Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Skorpionka napisał:

Rozumiem. To ja sorki - ogarniam się tutaj jakoś...powoli...mam na imię Kaśka, jestem opiekunką (obecnie na krótkim urlopie w PL) i jestem też z desantu (wcześniej Kobietka)

Witaj Kasiu :) Czekam jeszcze na potwierdzenie czy nie jesteś terrorystką :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Pewnie ptasim mlekiem sie objadlas ;)) Wszystko Ci jutro wytlumacze bo tera pod prysznic robie nalot.

p.s.Mialas zadzwonic:grzmotnąć:

Ptasie pochłonęłam jeszcze w De, ale nie na raz. Na 6 razy starczyło :p Miałam zadzwonić i zadzwonię, może jutro...?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

Witam wszystkich spóznialskich :witam::witam: czy już forum zielone jest puste? wszyscy bezpiecznie ewakuowani,,  :oklaski: a jak ktoś jeszcze nie doszedł to go wciągniemy tu:donos::hura:

Witaj "Blondi" ja dopiero z Wami od wczoraj, ale dziś starałem się ewakuować dwie zaufane osoby

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:tak:dobrych ludzi szkoda gdzieś zostawić na pożarcie,,, dobre dziecko jesteś:lody::burger::drink:

Nawet nie wiesz ile Wspaniałych osób poznałem przez ostatnie kilka lat,

wczoraj wszedłem do Was i oczom nie wierzę ponad połowa jest TU!!!!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...