Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Malmal napisał:

Witam wszystkich. Jestem tu Nowa ,powoli muszę ogarnąć co i jak. W opiece pracuję już 7 lat. Teraz szukam na skoczka ale jest zastój.Może ktoś  potrzebuje na krótkie zastępstwo. Pozdrawiam i życzę miłej soboty.☺

 

Witaj Malmal ....

Ogarniaj co i jak ...wskakuj w " Rozmowy przy kawie " a z resztą tematowych wątków pomału oswoisz się ....bo my tutaj ( szczególnie taka jedna @ na M. :szydera: ) witamy , przytulamy , tudzież buziakami obśliniamy  WSZYSTKICH NOWYCH  ....i tyle my ich widzieli :cześć3: My tutaj nie gryziemy ...czasem jakieś lekuchne ukąszenie , alee ...przecież można ukąszenie samemu oddać osobie kąśliwej i gitarra :szydera: Nowi ...przestańcie się czaić , wisieć na ściance , że mało co a miejsca na niej zabraknie , tylko piszcie , ulżyjcie sobie , poskarżcie , pochwalcie się ...no cokolwiek ...pomalutku nauczycie się śmigać po forum jak rakiety jakieś ...albo coś :d

Jeszcze raz ....witajcie :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam na imię Ewa jestem tu po raz pierwszy,a skłoniła mnie do tego sytuacja.Jestem emerytką,która chce być jeszcze aktywna i potrzebna.Szukam pracy prywatnie,bo zawiodłam się na agencjach.Przy okazji chciałabym poznawać miłych i serdecznych  ludzi i choć kawy nie piję to pogadać z kawoszami mogę

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Malmal napisał:

Witam wszystkich. Jestem tu Nowa ,powoli muszę ogarnąć co i jak. W opiece pracuję już 7 lat. Teraz szukam na skoczka ale jest zastój.Może ktoś  potrzebuje na krótkie zastępstwo. Pozdrawiam i życzę miłej soboty.☺

 

:witam: serdecznie w naszych skromnych progach :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Witaj Malmal ....

Ogarniaj co i jak ...wskakuj w " Rozmowy przy kawie " a z resztą tematowych wątków pomału oswoisz się ....bo my tutaj ( szczególnie taka jedna @ na M. :szydera: ) witamy , przytulamy , tudzież buziakami obśliniamy  WSZYSTKICH NOWYCH  ....i tyle my ich widzieli :cześć3: My tutaj nie gryziemy ...czasem jakieś lekuchne ukąszenie , alee ...przecież można ukąszenie samemu oddać osobie kąśliwej i gitarra :szydera: Nowi ...przestańcie się czaić , wisieć na ściance , że mało co a miejsca na niej zabraknie , tylko piszcie , ulżyjcie sobie , poskarżcie , pochwalcie się ...no cokolwiek ...pomalutku nauczycie się śmigać po forum jak rakiety jakieś ...albo coś :d

Jeszcze raz ....witajcie :cześć:

A pani w dzioba życzy sobie zaliczyć? :pejcz: I proszę uprzejmie o niestraszenie świeżaków :lanie: Przyjdzie czas, to się pojawią...wpierwej oswoić się muszą ze słowotokiem co niektórych :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ewa Nowak napisał:

witam mam na imię Ewa jestem tu po raz pierwszy,a skłoniła mnie do tego sytuacja.Jestem emerytką,która chce być jeszcze aktywna i potrzebna.Szukam pracy prywatnie,bo zawiodłam się na agencjach.Przy okazji chciałabym poznawać miłych i serdecznych  ludzi i choć kawy nie piję to pogadać z kawoszami mogę

Nie ty jedna kawy nie pijesz w realu :haha:Ale nawet wirtualna fajnie z życzliwymi osobami smakuje :tak2: Zatem :witam: serdecznie i...czym chata bogata poczęstujemy...nawet wodą :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A pani w dzioba życzy sobie zaliczyć? :pejcz: I proszę uprzejmie o niestraszenie świeżaków :lanie: Przyjdzie czas, to się pojawią...wpierwej oswoić się muszą ze słowotokiem co niektórych :trele:

Gdzie Ty widzisz straszenie ? Już nie bądź taka aż ....och ...ach :d

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gdzie Ty widzisz straszenie ? Już nie bądź taka aż ....och ...ach :d

Mirell nie odróżnia straszenia od obietnic:szydera:

Poza uświadomieniem Baśki to również witam świeży narybek, i podobnie jak owa Baśka zapraszam na kawę. Oswajać się można w kurturarnych warunkach, a nie tak na łapu capu:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pańków Krystyna napisał:

Witam serdecznie, jestem opiekunką osób starszych w Niemczech. Jestem tu nowa. 

 

33 minut temu, tusin napisał:

Witam.Mam na imię Daniel i szukam pracy prywatnie lub na niemiecką umowę.Pozdrawiam

 

:witam: bardzo serdecznie przybyszów :oklaski: Rozgoście się...a na pewno znajdziecie dla siebie coś interesującego :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlip chlip jadę akuratnie za Odrę a nawet gdzieś w okolice Renu. 

Witam ja i proszę o powitanie

Wiem wiem, stara ja nie nowa ale...kap kap płyną łzy, w łez kałuży ja, nie ty to scisnijcie mi choć palec (tylko nie środkowy hiohiohio bo go nie wystawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krista napisał:

Chlip chlip jadę akuratnie za Odrę a nawet gdzieś w okolice Renu. 

Witam ja i proszę o powitanie

Wiem wiem, stara ja nie nowa ale...kap kap płyną łzy, w łez kałuży ja, nie ty to scisnijcie mi choć palec (tylko nie środkowy hiohiohio bo go nie wystawiam

 

A naści :witam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...