Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Janina Włodarczyk napisał:

Ja naprawdę myślałam o samobójstwie, może to dziwne dla kogoś, ale ja mam tak zmarnowane życie, że nie chce mi się dalej funkcjonować.

Wiesz ,poza śmiertelną chorobą nic nie jest w stanie mnie zezłościć.Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji.Zdrowie jest najważniejsze Janina,resztę naprawdę można załatwić.I tego się trzymam.Nawet nie wiedziałam ,że mogę być tak stanowcza i twarda.Doszłam do tego niedawno.Myśl pozytywnie,dobrze ,a za kilka miesięcy sama się przekonasz,że głupotę chciałaś zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Teresadd napisał:

Wiesz ,poza śmiertelną chorobą nic nie jest w stanie mnie zezłościć.Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji.Zdrowie jest najważniejsze Janina,resztę naprawdę można załatwić.I tego się trzymam.Nawet nie wiedziałam ,że mogę być tak stanowcza i twarda.Doszłam do tego niedawno.Myśl pozytywnie,dobrze ,a za kilka miesięcy sama się przekonasz,że głupotę chciałaś zrobić.

Dziękuję za wsparcie, to bardzo ważne. Już mi lepiej.

dziękuję 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janina Włodarczyk napisał:

dziękuję 

Jesli jednak mysli samobojcze beda Cie nadal trapic, to zrob tak jak radzi @Afryka,poszukaj psychologa.

To nie jest zart, tylko madra rada. I nie jest wstydem szukac pomocy, to oznaka zdrowego rozsadku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Jesli jednak mysli samobojcze beda Cie nadal trapic, to zrob tak jak radzi @Afryka,poszukaj psychologa.

To nie jest zart, tylko madra rada. I nie jest wstydem szukac pomocy, to oznaka zdrowego rozsadku.

 

Za dużo na mnie spadło na raz nieszczęść. Ale dam radę jestem silna. Nie poddam się tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hawana napisał:

To  swieta prawda o mnie:szydera:

Ale przyznasz, ze tym razem sie delikatnie obeszlam ze swiezynka?

A z  forum jest jak z seksem, mozna raz  i nic. Ani pozytku, ani przyjemnosci:d

Ale jak wiele razy i  sie zasmakuje to...wszystko mozna miec:d, robote, przyjazn,     zaufanie, milosc:d

 

Kurde . Prawie się pobeczałam  :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Janina Włodarczyk napisał:

Tak myślisz, a ja myślę, że chyba już nie wiele. Ale próbuję się trzymać. W końcu w więzieniu też można żyć.

Eeeeee,Janino,bo klapa zaraz dostaniesz wirtualnego!Nu nu nu,!!!!

Fajna ,usmiechnieta kobitka zerka z fotki to po pierwsze:)

Po drugie-nie jesteś w więzieniu tylko w pracy!!I tak masz mysleć-W PRACY!!!!!W końcu za siedzenie w więzieniu nie płacą,co nie?:)

Po trzecie-czy masz przerwę w ciągu dnia.taką jak większość .od 13 do 15ej?Mam nadzieję ,że tak.Wyjdz,pospaceruj,rozejrzyj się za innymi opiekunkami.Napisałaś ,ze jesteś tam już 9 miesiąc i nikogutko nie napotkałaś?Masz tam jakies sklepy?Wpisz w topiku SZUKAM ZNAJOMYCH kod pocztowy i nazwę miejscowości,może ktoś jest blisko a nie wiesz.Pisałąś,ze z nikim nie rozmawiasz.Trzeba samemu się rozejrzeć Może kilka domów dalej ,czy kilka ulic też jest samotna duszyczka.Ja się np. dziś dowiedziałam że niedaleko jest opiekunka,a jeźdzę w moje miejsce już długo...Taka gapa ze mnie:)

Po czwarte- jesli masz ochote ,potrzebę jestem do dyspozycji-pisz na priv w wiadomości-na górze po prawej okienko.

Po piąte wreszcie-nie ma to ,tamto:)Życie jest zbyt cenne,żeby mieć myśli nieuczesane.Z kazdej,nawet trudnej sytuacji zamiast wyciągać negatywy,trzeba spróbować poszukać czegoś pozytywnego.U  Ciebie,zobacz-nie jest źle:)Mogłaś zostać w domu i buczeć w poduchę a tymczasem poprawiłąś korone i ruszyłaś do Niemcowa.Nie każda tak potrafi.Nie każda ma tyle odwagi.A Tobie się udało zmobilizować,żeby coś zrobić w kierunku poprawy swoich spraw.Mogłaś?Mogłaś!

