Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Tak sobie myślę...trochę o Wiśle...trochę o przemyśle :haha: Czyżby jakiś nowy desant nam się szykował? :donos: Ale będzie gwarno i rojno :oklaski:

Bingo! Taki curikśny❤❤❤

Edytowane przez LACH
I by było w temacie, to witamy, witamy....
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Andreaa napisał:

Taki dobrobyt  w Pl,ze zamiast wracac na stale na lona rodzinne,to jeszcze wiecej kobiet na roboty do De wybywa.

To nie tak mialo byc  >:(

 

Uważam, że to pochopne wnioski, ale nie będę się wcinać ;) 

I oczywiście witam wszystkich. Starych też :d

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Małgorzata26

Nie odpowiesz zapewne, więc Tobie i wszystkim debiutującym ostatnimi czasy, na Forum OpiekunkaRadzi.pl,

życzę na początek tak:

 

Pdp 87 l./190 cm./80 kg + całkowicie samoobsługowa żona(85).
Bez jakiegokolwiek transferu. Miły, spokojny i uprzejmy człowiek, elegant, pół krwi Anglik(ona pije kawę, on herbatę-dzbankami).
Samoobsługowy, w pełni świadomy czasu i miejsca,  nosi pieluchomajtki.
7.oo pobudka, kawa, toaleta, gazety, opróżnienie zmywarki, story,
8.oo toaleta poranna: codziennie prysznic, suszenie, golenie, balsamowanie i kremowanie, ubieranie( w powyższych czynnościach asysta, bądź ich wykonywanie-wg. życzenia Pdp).
Ścielenie łóżek, wietrzenie, ogólne ogarnięcie sypialni i łazienek(obydwoje mają oddzielne).
9.oo śniadanie przygotowane przez żonę Pdp(dla mnie pełna dowolność wyboru menu, ilościowa i jakościowa).
10.oo sprzątanie stołu, ładowanie zmywarki.
11.oo owoce-sami.
Przygotowanie obiadu z deserem(jeśli takie życzenie żony, to naprzemiennie z mile widzianą, moją pomocą.
12.3o obiad
13.3o sprzątanie stołu po, ładow. zmywarki.
Do 16.oo czas wolny(do dyspozycji 3 rowery i autko).
16.oo aranżują sobie sami cappuccino, ja dostawiam ciasto(robię to już o 13.3o, by kręcić dłuższą pauzę).
17.oo sprzątam stół.
19.oo kolacja, również sami organizują, ja sprzątam po.
20.oo porządki z codziennym myciem podłogi kuchennej, włączenie zmywarki, "ich wünsche Ihnen eine Gute Nacht" i całkowity luz i spokój do 7.oo(8.oo). Spać idą sami, nie później niż o 22.oo.
Wszystkie nocki ciche i spokojne, !!!bez żadnych alarmów!!! Rodzina lux. Zakupy ja(€ ile potrzebne, bez niepotrzebnej szarży). Miło, cichutko i przytulnie, warunki dla opiekuna-10/10.
Jeden raz w tygodniu 13.oo÷18.oo, Pani Celleste(Portugalka), profesjonalistka w sprzątaniu!!! Wiele trików łyknąłem aby zaoszczędzić przy tym czas w Polsce.
Dla dwojga piorę, prasuję, robię zakupy, wożę, odkurzam w razie potrzeby, gotuję, piekę(dla trojga), sprzątam po posiłkach.
Leki podaje Pflege.
Pełny zwrot kosztów podróży.
Niedziela wolna od 13.oo.
 

 

A stawkę już sobie musicie sami przemyśleć(zależną od wielu czynników).

Nie dziękujcie!

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

@Małgorzata26

Nie odpowiesz zapewne, więc Tobie i wszystkim debiutującym ostatnimi czasy, na Forum OpiekunkaRadzi.pl,

życzę na początek tak:

 

