Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Afryka napisał:

To leć na wątek "Rozmowy przy kawie", tam kwitnie życie towarzyskie. A towarzystwo różniaste, wredne, bardziej wredne, i mega wredne :szydera:. Witaj Janina w naszych pr:cześć:ogach. 

Ty....@ aspołeczna :grzmotnąć: Jesteś gorsza od @hawana :szydera: Wystraszysz świeżynkę...jak nic :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, hawana napisał:

Mnie utemperowac? Chcialas powiedziec : poskromic zlosnice?:szydera:

Ne, ne...

Dziewczyna mnie  ujela, za serce chwycila, bo po prostu ... przywitala sie z nami. 

Czy to nie piekne?:d

Ja wrazliwa jestem:$

Tepie tylko tych, co szukajac wspolpracownika-zmiennika   malo o  rozmiar biustu nie pytaja:haha:

Empatyczna estetka z ciebie :szydera: A na dodatek pokazałaś jeszcze lepszą swoją stronę :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

:d

Ja aspołeczna!? A kto sobie tutaj ręce urabia po łokcie, od świtu do zmierzchu!? I to wszystko pro publico bono!? :trele: Szczerą prawdę napisałam, u mnie, co w sercu, to na, widelcu. 

Ty mnie nie rozśmieszaj :szydera: Łokcie to ja twoje widziałam...na stole rozparte z tej "roboty" :szydera: A i to bono z publikum to już mnie powaliło na łopatki totalnie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janina Włodarczyk napisał:

Będę codziennie, na pewno. Moje życie nie jest nic warte, więc musi mnie ktoś podbudować. Jeszce kilka dni temu myślałam o zakończeniu życia, ale widzę, że świat jest bardzo kolorowy, tylko trzeba umieć go docenić.

Pierdu, pierdu. Otwórz oczka!!!:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...