Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

Gość Henek

Witam wszystkie opiekunki i opiekunów. Jestem opiekunem od 3 lat. Obecnie pracuję w Rosenheim

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość groszkowa

Skoro prawie wszyscy się tu witają, to ja tez. Mam na imię celina, 44 lata, oczywiscie jestem opiekunka. Bardzo tu przyjemnie (juz Was podczytywałam, a teraz postanowiłam też się poudzielać).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Wanda

Witam zacne grono opiekunek. Podczytuję trochę te forum, wiec czemu by sie nie poudzielac choc troszke tym bardziej, że też jestem opiekunka, więc teaty poruszane w sam raz też dla mnie ;) Wanda

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry. Mam na imię wioleta. Jestem opiekunką po kursie pielęgniarskim i praktyką w zawodzie. Byłam także rekruterką w jednej z agencji pracy. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem.

Do przeczytania!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość mycha

Witam i o zdrówko pytam :grin: Jak się wszyscy macie w ten piękny słoneczny dzień? Bo mnie az energia rozpiera ;) miłego wszystkim!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam i o zdrówko pytam :grin: Jak się wszyscy macie w ten piękny słoneczny dzień? Bo mnie az energia rozpiera ;) miłego wszystkim

a mnie jak ha ha-pozdrawiam..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy serdecznie :)

Tu firma Helpful Hand. Nasza firma powstała w 2006 roku i zajmujemy się zatrudnianiem opiekunek osób starszych w Niemczech.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do współpracy. Oferujemy legalne zatrudnienie i sprawdzone miejsca pracy :grin:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie kochani,

Z tej strony Aga :) Fajne jest to wasze forum i dużo tu ciekawych informacji :) Ja co prawda jestem stara wyga, bo od 12 lat w opiece, ale szukam wciąż za nowinkami (jak dziadziuś śpi). Pozdrawiam i liczę na dużo fajnych wiadomości :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witamy serdecznie :)

Tu firma Helpful Hand. Nasza firma powstała w 2006 roku i zajmujemy się zatrudnianiem opiekunek osób starszych w Niemczech.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do współpracy. Oferujemy legalne zatrudnienie i sprawdzone miejsca pracy :grin:

Dzień dobry. Ciekawa jestem czy moja agencja też tu się pojawi. Miło, że Państwo się odzywają. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witajcie kochani,

Z tej strony Aga :) Fajne jest to wasze forum i dużo tu ciekawych informacji :) Ja co prawda jestem stara wyga, bo od 12 lat w opiece, ale szukam wciąż za nowinkami (jak dziadziuś śpi). Pozdrawiam i liczę na dużo fajnych wiadomości :)

witam no to długi staż ..czekamy na Twoje spstrzeżenia o pracy z ludzmi z którymi się spotykałaś oraz o realacjach Agencja -Opiekun .POzdrawiam:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość robotka

Dzień dobry wszystkim! Słonko się przebija, bedzie piękny dzień mam nadzieje. Miłego! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Renata Gul

Dzień dobry wszystkim. Dołączam do Waszej społeczności. Udzielałam się na innym forum, ale użytkowniczki miłe to tam nie były. Chętnie pomogę nowicjuszką bo mam za sobą kilka dobrych lat pracy w opiece. Do zobaczenia w postach. Miłego dnia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzień dobry wszystkim. Dołączam do Waszej społeczności. Udzielałam się na innym forum, ale użytkowniczki miłe to tam nie były. Chętnie pomogę nowicjuszką bo mam za sobą kilka dobrych lat pracy w opiece. Do zobaczenia w postach. Miłego dnia!

Witamy! a Tym to sie nie przejmuj, wszędzie mozna spotkać nieprzyjazen dusze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,Ania od ponad 4 lat pracuję jako opiekunka...Obecnie na urlopie..Wracam do pracy w styczniu...

Zawsze na umowę zlecenie z polską firmą..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry wieczór jeszcze z Polski. Mam na imię Beata i pracuję w niemczech od 2 lat. Zabrzmiało jak na spotkaniu aa. Przepraszam :) Trafiłam do jednej podopiecznej i przez cały ten czas u niej pracowałam ale zmarła w listopadzie i szykuje się na nową stellę. Zazdroszczę tym wszystkim obytym koleżankom bo czuję się znowu jakbym jechała pierwszy raz w życiu i nic nie wiedziała. chętnie pomogę ale i sama o wiele zapytam. Ściskam, Beata

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz