Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Betty napisał:

kwiatki na przeprosiny cudne, a lody gdzie? uwieeeelbiam lody, moja mama mowila, ze jakbym pracowala w lodziarni to pewnie kazalabym sobie wyplacac pensje w porcjach lodow :)

Betty :serce: Bardzo mi miło :) Nie pomyślałam o lodach i innych przyjemnościach dla podniebienia, w chwili gdy Was Kochani :serce: Przepraszałam... A zatem, teraz zapraszam na popołudniową ucztę... tj :lody: :kawa: :ciacho: :drink: :piwo: :pizza: :frytki:i na wiele innych specjałów... Smacznego i popołudnia miłego Wszystkim :serce: Życzę... :) 

21369142_1512299168815652_4770517611981512749_n.jpg

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Hal napisał:

Betty :serce: Bardzo mi miło :) Nie pomyślałam o lodach i innych przyjemnościach dla podniebienia, w chwili gdy Was Kochani :serce: Przepraszałam... A zatem, teraz zapraszam na popołudniową ucztę... tj :lody: :kawa: :ciacho: :drink: :piwo: :pizza: :frytki:i na wiele innych specjałów... Smacznego i popołudnia miłego Wszystkim :serce: Życzę... :) 

21369142_1512299168815652_4770517611981512749_n.jpg

Oglądam i widze swoj pokój:hahaha: albo swoje śniadanko podane na tacy? tak mam,,,no może miałam ,,ale zaraz tak będzie też,,,hahahha tak można mieć,,trzeba chcieć ,,szukać takiego kochanego wariata ktory tak poda ,,,:serce::love: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎05‎.‎09‎.‎2017 at 18:50, Blondi napisał:

:hahaha::hahaha::hahaha:

:d:d:dbuziaki  dziewczyny i chłopaki. Ja jakoś od miesiąca nie mogę znaleźć porządnej oferty bo zawsze coś ...a jak już coś mi się spodoba to ja nie podobam się albo babcia ląduje w szpitalu, pewnie muszę jakąś podkowę znaleźć 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Blondi napisał:

@anna###957 a gdzie szukasz tej oferty,,czy agencja Ci szuka,,nie poddawaj się ,,mi nigdy nie wypaliła znaleziona przezemnie oferta bo albo już zajęta albo przeterminowana już:płacz:,,zawsze wybierałam ze świeżych na czasie,,powodzenia,,,:serce:

Ja mam tak samo :):serce: a tu w kieszeni pustawo się robi :),dzięki za pocieszenie,pozdrawiam:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
20 minut temu, Agadela napisał:

Dzień dobry ! Man na imię Agata, pracuję w opiece 4 lata, miło mi do Was dołączyć :)

Witaj Agatko :serce: Miłego dnia... :) Kawusia :kawa: Dla Ciebie :serce:

Oraz dla Wszystkich Domowników Opiekunkowa :serce: Zapraszam... :) 

18222174_1057320484367848_7000532059173931090_n.jpg

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) potrzebuję waszej pomocy.. zdecydowałam się, że będę wyjeżdżać z firmą tylko poszukuję takiej która gwarantuje mi przejazd, zakwaterowanie i umowę która jest jedna i da się ją  zrozumieć. Szukam informacji u źródła ponieważ nie chce wyjeżdżać z kimś niesprawdzonym. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Danusia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, danusia53 napisał:

Dzień dobry :) potrzebuję waszej pomocy.. zdecydowałam się, że będę wyjeżdżać z firmą tylko poszukuję takiej która gwarantuje mi przejazd, zakwaterowanie i umowę która jest jedna i da się ją  zrozumieć. Szukam informacji u źródła ponieważ nie chce wyjeżdżać z kimś niesprawdzonym. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Danusia

