Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zobaczylam, ze w slad za prawdziwym opiekunkami(w odroznieniu od klonow), czyli nami,  udala sie tez pewna  agencja(nie powiem jaka:szydera:).

Znajdziecie ja w ofertach:d

Taka wydaje mi sie sympatyczna, ze moze skorzystam i z nimi pojade:d

 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Teraz zobaczylam, ze w slad za prawdziwym opiekunkami(w odroznieniu od klonow), czyli nami,  udala sie tez pewna  agencja(nie powiem jaka:szydera:).

Znajdziecie ja w ofertach:d

Taka wydaje mi sie sympatyczna, ze moze skorzystam i z nimi pojade:d

 

Ta pierwsza od góry to twoja "faworytka"? ;) Widzę ja pierwszy raz.....i już się zastanawiałam co to za nowy dziw...:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ta pierwsza od góry to twoja "faworytka"? ;) Widzę ja pierwszy raz.....i już się zastanawiałam co to za nowy dziw...:cool:

Brawo @Mirelka1965 Otrzymujesz nagrode, czyli zaproszenie na kawe ze mna , gdy okazja sie zdarzy:d

A agencja jest prawdziwa. Jestem  znana latawica , ale z nimi nie pracowalam. Moze sprobuje:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, foczka63 napisał:

Aleeee,śladu ni ma:(I zimno:(Ale słychać za to, bo już żurawie się drą na łąkach i boćki siedzą na starych gniazdach i remontują:)

Fokula,fokula w futerko się otula...:)....hejka ! ...i mam nick wymyślony" bez " Ciebie.:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Witaski:):):)Mój ulubiony nick był juz zajęty,trochę się namordowałam z wstawieniem fotki,ale że jestem zdolniacha to się udało:):)Sympatycznego popołudnia , szczególnie desantowcom:):)hi hi hi

ps.Dodzia mnie przekonała do założenia spadochronu:)Senkju:)

Siemka foczko nasza ty 63 ,spóżniłaś się trochę,ale jest ci to wybaczone.:cześć3:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, hawana napisał:

Brawo @Mirelka1965 Otrzymujesz nagrode, czyli zaproszenie na kawe ze mna , gdy okazja sie zdarzy:d

A agencja jest prawdziwa. Jestem  znana latawica , ale z nimi nie pracowalam. Moze sprobuje:d

Dzięki za :zwyciezca: i czekam na wspólną :kawa2:...A ja też skoczek jestem...musimy pomieniać informacje :tak2: Patrzyłam na ofertę...mało dają...:czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mąż napisał:

Pewnie i tak, ale moja wypowiedź poparta jest własnym doświadczeniem :-)))

Nie jeżdżę do pracy dwa dni wcześniej, ani później. Gnam na urlop do Polski ile sił w kołach. 

Co do wiary w ludzi, no to tak. Wierzę w Boga. 

Knorrku Kochany! Czy to Ty? Dawno nie udzielałam się internetowo ale od osoby wtajemniczonej dowiedziałam się, że właściwie wszyscy dobrzy znajomi są tutaj. Jak na razie rozkminiłam 4 osoby.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alina 1 napisał:

Knorrku Kochany! Czy to Ty? Dawno nie udzielałam się internetowo ale od osoby wtajemniczonej dowiedziałam się, że właściwie wszyscy dobrzy znajomi są tutaj. Jak na razie rozkminiłam 4 osoby.

Hejka Alinko ,mam do Ciebie tylko jedno malutkie pytanko,czy ta Twoja Babcia Jędza ,to nie miała przypadkiem siostry- bliźniaczki? ...bo mnie się obecnie trafiła taka właśnie franczeska ,wypisz ,wymaluj jak Twoje byłe cacuszko.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alina 1 napisał:

Knorrku Kochany! Czy to Ty? Dawno nie udzielałam się internetowo ale od osoby wtajemniczonej dowiedziałam się, że właściwie wszyscy dobrzy znajomi są tutaj. Jak na razie rozkminiłam 4 osoby.

