Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

:o

Zamknij dziobek Mirelko,bo ci muszka wpadnie :d. Szukając koleżanki jeszcze jednej z desantu weszłam na ex forum w nadziei ,że ją tam spotkam i taki właśnie wpis wpadł mi w oko,że desantowcy się już nudzą itp.Odniosłam się więc do tego wpisu,że się nie nudzą..

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Zamknij dziobek Mirelko,bo ci muszka wpadnie :d. Szukając koleżanki jeszcze jednej z desantu weszłam na ex forum w nadziei ,że ją tam spotkam i taki właśnie wpis wpadł mi w oko,że desantowcy się już nudzą itp.Odniosłam się więc do tego wpisu,że się nie nudzą..

 

Jak mozemy sie nudzic w swoim towarzystwie? To niemozebne:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elzbieta engelmohr-paul napisał:

Jolek? 

Z Jolkiem w piątek piłam "kawę" w Garmisch i pozdrawiałam od niej nowe forum :).

Raczej nie zagości, ale kto ją tam wie :d. Kończy z wyjazdami, znalazła dobrą pracę w Polsce i zaczyna w maju.

Trzymajmy kciuki :)!

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jak nowo ;)narodzone

Basienka jak zawsze z poczuciem humoru:)

 

Jeszcze nie kumam wszystkiego, poza tym nick moj jest jakby za bardzo otwarty, chce , musze zmienic. Zabiore sie za to jutro. 

Dobrej nocy dziewczyny, milo, ze bedziemy znowu mogly sobie dogadac:)

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, salazar napisał:

Z Jolkiem w piątek piłam "kawę" w Garmisch i pozdrawiałam od niej nowe forum :).

Raczej nie zagości, ale kto ją tam wie :d. Kończy z wyjazdami, znalazła dobrą pracę w Polsce i zaczyna w maju.

Trzymajmy kciuki :)!

Oczywiscie, niech sie dziewczynie wiedzie jak najlepiej:słoń:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ivanilia40 napisał:

Zamknij dziobek Mirelko,bo ci muszka wpadnie :d. Szukając koleżanki jeszcze jednej z desantu weszłam na ex forum w nadziei ,że ją tam spotkam i taki właśnie wpis wpadł mi w oko,że desantowcy się już nudzą itp.Odniosłam się więc do tego wpisu,że się nie nudzą..

 

Już dziób zamykam i szybko stąd znikam....:haha: A wy dalej się witajcie, tylko nam, proszę, za mocno odwłoka nie obrabiajcie...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Już dziób zamykam i szybko stąd znikam....:haha: A wy dalej się witajcie, tylko nam, proszę, za mocno odwłoka nie obrabiajcie...:haha:

Tubylcy poczuli sie zagrozeni? Nie strachaj sie, obrabiamy co nieco z racji zawodu, ale na pewno nie opiekunkom z OPR:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kubalibra napisał:

Glupio wyszlo, tak sie spieszylam ze zmiana mojego nicka, ze przybralam zupelnie inny. tak wiec, jestem teraz kubalibra (byl to moj ulubiony napoj alkoholowy) od roku ni9e pije zupelnie. Jestem abstynentka! kika1

 

 

No to fajnie, kolezanka mi kube zawlaszczyla i co ja teraz biedna zrobie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...