Ja bym Ci radziła zacząć od ofert pracy wybrać sobie jaka by Ci pasowała z terminem, długością pobytu i wynagrodzeniem a potem podpytać na forum o konkretną firmę ,Aplikować mozesz do wielu jest tu taki formularz zobaczysz kto się odezwie i co Ci zaproponują.Powodzenia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja bym Ci radziła zacząć od ofert pracy wybrać sobie jaka by Ci pasowała z terminem, długością pobytu i wynagrodzeniem a potem podpytać na forum o konkretną firmę ,Aplikować mozesz do wielu jest tu taki formularz zobaczysz kto się odezwie i co Ci zaproponują.Powodzenia

mieszkam sama więc termin i długość pobytu nie ma dla mnie znaczenia. Wole wybrać już jedną konkretna i jej się trzymać.. Dziękuję za pomoc 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, danusia53 napisał:

mieszkam sama więc termin i długość pobytu nie ma dla mnie znaczenia. Wole wybrać już jedną konkretna i jej się trzymać.. Dziękuję za pomoc 

Wiem każdy by tak wolał ale jest tyle agencji ,że ciężko coś polecać może ktoś poleci Ci swoją w której teraz pracuje albo pracował ale wiesz jak to jest jednemu odpowiada to drugiemu coś innego.Poczytaj sobie co oferują a potem pytaj na forum o tą konkretną może ktoś kto dla nich pracuje się odezwie a umowę każda agencja ma inną.Teraz coś ode mnie nie polecam agencji privatecare i seniodi.

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, anna###957 napisał:

Znalazła już mnie praca ,żadna rewelka ,ale za to nie będę bezczynnie siedzieć ,jadę do Hamburga pozdrawiam dziewczyny i chłopaki :).dostanę 1200 euro ,podobno nie trzeba dużo pracować ,zawsze jestem trochę w stresie co zastanę ,trzymajcie kciuki

Pewnie,że będziemy trzymać ha ha jak już będziesz na miejscu to się odezwij.Powodzenia i mało pracy Ci życzę

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, anna###957 napisał:

Znalazła już mnie praca ,żadna rewelka ,ale za to nie będę bezczynnie siedzieć ,jadę do Hamburga pozdrawiam dziewczyny i chłopaki :).dostanę 1200 euro ,podobno nie trzeba dużo pracować ,zawsze jestem trochę w stresie co zastanę ,trzymajcie kciuki

Powodzenia i szczęśliwej podróży życzę :) Serdeczności Aniu :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, Ilonaa napisał:

Witam serdecznie .   

Jestem swiezynka na tym forum. Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do swojego grona :)

Pozdrawiam wszystkich  :-)

 

 

My tu jednakowo lubimy Wszystkich i Witamy równie serdecznie czy to świeżynka czy weteran pracy w opiece:) Witaj na naszym forum:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎29‎.‎09‎.‎2017 at 10:12, anna###957 napisał:

Dziękuję wszystkim :serce:

 

O ‎29‎.‎09‎.‎2017 at 09:44, jolantapl. napisał:

Pewnie,że będziemy trzymać ha ha jak już będziesz na miejscu to się odezwij.Powodzenia i mało pracy Ci życzę

Ja do was już z mojego miejsca pracy :).Faktycznie ludzie mili ,mężczyzna chory ,kobieta zdrowa. Niby  miało być mało pracy,ale ja się nie nudzę.Nikt mi nic nie każe ,staram się wykonywać swoje obowiązki a kobieta czyli żona chorego jest cały dzień nieobecna bo pracuje.Bardzo dziwną ,skomplikowana umowę dostałam i właśnie tak się zastanawiam czy ją podpisać czy najpierw negocjować bo są niedopuszczalne zapisy .Pomyślę jeszcze ,podzwonię ,pozdrawiam was serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie mam doswiadczenia prac przez Firme,dlatego trudno jest mnie cokolwiek doradzac.Do 1 wrzesnia pracowalam prywatnie przez 9 lat,ale z doswiadczenia wiem.ze nie wolno pracowac ponad norme.Jestesmy wykorzystywane coraz to bardziej.Najpierpierw sa zlecone grzecznosciowe prace a potem coraz to wiecej;wiecej az praktycznie pracujemy dla calej rodziny podopiecznych.Pozdrawiam.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...