Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 15.12.2017 at 01:31, Hexa napisał:

Witam, dzisiaj moja PDP(94) nazwała mnie Hexa, czyli Czarownica. Syn zapomniał o Melperonie.

Pozdrawiam serdecznie! Hexa

Witaj  @Hexa:love:  , moją pdp   tak nazywają wszystkie opiekunki ,które ją znają .Ale ty na pewno nie jesteś Hehsa :love: Baw się z nami dobrze .:zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.07.2014 at 21:00, Redakcja napisał:

Witamy na forum opiekunkaradzi.pl!

Drodzy Opiekunowie, dziękujemy Wam za dołączenie do naszej Społeczności.

W tym miejscu możecie się przedstawić i krótko napisać o sobie i swoim doświadczeniu.

Życzymy Wam znalezienia na forum nie tylko odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale przede wszystkim znajomych i przyjaciół.

Pozdrawiamy ciepło,

Redakcja forum Opiekunkaradzi.pl

 

O 23.07.2014 at 12:10, jagna napisał:

witajcie. Ja też jestem opiekunką. Pracuję w Niemczech od 2 lat. Pozdrawiam!

witam ,pracuje jako opiekunka od 5 lat w Niemczech.Pozdrawiam  wszystkich 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jadwiga radecka napisał:

ze wzgledu na sytuacje rodzinna ,poszukuje od stycznia krotkich podmian jezyk niemiecki komunikatywny 

@jadwiga radecka czytaj ogłoszenia tu na forum w "Legalne oferty pracy"....znajdziesz takie na dwa i trzy tygodnie...jest ich dosyć sporo

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj. :d

@kynia, na początek najlepiej jakby się trafił krótki wyjazd na miesiąc to zobaczysz czy to praca dla Ciebie. A niemiecki znasz ?

Genialnie zrobiłaś zapisując się na forum przed pierwszym wyjazdem. Pytaj i czytaj a dowiesz się więcej. Jesteśmy różni i różne mamy spojrzenie na tą pracę. Szansa że znajdziesz coś dla siebie ciekawego jest więc spora.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witaj. :d

@kynia, na początek najlepiej jakby się trafił krótki wyjazd na miesiąc to zobaczysz czy to praca dla Ciebie. A niemiecki znasz ?

Genialnie zrobiłaś zapisując się na forum przed pierwszym wyjazdem. Pytaj i czytaj a dowiesz się więcej. Jesteśmy różni i różne mamy spojrzenie na tą pracę. Szansa że znajdziesz coś dla siebie ciekawego jest więc spora.

 

Witam. Jestem po kursie języka niemieckiego i jako tako rozumie . Dziękuje za cenne rady napewno skorzystam myślalam tak jak ty żeby pojechać pierwszy raz na miesiąc albo 6 tyg.i zobaczyć jak to jest.Nie potrafie się zdecydowac tylko czy jechac przez agencje czy szukac czegoś prywatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kynia napisał:

Witam wszystkie opiekunki.Jestem tu nowa,nie pracowałam jeszcze za granicą , mam pięcioletnie doświadczenie w Polsce i zastanawiam sie nad wyjazdem do Niemiec.Pozdrawiam 

Witaj @kynia u nas :róża: Masz przed sobą dylemat, jak niejedna z nas przed pierwszym wyjazdem :love: Doświadczenie ważna rzecz, język podszkol, nie stresuj się, agencje wybieraj uważnie....i do dzieła....Tylko nie daj się wrobić w opiekę 24 godziny, bo ta opcja to praca niewolnicza i nie o to chodzi w tej pracy. Poczytaj forum...tu znajdziesz rady czego nie robić, na co się nie godzić...I pytaj, bo kto pyta nie błądzi :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.7.2014 at 21:00, Redakcja napisał:

Witamy na forum opiekunkaradzi.pl!

Drodzy Opiekunowie, dziękujemy Wam za dołączenie do naszej Społeczności.

W tym miejscu możecie się przedstawić i krótko napisać o sobie i swoim doświadczeniu.

Życzymy Wam znalezienia na forum nie tylko odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale przede wszystkim znajomych i przyjaciół.

Pozdrawiamy ciepło,

Redakcja forum Opiekunkaradzi.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja tu jestem od paru dni.

Mam 62 lata,mieszkalam w DE 30 lat i w 2016 wyprowadziła się do PŁ, chociaż mam tu również za eldowa nie. 

Poszukuję pracy jako opiekunka,ale tylko prywatne oferty mnie interesują. 

Prawo jazdy,ubezpieczenie zdrowotne posiadam,i znajomość języka tez.

Mogę pracować w całych Niemczech.

Pozdrawiam wszystkich

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.7.2014 at 21:01, roza napisał:

Witaj Grażyno. Ja obecnie przebyłam w Bielefeld. Jakieś 100 km od Hannoveru. Pozdrawiam gorąco!