Znaczy jest duża nadzieja,że Cię tu rachu ciachu, wespół zespół na nózki postawimy!!!:):):)  

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, foczka63 napisał:

 

Eeeeee,Janino,bo klapa zaraz dostaniesz wirtualnego!Nu nu nu,!!!!

Fajna ,usmiechnieta kobitka zerka z fotki to po pierwsze:)

Po drugie-nie jesteś w więzieniu tylko w pracy!!I tak masz mysleć-W PRACY!!!!!W końcu za siedzenie w więzieniu nie płacą,co nie?:)

Po trzecie-czy masz przerwę w ciągu dnia.taką jak większość .od 13 do 15ej?Mam nadzieję ,że tak.Wyjdz,pospaceruj,rozejrzyj się za innymi opiekunkami.Napisałaś ,ze jesteś tam już 9 miesiąc i nikogutko nie napotkałaś?Masz tam jakies sklepy?Wpisz w topiku SZUKAM ZNAJOMYCH kod pocztowy i nazwę miejscowości,może ktoś jest blisko a nie wiesz.Pisałąś,ze z nikim nie rozmawiasz.Trzeba samemu się rozejrzeć Może kilka domów dalej ,czy kilka ulic też jest samotna duszyczka.Ja się np. dziś dowiedziałam że niedaleko jest opiekunka,a jeźdzę w moje miejsce już długo...Taka gapa ze mnie:)

Po czwarte- jesli masz ochote ,potrzebę jestem do dyspozycji-pisz na priv w wiadomości-na górze po prawej okienko.

Po piąte wreszcie-nie ma to ,tamto:)Życie jest zbyt cenne,żeby mieć myśli nieuczesane.Z kazdej,nawet trudnej sytuacji zamiast wyciągać negatywy,trzeba spróbować poszukać czegoś pozytywnego.U  Ciebie,zobacz-nie jest źle:)Mogłaś zostać w domu i buczeć w poduchę a tymczasem poprawiłąś korone i ruszyłaś do Niemcowa.Nie każda tak potrafi.Nie każda ma tyle odwagi.A Tobie się udało zmobilizować,żeby coś zrobić w kierunku poprawy swoich spraw.Mogłaś?Mogłaś!

Znaczy jest duża nadzieja,że Cię tu rachu ciachu, wespół zespół na nózki postawimy!!!:):):)  

Święte słowa :tak: Dodam jeszcze , że w grupie siła , nawet tej wirtualnej .

A leciutko odbiegając od tematu , choć bardzo do niego nawiązuje , poczytajcie ten link , w którym pani psycholog uciera nosa tym wrażliwym inaczej .

https://kobieta.wp.pl/ewa-woydyllo-broni-magdaleny-adamowicz-ona-chce-byc-slyszana-6342306392446593a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

 @hawananapisała coś o inteligencji , ale przymruż oko na to ...nikt tutaj nie żąda dowodów z Mensy ...ta @ jedna Hawaną zwana tak tylko sobie napisała ...Chociaż po niej wszystkiego można się spodziewać ...taka wrednocha już z niej jest :szydera:

Dobrze mówisz :) Wrednocha z @hawana jest i to najwyższej jakości.Jak ja się witałam to mnie @ jedna nie uprzedziła,że testujecie IQ. :przekleństwa: Byłabym wklejała uczone teksty od Wujka Google a nie piergoliła głopoty :szydera:.Normalnie uduszę zarazę jak mi w ręce wpadnie:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janina Włodarczyk napisał:

Będę codziennie, na pewno. Moje życie nie jest nic warte, więc musi mnie ktoś podbudować. Jeszce kilka dni temu myślałam o zakończeniu życia, ale widzę, że świat jest bardzo kolorowy, tylko trzeba umieć go docenić.

Miło Cię powitać :) Bądź jak ten radosny wilczek ,wtedy zobaczysz jak świat się do Ciebie uśmiecha :) Smutki zostaw wrogom,niech się martwią:tak2:,co im będziesz zajęcie odbierać

27066759_830983807091908_5382822876569196194_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, violka napisał:

Święte słowa :tak: Dodam jeszcze , że w grupie siła , nawet tej wirtualnej .

A leciutko odbiegając od tematu , choć bardzo do niego nawiązuje , poczytajcie ten link , w którym pani psycholog uciera nosa tym wrażliwym inaczej .

https://kobieta.wp.pl/ewa-woydyllo-broni-magdaleny-adamowicz-ona-chce-byc-slyszana-6342306392446593a

Swietny artykul.