Pdp 87 l./190 cm./80 kg + całkowicie samoobsługowa żona(85).
Bez jakiegokolwiek transferu. Miły, spokojny i uprzejmy człowiek, elegant, pół krwi Anglik(ona pije kawę, on herbatę-dzbankami).
Samoobsługowy, w pełni świadomy czasu i miejsca,  nosi pieluchomajtki.
7.oo pobudka, kawa, toaleta, gazety, opróżnienie zmywarki, story,
8.oo toaleta poranna: codziennie prysznic, suszenie, golenie, balsamowanie i kremowanie, ubieranie( w powyższych czynnościach asysta, bądź ich wykonywanie-wg. życzenia Pdp).
Ścielenie łóżek, wietrzenie, ogólne ogarnięcie sypialni i łazienek(obydwoje mają oddzielne).
9.oo śniadanie przygotowane przez żonę Pdp(dla mnie pełna dowolność wyboru menu, ilościowa i jakościowa).
10.oo sprzątanie stołu, ładowanie zmywarki.
11.oo owoce-sami.
Przygotowanie obiadu z deserem(jeśli takie życzenie żony, to naprzemiennie z mile widzianą, moją pomocą.
12.3o obiad
13.3o sprzątanie stołu po, ładow. zmywarki.
Do 16.oo czas wolny(do dyspozycji 3 rowery i autko).
16.oo aranżują sobie sami cappuccino, ja dostawiam ciasto(robię to już o 13.3o, by kręcić dłuższą pauzę).
17.oo sprzątam stół.
19.oo kolacja, również sami organizują, ja sprzątam po.
20.oo porządki z codziennym myciem podłogi kuchennej, włączenie zmywarki, "ich wünsche Ihnen eine Gute Nacht" i całkowity luz i spokój do 7.oo(8.oo). Spać idą sami, nie później niż o 22.oo.
Wszystkie nocki ciche i spokojne, !!!bez żadnych alarmów!!! Rodzina lux. Zakupy ja(€ ile potrzebne, bez niepotrzebnej szarży). Miło, cichutko i przytulnie, warunki dla opiekuna-10/10.
Jeden raz w tygodniu 13.oo÷18.oo, Pani Celleste(Portugalka), profesjonalistka w sprzątaniu!!! Wiele trików łyknąłem aby zaoszczędzić przy tym czas w Polsce.
Dla dwojga piorę, prasuję, robię zakupy, wożę, odkurzam w razie potrzeby, gotuję, piekę(dla trojga), sprzątam po posiłkach.
Leki podaje Pflege.
Pełny zwrot kosztów podróży.
Niedziela wolna od 13.oo.
 

 

A stawkę już sobie musicie sami przemyśleć(zależną od wielu czynników).

Nie dziękujcie!

 

 

Strasznie dużo pracy. Ja mam mniej. A wypiekanie to mnie rozczuliło. :haha:Czego ty Radziu życzysz koleżankom? Ja to im życzę ojro na koncie i niekłotliwych pdp. Z cateringiem i kieszonkowym na kawę z ciachem na przerwie. Mam lepsze serce chociaż fioletowexd

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Strasznie dużo pracy. Ja mam mniej. A wypiekanie to mnie rozczuliło. :haha:Czego ty Radziu życzysz koleżankom? Ja to im życzę ojro na koncie i niekłotliwych pdp. Z cateringiem i kieszonkowym na kawę z ciachem na przerwie. Mam lepsze serce chociaż fioletowexd

To ja na temat ilości pracy się nie odzywam , bo mi wstyd :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Strasznie dużo pracy. Ja mam mniej. A wypiekanie to mnie rozczuliło. :haha:Czego ty Radziu życzysz koleżankom? Ja to im życzę ojro na koncie i niekłotliwych pdp. Z cateringiem i kieszonkowym na kawę z ciachem na przerwie. Mam lepsze serce chociaż fioletowexd

Myszonka, jeszcze mi się nie trafiło wieczne opiekowanie

Wszystko ma swój kres.

Ale życzenia naprawdę lepsze od moich

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świeżynka z uwagą przeczytałam Wasze wypowiedzi. Desant, nie desant, Żyć się chce, nawet na emeryturze, a niektòre zainteresowania są dość kosztowne. Zamiast jojczyć na ciężki los, wolę ponarzekać na ciężką pracę mając w perspektywie spełnienie marzeń.

Liczę na dalsze wskazówki I życzliwość, której w Waszych wypowiedziach nie brakuje☺

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Małgorzata26 napisał:

@Maria Jolanta Kiedy mnie się to podoba, takie gryzienie. Wyczuwam wzajemną życzliwość.

Na razie to mam wiele pytań do siebie, Sporo obaw, ale marzenia I ich spełnienie są silniejsze. To teoria. Mam nadzieję wytrwać w realu.☺

Real to my. Popatrz, jakoś się kręci i nikomu ręki nie złamali.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Małgorzata26 napisał:

@Maria Jolanta Kiedy mnie się to podoba, takie gryzienie. Wyczuwam wzajemną życzliwość.

Na razie to mam wiele pytań do siebie, Sporo obaw, ale marzenia I ich spełnienie są silniejsze. To teoria. Mam nadzieję wytrwać w realu.☺

W sumie jak trafisz w dobre miejsce to  będziesz zadowolona. Jak trafisz źle to pisz, może coś doradzimy. Zresztą nawet starym wygon czasem trafia się mina. :haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LACH napisał:

Real to my. Popatrz, jakoś się kręci i nikomu ręki nie złamali.

Wszystko przed nami :szydera:

Witam Nowych Użytkowników Forum - Opiekunka radzi ....Radzia też witam :d

Nawet nie próbujta donosić na mnie(  to do Starych ...żeby nie było ! ) , że nie na temat piszę i punktów karnych za nieposłuszeństwo mi przysparzać  ....mieszczę się w temacie ...jeszcze :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Małgorzata26 witaj :witam:

Pytaj o co chcesz, albo poszukaj w innych wątkach bo może już o tym pisaliśmy. 

My czasem gryziemy ale nie za często i nie za mocno :haha: Ale chętnie podpowiedź jeśli masz jakieś pytania. 

Ja gryze często. Zęby mi się stępiły na czerstwym chlebie to muszę je gdzieś ostrzyć. A najlepiej mi wychodzi na świninie ( mlask, mlask):haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...