Witaj,ja mieszkałam kolo Bielefeld 30 lat,jeżeli jesteś w BI to masz,gdzie wydać zarobiony e pieniazki☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich opiekunów,którzy dołączyli do naszego forum w ostatnim czasie .Pozdrawiam i zawsze chętnie coś poddpowiem jeżeli chodzi o pracę w de ale najlepiej na priv pisać bo czasu mi ostatnio brakuje ,żeby być na bierząco nawet z czytaniem .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Witam Wszystkich opiekunów,którzy dołączyli do naszego forum w ostatnim czasie .Pozdrawiam i zawsze chętnie coś poddpowiem jeżeli chodzi o pracę w de ale najlepiej na priv pisać bo czasu mi ostatnio brakuje ,żeby być na bierząco nawet z czytaniem .

O 24.7.2014 at 21:01, roza napisał:

Witaj Grażyno. Ja obecnie przebyłam w Bielefeld. Jakieś 100 km od Hannoveru. Pozdrawiam gorąco!

Witaj,ja mieszkałam kolo Bielefeld 30 lat,jeżeli jesteś w BI to masz,gdzie wydać zarobiony e pieniazki☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, stanikap napisał:

Witam,No to już prawie w domu jestem,mam pierwsze powitanie.

 

Ja tez teraz pracuje do połowy stycznia,byłam na podmiany i szukam do końca lutego opieki,

może ktoś życzliwy mi podpowie miejsce?

Dziekuje

P.S Jestem tu autem i......chętnie dorobienie do benzyny,mam 1500km drogi☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @stanikap :witam: w naszym gronie :cześć2: Żeby znaleźć oferty pracy masz dwa kluby: prywatne i legalne oferty pracy. Do tego pierwszego musisz się zarejestrować, w tym drugim ogłaszają się agencje. Tutaj witamy się i przedstawiamy. Jeśli ktoś odpowiedział na twój post, to może akurat nie w tym miejscu. Sprawdź swoją aktywność i może tam znajdziesz to to zgubiłaś :sos: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stanikap i ja Ciebie  pozdrawiam  z mojej dziupli  w Gotha:witam:. Mamy nadzieję. Ze będziesz Się tu ostro udzielać:cześć:, bo jak nie to:grzmotnąć:.  Chyba, że nie masz Internetu jak ja :(. Tj. Jedyny wypadek  ,który  zwalnia z obowiązku :cześć:

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.07.2014 at 14:10, gabi napisał:

Witaj! Ja całe dzieciństwo spędziłam w Sopocie, ale po ślubie przeprowadziłam się z mężem do Warszawy. Pozdrawiam pomorskie!

No i może coś jeszcze o mnie. Jestem opiekunka od 5 lat. Obecnie przebywam na ofercie w Ulm.

Witaj Gabi.no to jesteś trochę warszawianka pozdrawiam.ja jestem z Warszawy od 5 lat jestem na opiece.ostatnia moja stała była właśnie w Ulm.ZJestem teraz narazie na wolnym.Po Nowym roku szukam szteli ale najchętniej prywatnie.Nie chcę już  przez agentury.ostatnia agencja ze Z gorzelca MILENIUM ,to porażka. Sami oszuści nie w yplacali kasy.Może będziesz miała jakieś  informacje dla ,nie odnośnie pracy w okolicach zUlm ,to daj znać serdecznie pozdrawiam. Ja obecnie jestem ok.20 km od Ulm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.07.2014 at 21:00, Redakcja napisał:

Witamy na forum opiekunkaradzi.pl!

Drodzy Opiekunowie, dziękujemy Wam za dołączenie do naszej Społeczności.

W tym miejscu możecie się przedstawić i krótko napisać o sobie i swoim doświadczeniu.

Życzymy Wam znalezienia na forum nie tylko odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale przede wszystkim znajomych i przyjaciół.

Pozdrawiamy ciepło,

Redakcja forum Opiekunkaradzi.pl

VIOLETTA  Warszawa.Witam wszystkie opiekunki.korzystając  Z okazji poszukuję pracy w okolicach ULM/AUGSBURG najchętniej prywatnie.Może,któraś  potrzebuje zmienniczka.Mam bardzo dobre referencje,żadna się  za ,nie nie powstydzi.obiecuję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Heidi napisał:

@stanikap i ja Ciebie  pozdrawiam  z mojej dziupli  w Gotha:witam:. Mamy nadzieję. Ze będziesz Się tu ostro udzielać:cześć:, bo jak nie to:grzmotnąć:.  Chyba, że nie masz Internetu jak ja :(. Tj. Jedyny wypadek  ,który  zwalnia z obowiązku :cześć:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Heidi napisał:

@stanikap i ja Ciebie  pozdrawiam  z mojej dziupli  w Gotha:witam:. Mamy nadzieję. Ze będziesz Się tu ostro udzielać:cześć:, bo jak nie to:grzmotnąć:.  Chyba, że nie masz Internetu jak ja :(. Tj. Jedyny wypadek  ,który  zwalnia z obowiązku :cześć:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...