Cześć skoczku sztelowy :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Hejka Alinko ,mam do Ciebie tylko jedno malutkie pytanko,czy ta Twoja Babcia Jędza ,to nie miała przypadkiem siostry- bliźniaczki? ...bo mnie się obecnie trafiła taka właśnie franczeska ,wypisz ,wymaluj jak Twoje byłe cacuszko.:d

Ma kota? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Hejka Alinko ,mam do Ciebie tylko jedno malutkie pytanko,czy ta Twoja Babcia Jędza ,to nie miała przypadkiem siostry- bliźniaczki? ...bo mnie się obecnie trafiła taka właśnie franczeska ,wypisz ,wymaluj jak Twoje byłe cacuszko.:d

Afryko! A może byś tak zdjątko jakieś wrzuciła bo tak podejrzewam, że wiem z kim piszę ale pewności nie mam. Dziwnie mi się kojarzysz z zupełnie innymi klimatami, bardziej zimowymi. Moja jędza była jedynaczką ale być może miała bliniaczkę mentalną. Nie mogę połapać się w tym forum. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Ma kota? 

Mentalnego na pewno. Ivanilko! Ten kot, a właściwie kotka  to była moja wielka miłość. Na pewno przyczyniła się do tego, że tyle razy wracałam do jędzy. Teraz natomiast nie mogę uwierzyć, że  tam tak długo wytrwałam.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alina 1 napisał:

Afryko! A może byś tak zdjątko jakieś wrzuciła bo tak podejrzewam, że wiem z kim piszę ale pewności nie mam. Dziwnie mi się kojarzysz z zupełnie innymi klimatami, bardziej zimowymi. Moja jędza była jedynaczką ale być może miała bliniaczkę mentalną. Nie mogę połapać się w tym forum. 

Alinko,to forum jest mega przejrzyste i cudnie instynktowne,wystarczy godzinka i pojmiesz wszystko. Najważniejsze żebyś w ustawieniach wyłączyła sobie opcje przekazywania powiadomień na maila bo zaraz zapcha ci całą skrzynkę. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alina 1 napisał:

Afryko! A może byś tak zdjątko jakieś wrzuciła bo tak podejrzewam, że wiem z kim piszę ale pewności nie mam. Dziwnie mi się kojarzysz z zupełnie innymi klimatami, bardziej zimowymi. Moja jędza była jedynaczką ale być może miała bliniaczkę mentalną. Nie mogę połapać się w tym forum. 

Bingo ! Skojarzenia jak najbardziej prawidłowe....a połapać to się też nie mogę.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Alinko,to forum jest mega przejrzyste i cudnie instynktowne,wystarczy godzinka i pojmiesz wszystko. Najważniejsze żebyś w ustawieniach wyłączyła sobie opcje przekazywania powiadomień na maila bo zaraz zapcha ci całą skrzynkę. 

Właśnie widzę. Ale gdzie są ustawienia? Rany! Nie widzę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Bingo ! Skojarzenia jak najbardziej prawidłowe....a połapać to się też nie mogę.:haha:

 

7 minut temu, Alina 1 napisał:

Afryko! A może byś tak zdjątko jakieś wrzuciła bo tak podejrzewam, że wiem z kim piszę ale pewności nie mam. Dziwnie mi się kojarzysz z zupełnie innymi klimatami, bardziej zimowymi. Moja jędza była jedynaczką ale być może miała bliniaczkę mentalną. Nie mogę połapać się w tym forum. 

Dziw nad dziwy....takie łatwe, przyjazne, prostoduszne, klarowne, cieplutkie, instynktowne forum, a wy nie możecie się połapać? :szok::haha: Zamiast plotkować, to poznawać, szybciutko poznawać i za godzinkę...szlussssss i luuuuuz...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Nie , skróciłam kontrakcik o tydzień ,bom pazerna na kasę i premii świątecznej mi szkoda ...spitalam stąd 6 kwietnia.:d

Dasz radę,a następnym razem jedż do dziadeczka,założę się,że od razu się z każdym polubisz...:zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

 

Dziw nad dziwy....takie łatwe, przyjazne, prostoduszne, klarowne, cieplutkie, instynktowne forum, a wy nie możecie się połapać? :szok::haha: Zamiast plotkować, to poznawać, szybciutko poznawać i za godzinkę...szlussssss i luuuuuz...:szydera:

Nie ze mną te numery ...Bruner...znaczy Mirelka ...ja jestem sprawna inaczej , jeżeli chodzi o te szatańskie ,tfu,tfu wynalazki typu świat wirtualny :szydera:...i mnie to bardzo długo zejdzie ,a i tak wiem,że na bank wszystkiego nie rozgryzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...