Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 26.03.2020 at 18:49, Blondi napisał:

Witaj @Katarzyna1966  , w tym grajdole:oklaski::szydera: wszystkim po trochu na łeb pada w tych ciężkich czasach,,ale głowa do góry i z uśmiechem do przodu,,:hura:

Witaj, witaj....niestety nie bardzo do śmiechu mi, bo  właśnie bylam w trakcie zmiany pracy i agencji pracy, gdy utknęłam z powodu pandemii w kraju. I od 01.03 nie pracuję , bez prawa do zasiłku i ubezpieczenia....i problem z wyjazdem bo  przewoźników brak ;((

Edytowane przez Katarzyna1966
błąd
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, manolo napisał:

co zabrać ze sobą oprócz ubran.i kosmetykow.jak bywa z jedzeniem .nie glodzą..

 

 

To nic nie wiadomo. Kartę płatniczą warto ze sobą mieć, bo kartofli raczej nie.

I witam na forum :cześć2:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, manolo napisał:

co zabrać ze sobą oprócz ubran.i kosmetykow.jak bywa z jedzeniem .nie glodzą..

 

 

Z jedzeniem bywa... różnie :| Lekarstwa warto wziąć takie ogólne : prochy przeciwbólowe, na zatrucie czy jakieś przeziębienie... Rękawice jednorazowe w swoim rozmiarze choć dziesięć par, jakby na początek nie mieli O.o A gotówka ? Nie poruszam się bez gotówki i dobrze na tym wychodzę :d Acha.., jakiś odstresowywacz , tj książki czy jakieś hantle xd

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.04.2020 at 23:50, Svetlana napisał:

Ищу работу опекунам , нахожусь в Польше в городе Варшава...

@Svetlana witaj u nas. Oferty pracy znajdziesz na stronie głównej. Rozumiesz po Polsku? Widziałam Twoje zdjęcie w galerii :))))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5.04.2020 at 18:00, Blondi napisał:

@Katarzyna1966 chodz do ,,Rozmowy przy kawie" każdy coś doradzi, sa firmy co mają swoje busy,,:tak2:

Dziękuję bardzo. Problem nie polega na tym, żeby znaleźć dojazd, ale znaleźć transport 24 godz. przed rozpoczęciem pracy, gdyż tak działają agencje pracy w pośrednictwie do domów  seniora. Podpisałam już 2 umowy z Briliant i Caprivi i nie byłam  w stanie dotrzeć w ciągu 24 godz. ;((

 

Edytowane przez Katarzyna1966
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, anwier napisał:

Witam jestem anna z koszalina jestem tu nowa planuje wyjechac do nirmiec jako opiekunka ale mam dylemat z tym koronowirusem nie wiem kiedy wyjade 

:witam: Dla chcącego to nic trudnego. Firmy aż się proszą. Decyzja, kiedy jechać, należy do ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, Ja też jestem tu nowa.:cześć:

Właśnie rozmawiałam wczoraj z koleżanką, która jest teraz w Niemczech. Nie ma co się bać Koronawirusa. Można pojechać. Trzeba natomiast cały czas na szteli siedzieć. Musimy ochraniać seniorów, bo są oni narażeni na, ze względu na choroby współistniejące. 

Ja też mam zamiar pojechać. Nie chcę już siedzieć w domu, kręcka można dostać.:grzmotnąć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...