Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BarbaraBerezanska napisał:

Witam. Jestem opiekunką z czteroletnim doświadczeniem. Prowadzę blog Perły rzucone przed damy. Pół roku temu  wydałam książkę o tym samym tytule.

Ja jak miałam cztery lata doświadczenia w tym zawodzie to dalej byłam głupia jak but z lewej nogi.., ale to pewnie taka moja uroda O.o Chciałam tylko powiedzieć, że nie miałabym o czym pisać zwłaszcza do osób z o wiele dłuższym stażem w tym zawodzie, których tu pełno :|

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Ja jak miałam cztery lata doświadczenia w tym zawodzie to dalej byłam głupia jak but z lewej nogi.., ale to pewnie taka moja uroda O.o Chciałam tylko powiedzieć, że nie miałabym o czym pisać zwłaszcza do osób z o wiele dłuższym stażem w tym zawodzie, których tu pełno :|

rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

ha ha ha dowcipna dziewczyna-na "niebieskim" forum tez reklamujesz swoją książkę i nie wiesz o co pytam?:)

nie wiem co to jest niebieskie forum. ma jakąś nazwę? nie znam twojego slangu. wybacz. nie rejestrowałam się na forum o nazwie "niebieskie"

Edytowane przez BarbaraBerezanska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Afryka napisał:

Fakt, dekował się człowiek na tych niemieckich wichurach, a tam ludzie grzeczne, ułożone. Ale nadrobię, jak bonie dydy nadrobię... więcej do niemieckiej Zimnej Dziury nie pojadę. :szydera:

kiedyś próbowałem i niemieckie dziury wcale nie takie zimne:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BarbaraBerezanska napisał:

nie wiem co to jest niebieskie forum. ma jakąś nazwę? nie znam twojego slangu. wybacz. nie rejestrowałam się na forum o nazwie "niebieskie"

opiekunki-forum,o tym mówię a Ty uniki robisz jak przedszkolak w piaskownicy:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Barbara48 napisał:

@BarbaraBerezanska witaj. 

Prowadziłaś może bloga na Op24? Bo cos mi sie kojarzy. 

A jakże:)Jako "gruba",konto usunięte.

Po co to nieprawde pisać ,jak i tak się wyda,po co?Nieładnie:(

Mamy ,przynajmniej niektóre z nas, nieco więcej doświadczenia niż te 4 lata i może  nie jesteśmy tak zdolne żeby zaraz książki pisać ,ale bywamy na wielu forach opiekunkowych i demencja nas jeszcze nie dopadła.

https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3200/dyskusje-o-artykulach/3200.Żeby poczytać  nie trzeba konta tam zakładać.Zapraszam:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

A ja bardzo źle wspominam Twoją obecność na opiekunki - forum.pl... No takiego poziomu chamstwa dawno nie widziałam. 

Chamstwo,ty nad poziomy wylatuj:):):):)Niektórzy mają szczególne zdolności,bardzo powiedziałabym szczególne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

A jakże:)Jako "gruba",konto usunięte.

Po co to nieprawde pisać ,jak i tak się wyda,po co?Nieładnie:(

Mamy ,przynajmniej niektóre z nas, nieco więcej doświadczenia niż te 4 lata i może  nie jesteśmy tak zdolne żeby zaraz książki pisać ,ale bywamy na wielu forach opiekunkowych i demencja nas jeszcze nie dopadła.

https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3200/dyskusje-o-artykulach/3200.Żeby poczytać  nie trzeba konta tam zakładać.Zapraszam:)

Nieskromnie powiem,że byłabym zdolna wydac książkę. Tylko nie wiem czy ktoś chciałby ja poczytać:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, NNNdanuta napisał:

xd Ale papierów na to nie mamy i mam nadzieję, że nigdy nie będziemy  mieli :trele:

zielonych czy żółtych?ha ha ha .Oj,Danutka,to nie ejst powiedziane ,jeszcze jakie 10 lat i w sam raz zasłużymy na takie papiery:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Nieskromnie powiem,że byłabym zdolna wydac książkę. Tylko nie wiem czy ktoś chciałby ja poczytać:haha:

Dziś każdy może sobie sam książkę wydac za naprawdę niewielkie pieniądze.Jedziesz,Fioletka!:):):)

http://www.pogotowiewydawnicze.pl/jak-samodzielnie-wydac-ksiazke-instrukcja-w-8-krokach/

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...