Oburzam sie strasznie, gdy inni wiedza lepiej, jak ktos powinien czuc zalobe.

Medrcy swata , tylko ze w tej sprawie  nie maja  zabierac glosu.

Coz,plotki  to woda na mlyn dla plebsu i bedzie sie o tym mowic, bo mozna na tym cos ugrac.

Cieszy mnie jednoczesnie, ze sa ludzie, ktorzy wiedza co to zagrywka pod publike.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Joy napisał:

Dobrze mówisz :) Wrednocha z @hawana jest i to najwyższej jakości.Jak ja się witałam to mnie @ jedna nie uprzedziła,że testujecie IQ. :przekleństwa: Byłabym wklejała uczone teksty od Wujka Google a nie piergoliła głopoty :szydera:.Normalnie uduszę zarazę jak mi w ręce wpadnie:haha:

W sprawie testu, to wszyscy go przechodza i nie boli.

Ten, co zaglada  i ucieka szybko, to...kiepsciutko. Ten,  co nadal  pisze - ma IQ powyzej normy:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Swietny artykul.

Oburzam sie strasznie, gdy inni wiedza lepiej, jak ktos powinien czuc zalobe.

Medrcy swata , tylko ze w tej sprawie  nie maja  zabierac glosu.

Coz,plotki  to woda na mlyn dla plebsu i bedzie sie o tym mowic, bo mozna na tym cos ugrac.

Cieszy mnie jednoczesnie, ze sa ludzie, ktorzy wiedza co to zagrywka pod publike.

 

Są tacy , że wiedzą lepiej i nic nie poradzisz . Durnie , chamy i niedouki ...tak nazywam takich ludzi ...a jeszcze popierdolency ciemni jak tabaka w rogu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Są tacy , że wiedzą lepiej i nic nie poradzisz . Durnie , chamy i niedouki ...tak nazywam takich ludzi ...a jeszcze popierdolency ciemni jak tabaka w rogu .

To prawda.  Sa tacy i beda.

Sa tez tacy, ktorzy tego sluchaja i w to wierza.

Na szczescie nie wszyscy i tego sie trzymajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

W sprawie testu, to wszyscy go przechodza i nie boli.

Ten, co zaglada  i ucieka szybko, to...kiepsciutko. Ten,  co nadal  pisze - ma IQ powyzej normy:d

 Czuję jak mi złość na Ciebie mija :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Święte słowa :tak: Dodam jeszcze , że w grupie siła , nawet tej wirtualnej .

A leciutko odbiegając od tematu , choć bardzo do niego nawiązuje , poczytajcie ten link , w którym pani psycholog uciera nosa tym wrażliwym inaczej .

https://kobieta.wp.pl/ewa-woydyllo-broni-magdaleny-adamowicz-ona-chce-byc-slyszana-6342306392446593a

W punkt ta wypowiedź Woydyłło. :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hawana Mieliśmy juz kiedyś dyskusję nt przezywania żałoby,w Hiltonie chyba jeszcze.Dośc burzliwą jak pamiętam.

Żałoba to sprawa indywidualna ,każdy ją po swojemi trawi i wara od tego innym.Jeden płacze,inny się śmieje.Nikt tak naprawdę nie wie ,jak to jest dopóki jego samego  życie przed taką sytuacja nie postawi.

Ale to nasza narodowa chyba przywara pouczac innych jak mamy żyć:(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Janina Włodarczyk napisał:

Dziękuję za miłe słowa, ale laska to ja byłam 40 lat temu, teraz jestem stara d**a.:trele:

Cześć nowa koleżanko :d Niemcowo ma wiele minusów, ale przejeżdżam granicę i to u nich mam od razu dwadzieścia lat mniej :haha:Mają takie korzystne postrzeganie przydatności i ludzkiej młodości. :haha:Witam bo miło mi poznać :d 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Janina Włodarczyk napisał:

Dziękuję za miłe słowa, ale laska to ja byłam 40 lat temu, teraz jestem stara d**a.:trele:

Moja  kochana Włodarczykowo,słuchajcie no koleżanki!

Tzw.stare doopy" to w domu zostały:)Siedzą pod blokiem i narzekają ,ze są stare doopy i im się 500+ nie należy.ha ha ha 

Tyś jest młoda doopa ,bo jeszcze do Opiekunkowa zdatna:):):)Hi hi hi  Jak my wszystkie:):):)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...