pokój i osobna łazienka,internet, 

Wszystko co tłuste to do agencji,,,chyba zobaczą ,,przeczytają,,,pomyślą ? czy nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zdrowego małżonka to ja podziękuję. To wcale nie jest mniej pracy a za to więcej stresu. Mąż zdrowy to problem, ale zdrowa żona to WIELKI problem.

Z internetu też bym nie zrezygnowała. Nie ma internetu - nie jadę i już. Co mi z telefonu i tanich połączeń na stacjonarne jak teraz tylko chyba firmy mają jeszcze stacjonarne numery, nikt z mojej rodziny i tylko jedna koleżanka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie babcia ma dziś 90 -te urodziny. Latam od samego rana spocona. Już trzy razy babcię przebierałam. Ciągle przychodzą ludzie z kwiatami, podaję ciasto i kawę, co chwila telefon. Oprócz tego muszę przecież zrobić to co zwykle. Rano zakup świeżych bułek, szybko po śniadaniu znów wyjazd po świeżą rybę na obiad.   Teraz też goście siedzą na tarasie, jedzą ciasto i piją kawę. Jak wyjdą znów będe musiała dziadków przebrać. Bardzo plamią ubrania.  Na kolację idą do restauracji to odpocznę. 

Brakuje mi już wazonów i miejsca na ogromne bukiety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blondi napisał:

Czytają nas ,,agencje czytają,,piszcie swoje postulaty,,kto co chce ,,tłustym drukiem aby pierwsze wpadło w oczy paniom z agencji,,, widzisz  @Maria Jolanta szybko do portfela schowaj ,,ważna karta,,zobacz termin tej karty czy się zgadza,,,a potem na zakupy -schnell,,,:hahaha:

Hej... ja to bym jeszcze sprawdziła czy imię i nazwisko sie zgadza...bo może być tak że pani z agencji do koperty włożyła swoją.....:dO.o

16 minut temu, LENA_57 napisał:

U Mnie babcia ma dziś 90 -te urodziny. Latam od samego rana spocona. Już trzy razy babcię przebierałam. Ciągle przychodzą ludzie z kwiatami, podaję ciasto i kawę, co chwila telefon. Oprócz tego muszę przecież zrobić to co zwykle. Rano zakup świeżych bułek, szybko po śniadaniu znów wyjazd po świeżą rybę na obiad.   Teraz też goście siedzą na tarasie, jedzą ciasto i piją kawę. Jak wyjdą znów będe musiała dziadków przebrać. Bardzo plamią ubrania.  Na kolację idą do restauracji to odpocznę. 

Brakuje mi już wazonów i miejsca na ogromne bukiety. 

:d to zasusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...